Meta свали фейсбук страницата на Асен Василев, ПП подозират външен натиск
Според техническия екип на "Продължаваме Промяната" става въпрос за целенасочено административно премахване
Обратно в новинатаКоментари - Meta свали фейсбук страницата на Асен Василев, ПП подозират външен натиск | Днес.dir.bg
Коментари
Как може всяка една случка да се ползва за политически внушения? Сигурно Пеевски и ББ заедно на високоговорител са се обадили на Зукърбърг и той веднага е разпоредил спирането. Като се замисли човек, кой ли я чете пък тази страница...
Фейсбук е мрежа за пенсионери. Има много по-добри и живи социални мрежи без цензура. А цензурата започна от розовите фашаги, които заклеймяват всяко различно мнение. Само че времето на Байдън и (анти)демократите изтече. Светът се променя.
Сами ги правят тези неща за да създават някаква сензация! фктчекърите изфабрикуват фалшиви новини, които после опровергават... Цялата работа е една помийна дейност!
шиши ще да е виновен. Тоя не си знае силата, сигурно е подкупил шефа на Мета, или го заплашва с нещо!!!!
Фейсбук и Ютюб свалят страници по искане на МВР и правителството. Шиши не си губи времето
Лично съм се обадил на конгресмена ми да не го пипат. Тук в Щатите е така, не като в скапаната ви бълхария.
Г-жо Нинова хайде сготви нещо по-така.Само кюфтета не стигат. Или напрегнатото ежедневие не оставя време за нещо по апетитно.
Само пълните дебили имат страници на фейсбика, където за да си направиш профил ти иска да си направиш видео селфи за да видели че си ти?!?! Тоя феисбук трябва да се забрани както екстремистки както са го забранили в Русия. Как така ще иска на хората да си правят селфита и да си пращат копия на личните карти, след като това са лични данни?! А иначе съобщението за смъртта на Нинова си го е поръчала сама за да направи мако вятър около себе си че всички я забравиха и никой не и обръща внимание вече.. Колко трябва да си жалък че да си поръчаш такъв черен пиар??! Записвайте се за канала ми в телеграм ППРАЗУМ с латински букви за да ми помогнете да направя България нормална просперираща и модерна държава която работи за народа и в която няма насилие, няма разделение и омраза и всички сме равни. Ако спечеля аз печели цял народ, а ако загубя печелят само мутрите.
Василев и Нинова нарочно са свалили страницата и Нинова е поръчала свой некролог,за да пишат за тях. Бойко и Пеевски нямат нищо общо.
Да опитат от своята манджа. ППДБ тролове репортуват всички инакомислещи. Сега нека те да пият от същата чаша.
Кокорчо не разбра ли, че Пеевски купи Мета от Зукърбърг? Ей ся почна виртуално-профилната вендета.
Този чужд агент защо не е в затвора? С "одобрени от посолството" за службите. С до 15 години затвор по НК член 105. И за други важи.
Хи хиии със сороските камъни по сороските глави. Сектата на нео марксистите съсипаха хиляди животи със своето канцелиране. Хора осъдени без съд, Дори Авторката на Хари потър опитаха да съсипят. Ся грам не ми е жал за асенката васаилев известен като кокорчо. А бг елфи са направо за затвора. Използват държавни пари да сеят партийната пропаганда на ппдб Това да не е бай тошово време държавата да е партия. С нашите данъци вредна пропаганда. Прокопиев да си плаща на троловете сам
В първия момент си помислих какъв странен паралел прави авторката между Корнелия Нинова и Асен Василев, но почти веднага осъзнах, че всъщност те са едно цяло, все продукти на завладяната от ДС служби на държавата!
Фейсбука в началото беше социална мрежа на интелигентните хора с висше образование, а сега се превърна в социална мрежа прилагаща цензура по Ай Кю. Ако се дебил с ниско Ай Кю, който няма проблем да си направи видео селфи и да си изпрати копие на личната карта можеш да си направиш акаунт в базата им данни със дебилите по света, а ако си интелигентен и не си раздаваш личните данни за добър ден, нямаш право да си направиш акаунт. Причината е че дебилите по лесно ги облъчват с малоумната реклама която въртят на фейсбука и като си дадат данните могат да ги ползват да им оформят кредити и да им източват банковите сметки. Записвайте се за канала ми в телеграм ППРАЗУМ с латински букви за да ми помогнете да направя България нормална просперираща и модерна държава която работи за народа и в която няма насилие, няма разделение и омраза и всички сме равни. Ако спечеля аз печели цял народ, а ако загубя печелят само мутрите.
Да, благодарение на ПП, а може би и на лица като Ивайло Милчев, Българя е зявладяна държава от ДС мафията!
Най-накрая да видя една добра новина днес.... Сега трябва и от НС да ги изтрият. И не само тях....
Като са го видяли какъв е и са се самосезирали. Рядка комбинация от обратна сексуалност и анимационна външност плюс крадене и лъжене като за световно.
А вие можете ли да кажете че не си въобразявате че сте в Алиса в страната на чудесата ? А мое ли да докажеш че не си жълтопаветник мразещ възраждане.
Защо Кокора не е в затвора? Той е тартора на далаверата през митниците. Това го каза бившата шефка Петя Банкова. Защо разследването спря ?
Ще пишат, че акаунтът му на касова основа все още е активен. Точно както той правеше с бюджетния дефицит.