Дими от „Сленг” загина
38-годишният Димитър Екимов, познат като Дими от група "Сленг", е загинал при катастрофа на автомагистрала "Хемус" преди обяд към 11 часа, предаде Дарик.
Обратно в новинатаКоментари - Дими от „Сленг” загина | Днес.dir.bg
Коментари
Moite saboleznovaniq na kletite mu jena i dete, adski mi e tujno za tqh, nego Bog da go prosti, no HORA POMISLETE PREDI DA SE KA4ITE NA MPS-TO, NQKOI V KUSHTI VI 4AKA, E TE NE GO DO4AKAHA,koeto e nai ujasnoto v slu4iq, otide si edin mlad i talantliv 4ovek i to ot glupost, adski mi e tu4no i na men, mnogo go haresvah, no kak e mogul s 240km/h bez da pomisli za semeistvoto si..ne vsi4ko v tozi jivot e trupkata........Bog da go prosti.
Винаги съм се чудила как хората могат да говорят лоши неща за човек, който вече не е измежду живите!?Това е направо нечовешко!!!! Може би преди да кажеш нещо лошо за такъв човек трябва да се замислиш как ще се почувстваш, ако това се случва на теб??! А за Дими мога да кажа само хубави неща! Мир на праха ти Дими!!!
Стига бе!!!Мир на праха му.Какво става ?!Няма ден без трупове?!Скоро няма да останат хора...
светла му памет! Той беше страхотен човек ;( :( Почивай в мир, ДИМИ-много ще ни липсваш. Обичам те!!!
Лоша новина. Беше приятен човек мир на праха му.По тези пътища обаче какви диващни стават не е истина. За което вина освен че имат шофьорите, вина имат и катаджиите вместо да прибират 10лв на ръка да почнат да пишат актове за по 100-200 лв и нагоре.
Изглежда не са виновни само лошите пътища ами неадекватното и опасно каране на някои шофьори.
Добре, че не е ударил друг човек и да го го убие. Държавата ни е пълна с кретени. Дали е Дими от Сленг или друг - все тая! Като караш с 200 км в час е все тая кой си!
Спи в мир. Съжалявам за близките му. Благодаря му за хубавата музика, която правеше. Сбогом :-( Моля останалите участници да не правят просташки коментари по този ужасен повод.
Хе-Хе така е то! Качило се секой на кола и писка. Точно тези дето ги дават по телевизора и се мислят за недосегаеми Би-Бииип !!!!
Защо продължават някои хора да си вярват, че на тях нищо не може да им се случи и продължават да карат като луди? Хора като него трябва да разберат, че не са хванали Господ за шлифера - по по-лекия или по по-тежкия начин. Жал ми е само за родителите му.
Дай Боже повече камикадзета да свършват така. И добре, че не е утрепал някой. Иначе - лека му пръст.
Безумията продължават. Всеки бърза. Самонадеян, нахален, да изпревари всички и да стигне 10 минути по-рано. Жалка картинка. За съжаление никой не е защитен от самоубийците на пътя. Липсва изцяло контролът и страхът от санкции, културата и уважението към участниците в движението е адски ниска, а самомнението адски високо. Ей така нагледно виждаме как са се затривали цивилизации - от простотия.
Наречете ме безчувствен, злобен..не ме интересува, но на идиоти, които сами са си виновни за смъртта мир на праха им не пожелавам. Кофти, защото беше симпатяга този, но като е толкова малоумен, че да кара с несъобразена скорост смъртта му е малко наказание.-Колко глупав народ сме щом не си взимаме поука от подобни трагедии. Доколкото ми е известно с Ива Екимова имаха дете, момиченце..За нея ми е наистина жал-ужасно е да загубиш родител. :( И все пак лятото сред лекарите е известно, като сезонът на донорите...И нека е така, за да може поне идиотите, които не ги еня за собствения си живот да помогнат на хора, които им се живее.
много жалко за Дими .Беше жизнерадостно и талантливо момче.МНООГО БЪРЗО КАРАТ БРЕЙ!!НЯМА ЛИ СПИРКА ВЕЧЕ>ОЩЕ ВЕДНЪЖ ЖАЛКО
Беше ... добро, градско момче, не си мълчеше за глупостите в живота ни. Бог да го прости и да помага да детето му.