Дими от „Сленг” загина
38-годишният Димитър Екимов, познат като Дими от група "Сленг", е загинал при катастрофа на автомагистрала "Хемус" преди обяд към 11 часа, предаде Дарик.
Обратно в новинатаКоментари - Дими от „Сленг” загина | Днес.dir.bg
Коментари
Kamiona go e karal nqkoi turshin ,kato onzi koito izbi 17 shoveka!I na nego shte mu se razmine kakto na grugiq!!!!!!!!!!!
Нали сме много,ами и мрете по пътищата!Българи,вни Циганите се кефят! На път сме да станем ЦИГАНИЯ,а не България!!!!!!!!!!!!
светла му памет! Той беше страхотен човек ;( :( Почивай в мир, ДИМИ-много ще ни липсваш. Обичам те!!!
Лоша новина. Беше приятен човек мир на праха му.По тези пътища обаче какви диващни стават не е истина. За което вина освен че имат шофьорите, вина имат и катаджиите вместо да прибират 10лв на ръка да почнат да пишат актове за по 100-200 лв и нагоре.
Спи в мир. Съжалявам за близките му. Благодаря му за хубавата музика, която правеше. Сбогом :-( Моля останалите участници да не правят просташки коментари по този ужасен повод.
Спи в мир. Съжалявам за близките му. Благодаря му за хубавата музика, която правеше. Сбогом :-( Моля останалите участници да не правят просташки коментари по този ужасен повод.
Спи в мир. Съжалявам за близките му. Благодаря му за хубавата музика, която правеше. Сбогом :-( Моля останалите участници да не правят просташки коментари по този ужасен повод.
Спи в мир. Съжалявам за близките му. Благодаря му за хубавата музика, която правеше. Сбогом :-( Моля останалите участници да не правят просташки коментари по този ужасен повод.
kolkoto po-burzo izcheznat bulgarite,tolkova po dobre za razuma i harmoniata vuv vselenata :)
Чета тука и недоумявам какво толкова ревете ?! На мен лично ми беше доста смотан, имаше противно излъчване, нито ми харесва музиката му, нито е бил звезда от голям калибър. Много си е повярвал че е голям рокер и е умрял, нищо чудно! Аллах е свиня, цигани платете си тока и всички гъзета при Дими !
Ами каквото сам си направиш, никой не може да ти направи, бог да го прости, ама и да е за урок на разни други, защото днес по магистрла тракия един друг глупак караше с около 160, ми какво да кажа................
Как да заспя, ако утре е край, как да умра, ако няма рай, как да се спра, ако няма страх да продължа и това да не е грях
Как да заспя, ако утре е край, как да умра, ако няма рай, как да се спра, ако няма страх да продължа и това да не е грях
Как да заспя, ако утре е край, как да умра, ако няма рай, как да се спра, ако няма страх да продължа и това да не е грях
Как да заспя, ако утре е край, как да умра, ако няма рай, как да се спра, ако няма страх да продължа и това да не е грях
Как да заспя, ако утре е край, как да умра, ако няма рай, как да се спра, ако няма страх да продължа и това да не е грях
Никой ли не се замисля че може да е имало непредвидена причина за да катастрофира - вода, камъни, пясък на пътя, нещо което не е могъл да избегне, може дори да не е била високата скорост!! Лека му пръст, а последно време ми се налага да го казвам много често - трудно е непрекъснато да губиш любими хора по такъв нелеп начин :( RIP
не ми дреме за псевдо звезди като тоя мечтата ми е да видия как е пукнал на място некой депутат или чалга певица в катастрофа
ПЪТИЩАТА СА ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА , ДАНО КАТАСТРОФИРАТ ТИЯ КОИТО ОТМЪКНАХА ПАРИТЕ ЗА ТЯХ