назад
Медици протестираха пред Александровска болница
Недоволството е предизвикано от възможността да отпаднат допълнителните възнаграждения заради отмяната на извънредното положение
Обратно в новинатаКоментари - Медици протестираха пред Александровска болница | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Странно помня че споменаха продължаването на възнагражденията дори и след отмяната на мерките, тия къде бяха до сега?! Ако спрат да ги получават да подадат сигнал и тогава да протестират. "когато освободихме коридорите и няма кой да ги чисти, то влезе в кабинета, в който се преглеждат абсолютно всички деца" Че детето да не е радиоактивно? А преди това да не би да е било по-различно? Кой с ковид, кой с тежък случай, кой с предположение за ковид, но всички в един коридор и кабинет.