Математикът Лъчезар Томов: Очаква ни втори пик на COVID вълната
Процентът ваксинирани остава изключително нисък, добави той
Обратно в новинатаКоментари - Математикът Лъчезар Томов: Очаква ни втори пик на COVID вълната | Днес.dir.bg
Коментари
Дайте да му видим математическите публикации на тоя, какви модели е правил. ИЛи само плямна общи приказки.
Вирусът може и да не е изолиран, но според мен е с "катинарче" и има тъп поглед като на тоя от снимката
Бегай се скрий бе унуфри. По европа какво се случва като са много ваксинирани. 100 пъти по зле са
Това е най-мазната, отвратителна и гадна физиономия която се е продала, за да изкара нещо от пропаганда. Тоя дебил разправяше как трябвало, за да ходят децата на училище трябвало било да са ваксинирани. Това е единствения човек, който ако срещна на улицата ще му се изпраща в лицето. Междодругото ние сме единствени в света където математик е епидемиолог, педиатър и връзка в едно.
но коя жена би имала нещо общо с този прошляк? Чак толкова да си плюеш на същността и да се въргаляш с подобно изчадиее.... не, няма такива!
Малеее, какъв уродлив,неокъпан ретард.Сополив, лигата му ще потече, ужас, баси плашилото дефектно.И тоя дефект птогнози ще ми преви,ше падна от смех,:)))))
Странно как в Западна Европа няма втори пик, ама при нас ще има. Ааа да, нали при нас няма много ваксинирани. Старата песен на нова плоча. Препоръчвам на всеки, който даде минус на коментара ми, да си удари още една допълнителна доза, доброволно му предоставям моята, която никога няма да си поставя.
"математиците" в България защо приличат на пияндета-клошари? Намя ли един изкъпан и спретнат, че ни пускате да гледаме тези нечистоплътни изроди? Признавм си идва ми да се изповръам в лицата на този и онзи егоцентрик витанов! Отвратителни са! И едан "прогноза" не се сбъдна! Колкото са гнусни, толкова са некомпетентни! Отврат!
Добро утро!Ей, не се отказват. Тъкмо имах усещането, че са се укротили, но не, ето иде нова вълна, защото е много малък процента на ваксанираните. Да си дойдем на думата.
ВЧЕРА ПО ОБЯД НЕБЕТО НАД СОФИЯ БЕШЕ РАЙРАНО РАЗПИЛЯВАХА ОТРОВИТЕ ТА ДА ВИДИМ РЕЗУЛТАТИТЕ И БЕЗ МАТЕМАТИЦИ
Ебааа ги у математиците. Вчера оня другия луд Витанов вече обяви края на ковида, днес пък изкарали друг луд и пак "математик". Според тоя пък ни очаквало нов ковид пик. Толкова ли нямаме свободни места в специализираните заведения като Карлуково, 4-ти километър, Церова Кория, за да се намерят две свободни легла за тия хора и да ги лекуваме там? Тия хора ще могат там пред другите пациенти да си разгърнат таланта, а и няма да облъчват обществото си със глупости всеки ден.
Добре де няма ли добри хора в София да му изпънат един винкел в главата на този боклук?
Лъчо Мозъка v.2. Ако ги плямпа тези глупости безплатно и се осъзнае сигурно ще се самоубие!
тея двамата не могат да се степенуват! И двамата са някакви гнусни изчадия! Приличат на клошари-пияндета! Вероятно на такива и миришат! Хора със психически отколнения!
Спрете да давате този идиот. Той е болен и трябва да се лекува. Лекарите ще трябва да му поставят диагноза. Не знам какво е това заболяване при което виждаш уголемени математически модели. Прогнозата на пишман математика за средата на февруари беше за 70 000 заразени на ден. Горе долу не е познал 10 пъти. Защо тогава трябва да го гледаме и слушаме. Явно вижда България като 60 милионна. Още едно доказателство, че е за лекар.
Са отврат,как в Африка премина леко,а тия сасмо сеят страх и паника,ах тия ваксини само това им е в устата.
Всички знаят, че по принцип добрите математици не ги слуша главата. В случая с тоя обаче съм спокоен - не е луд. Просто баницата явно е много сладка и човекът не иска да стане от масата. Апропо, не беше ли този идиотът, който искаше да праща неваксинираните в Сибир?
Оф аи стига вече бе, цял свят маха всичко нашите още не разбрали на къде почна да духа вятъра
И в неделя нямате спирачка да еба ваща мама педераска дирнишка да еба!!! Дано всички умрете!!!!
Момчето не е математик. Това е един празноглав дърдорко. Математиците се занимават с математика, а не обикалят студиата да ръсят празни лафчета.
Колегата, доста закъсня. Вече парите за ковид пропагандата намаляха значително! Щом и каунчев вече почти не се явява, а пък на кантара така му хареса далаверата и медийната слава, та се прехвърли жури в " България търси талант", понеже в ковида далаверата намаля.
Лично аз преди делтата в района на Благоевград съм наблюдавал цял ден кръжеха самолети ниско,яки следи.Като не успеем да се заразим чрез контакти и за това са помислили,тия плачат за световен конвой,но скоро и това ще стане,не ви ли стигнаха печалбите уроди.
Никой нищо не тябва да маха, така си е добре. Тези мерки и в момента едвам се спазват, та махнат ли ги, съвсем ще се освини работата.
правилно - колкото повече ваксиниран, толкова повече заразени, в Дания вече има по 40 хиляди заразени и свалиха ограниченията
Товя мазно гадно джендърче, 100% девствено, щото нито някоя ще му пусне нито накой ще се навие да го наебе - да си гледа математиката. Малко педерасче… само трепане за такива!!!!
не съм вярвал, че ще доживея времена, в които Математиците в България, са сред най-Простите от Народа!