Коментари - Дими от „Сленг” загина | dnes.dir.bg
назад

Дими от „Сленг” загина

38-годишният Димитър Екимов, познат като Дими от група "Сленг", е загинал при катастрофа на автомагистрала "Хемус" преди обяд към 11 часа, предаде Дарик.

Обратно в новината

Коментари - Дими от „Сленг” загина | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Kamiona go e karal nqkoi turshin ,kato onzi koito izbi 17 shoveka!I na nego shte mu se razmine kakto na grugiq!!!!!!!!!!!

Да спрем безумната война по пътищата!!!

Да спрем безумната война по пътищата!!!

Да спрем безумната война по пътищата!!!

Нали сме много,ами и мрете по пътищата!Българи,вни Циганите се кефят! На път сме да станем ЦИГАНИЯ,а не България!!!!!!!!!!!!

светла му памет! Той беше страхотен човек ;( :( Почивай в мир, ДИМИ-много ще ни липсваш. Обичам те!!!

ujas....

Лоша новина. Беше приятен човек мир на праха му.По тези пътища обаче какви диващни стават не е истина. За което вина освен че имат шофьорите, вина имат и катаджиите вместо да прибират 10лв на ръка да почнат да пишат актове за по 100-200 лв и нагоре.

искрени събозезнования на близките му.бог да го прости!

Спи в мир. Съжалявам за близките му. Благодаря му за хубавата музика, която правеше. Сбогом :-( Моля останалите участници да не правят просташки коментари по този ужасен повод.

Спи в мир. Съжалявам за близките му. Благодаря му за хубавата музика, която правеше. Сбогом :-( Моля останалите участници да не правят просташки коментари по този ужасен повод.

Спи в мир. Съжалявам за близките му. Благодаря му за хубавата музика, която правеше. Сбогом :-( Моля останалите участници да не правят просташки коментари по този ужасен повод.

Спи в мир. Съжалявам за близките му. Благодаря му за хубавата музика, която правеше. Сбогом :-( Моля останалите участници да не правят просташки коментари по този ужасен повод.

Много жалко :(

kolkoto po-burzo izcheznat bulgarite,tolkova po dobre za razuma i harmoniata vuv vselenata :)

Почивай в мир!

Вече дори не ми е жал за такива тъпанари...

как де умра,ако няма рай...R.I.P

КЪФ Е ТОА ДИМИ КФИ СА ТИА СЛЕНГ МЛЕНГ БЕ ХАХАХАХАХАХХАХАХА СКАПАНИ ЩОПИ ХАХАХАХАХ

КЪФ Е ТОА ДИМИ КФИ СА ТИА СЛЕНГ МЛЕНГ БЕ ХАХАХАХАХАХХАХАХА СКАПАНИ ЩОПИ ХАХАХАХАХ

iuhiuhoihjnpio

Почна се касапщината за 2008г..... жалко

Чета тука и недоумявам какво толкова ревете ?! На мен лично ми беше доста смотан, имаше противно излъчване, нито ми харесва музиката му, нито е бил звезда от голям калибър. Много си е повярвал че е голям рокер и е умрял, нищо чудно! Аллах е свиня, цигани платете си тока и всички гъзета при Дими !

Pochivai v mir, Dimi....

Ами каквото сам си направиш, никой не може да ти направи, бог да го прости, ама и да е за урок на разни други, защото днес по магистрла тракия един друг глупак караше с около 160, ми какво да кажа................

ако се лепнеш в мантинелата не ставаш и за донор

Как да заспя, ако утре е край, как да умра, ако няма рай, как да се спра, ако няма страх да продължа и това да не е грях

e.i si maikata TUPAK NESTASTEN

Cigani platete si toka! Vsi4ki ubitaci pri Dimi

Как да заспя, ако утре е край, как да умра, ако няма рай, как да се спра, ако няма страх да продължа и това да не е грях

Как да заспя, ако утре е край, как да умра, ако няма рай, как да се спра, ако няма страх да продължа и това да не е грях

Как да заспя, ако утре е край, как да умра, ако няма рай, как да се спра, ако няма страх да продължа и това да не е грях

Как да заспя, ако утре е край, как да умра, ако няма рай, как да се спра, ако няма страх да продължа и това да не е грях

Има много хубави песни, голяма ЗАГУБА....за всички...

Никой ли не се замисля че може да е имало непредвидена причина за да катастрофира - вода, камъни, пясък на пътя, нещо което не е могъл да избегне, може дори да не е била високата скорост!! Лека му пръст, а последно време ми се налага да го казвам много често - трудно е непрекъснато да губиш любими хора по такъв нелеп начин :( RIP

А защо е карал с много висока скорост ?

r.i.p.

не ми дреме за псевдо звезди като тоя мечтата ми е да видия как е пукнал на място некой депутат или чалга певица в катастрофа

Почивай в мир, Дими. Иве, кураж...

ПЪТИЩАТА СА ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА , ДАНО КАТАСТРОФИРАТ ТИЯ КОИТО ОТМЪКНАХА ПАРИТЕ ЗА ТЯХ

Един балкански педераст по-малко! Дано да има повече като него!

Един балкански педераст по-малко! Дано да има повече като него!

Един балкански педераст по-малко! Дано да има повече като него!

Един балкански педераст по-малко! Дано да има повече като него!

Един балкански педераст по-малко! Дано да има повече като него!

Един балкански педераст по-малко! Дано да има повече като него!

Един балкански педераст по-малко! Дано да има повече като него!

Един балкански педераст по-малко! Дано да има повече като него!

Един балкански педераст по-малко! Дано да има повече като него!