Коментари - Маскирани застреляха сириец в столичния квартал "Красна поляна" | dnes.dir.bg
назад

Маскирани застреляха сириец в столичния квартал "Красна поляна"

В тялото на жертвата са открити 10 куршума, убийството е извършено малко след 22:00 до бл. 340

Обратно в новината
| Редактор : Ива Капкова

Коментари - Маскирани застреляха сириец в столичния квартал "Красна поляна" | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Уникално лекарство, което взриви интернет: то е многократно по-хладно от виагра и е напълно безопасно на всяка възраст. С него ще имате силна и дълга ерекция, много сперма и повишена издръжливост и тестостерон-------- https://mub.me/medbg

Инженер или лекар? А може би архитект или IT?

Меркел е виновна че ги допусна в Германия Сега да им бере гайлето

кой ѝ дърпаше каишката, а?

путлер

качеството и стандарта на живот в една държава зависи единствено и само от качеството на хората, които живеят в нея. Няма значение на море ли е, в планини ли е, на север, на юг. ДНК-то определя всичко!

Мдаа..живот като в американско гето, ежедневни стрелби убийства..

Най-много умишлени убийства на глава от населението в Европа има в Русия. Според статистиката от 2018 в Русия има средно 8.2 умишлени убийства на 100 хиляди души , в България са са само 1.3 убийства на 100 хиляди , или над 6 пъти по-малко от Русия . На второ, трето , четвърто и пето място в класацията след Русия са Украйна, Литва и Латвия , т.е страни в които има значителен процент руснаци. Схващаш ли, руските отрепки навсякъде повишават убийствата.

"Статистиката", която цитираш, не съществува, това са измислици на грантаджийските тролове, които си пишат е така. Убийствата в сащ са в пъти повече на глава от населението.

бе то всеки арабин вече се пише сириец щото така минава номера... иначе кой го знае какъв е и откъде е, нали все без документи идват обаче със смартфоните последен модел... ще стане тука Арабистан 2.0 и Афганистан 2.0 както е тръгнали да ви ЕПМ

Дългата ръка на Мосад. Няма да останат ненаказани за зверствата, които извършиха в Израел!

В съседните статии възрожденците са скъсват да защитават арабските терористи от хамас. Пък тука кой знае защо ги няма за да оплачат бедния нещастен арабин.

Една от версиите, по които работят разследващите е, че по мъжа са стреляли маскирани, които успели да избягат. Друга версия е че немаскирани са успели да избягат стреляйки по жена

Още може!Още много има за отстрелавне там..Обзалагам се на каса синьо Джони, че туй "момче" е било за пример в средата на изтормозените "бежанци".Садило е цветя и рози в междублоковите пространства, помагало е на бабки с пазарските торби, изхвърляло е стари мебели, рециклирал е стъкло и пластмаса, изхвърлял е боклука разделно, водил е бездомни кучета и котки за кастрация, дупчило си е билетчето на трамвая, правил е място на възрастни хора и майки с колички по автобусите....и още и още и още...

Няма значение дали е бял или черен. Никой няма право да отнема човешки живот.

Ама разбира се, че са маскирани и няма да ги открият. Ако беше обратната ситуация, щеше да е различно. Ама нека да вдигнем заплатите на полицията, задето си върши работата и да си вземат по-широки униформи за коремите на служителите

На 17 години не го ли броят за дете?

Предотвратени опит за нелегално влизане в България. Входящ номер 13211 от 2022, разхождащ се легално в София, където го застреляли. Дали пък не се е разхождал нелегално?

Жалко, че не са гръмнали и 5 - 6 цигани, ама нейсе, другия път...

"Младежът" може и да е бил нечия спяща клетка и мосадажиите да са му пратили поздрав! :)

МЪЖ?!?! 17 годишен?!?!?!

Уважаеми демократи вече и терористи си имаме също като в САЩ Франция и другите Евроатлантиците.

Друго си е мир по руслямистански викаш?

Имаме си и достатъчно неграмотни болшевики ,като тебе. На първо място сме в ЕС.

Ето като ги пускаме да влизат горките бежанци в нашата страна, те си носят войната с тях. Дали въобще става въпрос за трафик на мигранти или за наркотици, но на нас си ни стигат нашите проблеми. С 10 куршума не си поплюват. Ако е на 17г защо не учи, а се занимава с трафик. Само това ли може да предложи Бг държава на мигрантите.?

В Германия е същото,трепат се здраво ливанци,сирийци, афганистанци Това са диви племена които не подлежат на интеграция

Аз му казвах на Абдула да плати на украинците и Тагара за ракетите, но той проиграл парите в казино

Крана поляна е развъдник на престъпници, а МВР им е съучастник. Секви цветнокожи въртят престъпления там.

Това е България. Не е Германия, нито Швеция. Тук мигрантите се депортират с краката напред.

Това е знак на солидарност с братята евреи

Може да са израелци

Като не ги стрелят още на границата, почват да се гърмят помежду си в градовете.

БРАВО, ОЩЕ ......ОЩЕ....

Добре е Европа да започне да се прочиства от чернилки. Нямат място на контрол мента. И без това съвсем скоро ще стане толкова жега буквално че ще е много трудно да съжителстват много хора на едно място.

Младеж между 17-20, а след 22 часа е закоравял джихадист.

Най-интересното тепърва предстои. Цигани, араби, мюсюлмани ...всякаква сган е налазила България.

Ами ще я налази, като ги спираме насила. Те искат да отидат на запад, ние, глупаците, ги държим тук да ни похвалят.

Е кво ви казах аз стринта кат прочетох новинъта? Ааа незнайте, как шъ знайте, като тук се трие поголовно? Айде заравяйте го, че умириса света.

Бравос хубава новина за деня по на често да се гърмят

На мен не ми е мъчно. Даже ми стана хубаво като видях заглавието и възрастта на ликвидирания.

По някой път става така като вземеш парите, а не свършиш работа...

Иран може да няма сухопътна граница ама пъпешовата революция е 12 годишна https://www.reuters.com/business/energy/us-voices-misgivings-eastmed-gas-pipeline-greek-officials-2022-01-11/

Да направи пълно прочистване в страната! Всяка къща, всеки двор, всяко местенце ! Ама всичко спи!

Ченгеджийски номера за разсейване на раята, докато въртят далавери от некоалижията

Един боклук по малко, повече кислород за хората.

Щеше ми се аз да бях на неговото място. Нищо няма смисъл вече.

Глупости! Я се замисли! Все има за какво да се живее, най- малкото да пишеш в ДИР-ра!

Един дилър по-малко

Почна се. Някой размахва кибритена клечка. И да си оправите бъгавия сайт!!!

Мосад сега ще коли араби по цял свят ... да си знаят, че с евреите шега не бива Хитлер пробва

Няма лошо. Терористите трябва да се трепят навсякъде.

мосад синагогата и Денков