Коментари - На 30 март преминаваме към лятно часово време | dnes.dir.bg
назад

На 30 март преминаваме към лятно часово време

Стрелките на часовниците ще бъдат преместени с един час напред в 3:00 часа

Обратно в новината
| Редактор : Калина Петрова

Коментари - На 30 март преминаваме към лятно часово време | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Стигаааа! Писна ми. Мразя тази смяна на времето . Времето е едно и стига с тези перверзии.

Лятното часово време е кошмара на всички соросоиди, които обичат да живеят в тъмнина. Сатанисттти

Нали ЕС гласува преди 6 години да се премахне това малоумие? Още пияндето Юнкер беше начело, предшественика на Урсулата. Обещаваха как до 2021-ва това да отпадне. Само некви си там бюрократични глупости да минели. Виждате ли колко струва тоя ЕС ????

Тая тъпня ще я има ,докато го има ЕС(ССР) !!! Дойде им като манна небесна и ще я ползват за тормоз над народонаселението докато могат ! Защото изтормозен и болен народ е удобен за доене и се управлява по-лесно.

Браво! Крайно време беше да се върнем на по-удобното време. :-)

Пак ли? Нали нямаше повече да се сменя? Писна ми всяко лято да живея по московско време. Това за онези, които си мислят, че лятното време е астрономическото. А тези имбицили се оказаха много

Няма ли кой да каже на Правителството да отмени смяната на времето и да остави нормалното астрономическо време.

Само простотии с лизачи по върха

Сега ще преброим колко са психично болните, драскащи в Интернет. Щото нали, нещо им ставало със смяната на часа. Някакъв огън ги обземал, обърквал им се стомаха и жигера. Абе на другия ден не били добре ( то не че предния ден са били добре С АКЪЛА де!). Пита се, ако един час напред им пречи, значи никога не трябва да пътуват зад граница до далечни държави. Щото там разликата е 3, пет, дори 12 часа от нашето време. Те не бива никога да пътуват зад граница!

Колко пъти си пътувал до "далечни държави"? А колко време ти отне да се "климатизираш" и да ти се " настрои" биологичният часовник? Не ми отговаряй, задръж си го за теб! И преди да пуснеш следващия ти коментар отговарям: аз пътувам със семейството му по няколко пъти в годината до "далечни" дестинации с минимум 6-7 часа разлика и никой от нас не се чувства добре по няколко дни преди и след полета. Лека нощ!!!

Следователно НЕ БИВА да се пътува до далечни държави! И въобще зад граница! Ти на практика подкрепяш моето мнение! Благодаря ти за което!

Е , успя ли да преброиш лудите (според теб) или броенето е твърде сложно за теб ?! Ми то за всяка откачалка , нормалните около него са луди ...

Европедалите не успяха да решат проблема с местенето на стрелките, а са тръгнали Русия да побеждават. Жалки чиновници! Имаше референдум, на който гражданите на ЕС ясно казаха, че искат да има само едно време. Бюрократите не могат да стигнат до решение, защото разпределят пачки от КОВИД истерията и от Крайна. Боклуци мръсни!!!!

Стрелките на часовника няма да им подсигури някой и друг милиард за крадене. Питайте мурсула, как залеби с ваксините.

Ако не се сменя времето, лятото в 4 сутринта ще е светло.

А в 20 часа ще е тъмно!

ти да не си нещо вампир? Слънцето ще изгрее преди края на работния "ден"?

Нали помните, че ЕС уж гласува да се спре тая глупост Ми спря се. Ама някак си не е.

Не е глупост. Лятото е пъти по-добре да сме на лятно часово време. Ако останем на сегашното, юни и юли ще се съмва към 4.30 - 5 сутринта, а към 7 вече ще е яка жега. Повечето хора стават сутрин след 6 и си лягат вечер след 10, и в това отношение от април до октомври лятното време е доста по адекватно.

Никой не може да им попречи да вземат решение против собствения си интерес. Противниците на лятното време! Това внушението и самовнушението е нещо страшно! Никога през живота си не съм очаквал, че има толкова много хора, лесно манипулируеми и лесно поддаващи се на внушение и самовнушение. Както е за лятното часово време. Дори са готови против собствения си интерес да отидат, когато си наумят нещо!

Поредната яловщина на ЕС, трябваше 2021 да сме престанали с тези експерименти с цел обогатяване на някого.

когали ще престаним с тази простотия наречена "смяна на времето" ??

Ами щом искаш през лятото да се мръква още в 20 часа и се прибираш по тъмното, няма проблем! Готов съм да подкрепя това връщане към астрономическото време. Да ви видя тогава! Само ще загубите от това, няма да спечелите. Един час по-малко навън по светлото.

Тая глупост няма ли да я отменят най-сетне? Полза никаква, само вреди. Ама нали от Брюксел така нареждат... "политиците" у нас са много важни, но в дълбоката си същност са дребни, алчни, безгръбначни слуги.

Час по скоро - народн. предст-ли да гласуват безусловно ни пролетна ни есенна смени на часовото време: понеже примерно човек е с механич. или стенен, или настолен, или ръчен часовник, който въобще не приема радиосигнал, живи + здрави