назад
Пак отложиха делото ”Маргини” заради болен подсъдим
След дълго отлагане днес Софийски градски съд трябваше отново да гледа делото срещу братята Маргини.
Обратно в новинатаКоментари - Пак отложиха делото ”Маргини” заради болен подсъдим | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018