Полицаи напускали МВР, за да станат престъпници
Има случаи полицаи да напускат МВР, за да отидат в престъпните групировки, както и обратното - престъпници да стават полицаи.
Обратно в новинатаКоментари - Полицаи напускали МВР, за да станат престъпници | Днес.dir.bg
Коментари
Ама как така бе, господа полицайчета, точно сега ще напуската МВР-то, когато бате ви бойко е на власт и очакваме реки от мед и масло. Особено към вас от полицията. Или вие, като добре информирани, първи разбрахте що за куха лейка ни управлява.
Абе, драги - ходели със скъсани обувки?! Имат пари у-щите непрекъснато да си подменят автомобилния парк и да се правят безумни и ненужни ремонти на офисите на институциите, а няма пари за обувки на полицаите! За какво става дума? В такива случаи старшината в казармата казваше: питам и не искам отговор...
ок, заплатите са ниски в МВР, ама това не е от вчера и въпреки това хората искат да стават полицаи, че дори използват връзки за това.. значи все пак е далавера да си полицай, защо пищите тогава? от младите полицаи сигурно едва 10% имат някакъв морал, ако не са и по - малко .. хич не ми е жал за вас
Ние всички разбираме, че хората (вкл полицаите) работят за пари, не за мерси, но.... Както всяка професия и вашата изисква определени качества, едно от най-важните от които е ВИСОК МОРАЛ и готовност да служиш на обществото, понякога дори с риск за живота. След като част от вашите служители не разбират това и за тях парите са определящи дали ще служат на гражданите или на престъпниците, ПО-ДОБРЕ ДА СИ ВЗИМАТ ШАПКИТЕ И ДА НАПУСКАТ ПОЛИЦИЯТА. Просто не са за там!! И да не се опитват да ни изнудват, че ако не им дадеме още пари от и без това оскъдните си заплати, ще станат лоши момчета и ще идат от другата страна на барикадата. Номерът не минава!!! Да отиват! И да си носят последиците! Айде, бе! Оказа се, че от всички в тая държава, най-закъсали са полицаите!!
Не се плашете - съществува и обратната тенденция - мутри стават агенти на ДАНС, кметове, премиери..
Това са тъпите парчета на милицията. Що да напускат, като могат да си работят едновременно и от двете страни на барикадата, както правят болшинството от колегите им? Да не говорим за това, че ако си на служба можеш да си осигуриш и чадър. Мдаааа, и мафията ни взе да затъпява. Съвсем я закъсахме!
Тези само плачат като вдовици за уй. Досега не чух да се казва нещо за бездействието на полицията и за неземната корупция. Например дрога се продава във всяко училище и всеки нощен клуб, но никой не ги закача-защо ли? Пътните полицаи денонощно събират пътна такса, и пак нищо. Сгафил полицай-мъмрене или в най-лошия случай-пенсиониране. Да се позамислят върху тези неща господата от синдиката, пък тогава да искат нещо. Те сами са си избрали тази професия, и ако не са доволни-просто да напуснат. Само че те като не са доволни, използват властта, която имат за свои цели. Сигурно има хилядии сигнали за нерегламентирани действия и корупция, много от които доказани, но няма осъдени полицаи. Това е истината.
Стига с тази милиционерщина. Аман първи сме в ерпопа по милиционер на глава от населението, половината да ги уволнят и ще има пари и за заплати, и за оборудване, и за униформи.
ако за един полицай АЛТЕРНАТИВАТА при напускането на полицията е да стане ПРЕСТЪПНИК значи той бил е престъпник и като полицай. Ако това е в грлавата на хора като този синдикалист значи той трябва ВЕДНАГА ДА БЪДЕ УВОЛНЕН от полицията.
Е НАЙ-ПОСЛЕ ОТКРИХА ТОПЛАТА ВОДА????? НО ПО-ТОЧНО КАЗАНО Е ЧЕ СТАВАТ ПОЛИЦАИ ЗА ДА РЕКЕТИРАТ И ДА СТАВАТ ПРЕСТЪПНИЦИ
Полицаи напускали МВР, за да станат престъпници. По-забавно става после, като се върнат отново в МВР. Тогава пък като ги хванат ги пенсионират...