Намериха прострелян 70-годишен мъж в местност край Борино
Първоначални данни за насилствена смърт не са установени
Обратно в новинатаКоментари - Намериха прострелян 70-годишен мъж в местност край Борино | Днес.dir.bg
Коментари
Намериха прострелян 70-годишен мъж в местност край Борино "Първоначални данни за насилствена смърт не са установени" Мдааа, "прострелян" е като "от старост"! Найс.
Като тръгнеш по веригата на Дир-а, интелектуалното ниво е под нулата!!! Започваш от Моника Станишева и стигаме до последния им хигиенист.
Хубавото е, че и тези извратеняци - убийци наричащи себе си "ловци" дават фира от време на време. Нека има повече и по често такива новини. Един мъртав извратеняк убиец = на доста живи и щастливи животинки.
... мъж.. е открит с огнестрелна рана... не са открити данни за насилствена смърт, съобщават от полицията...
Те и за Йордан от Варна, който беше намерен запален казаха, че няма данни за насилствена смърт!
Къде е тръгнал с тая пушка? Където е тръгнал, там е стигнал! Аман от алкохолици ловци, дето се крият в гората от жените си.
Дира, нивото ви копае под земята... Застрелян пък няма следи от насилствена смърт годишен мъж в местност край Борино Първоначални данни за насилствена смърт не са установени
Вие чувате ли се какви ги пишете? Нямате ли си редактори, да ви коригират писанията? Сякаш да те гръмнат с пушка е най-естествената смърт на света...