Коментари - Мадуро е забравен! Да живее Делси! | dnes.dir.bg
назад

Мадуро е забравен! Да живее Делси!

Държавната пропагандна машина вече се посвещава на популяризирането на временния президент на Венецуела

Обратно в новината
| Автор: Агенция Франс Прес

Коментари - Мадуро е забравен! Да живее Делси! | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

А вие иначе какво точно бяхте при Мадурко? Бедна скапана соц страна със съсипана промишленост, както при всички социалисти. Така че се радвайте че сте протекторат за да не умрете гладни! Ще ви възстановят петролната и други индустрии и поне ще имате работа и хляб!

Отвличането на Мадурко си е една много нагласен история. Той си е от техните- еврейче сафарди избрано с машинките на Сорос. Правят света на глупаци, а Мадурко си живурка спокойно някаде.

но силите за независимост на Венецуал трябва да устояват. Просно ще бъде предателство към гражданите на Венецуела и бъдещите поколения, ако отново се подчинят на алчните колониални сили от черната ложа зад САЩ.

Скоро и те може да спечелят Евровизия.

Най - големия международен терорист жандарм САЩ с Тръмп разкриха ,че са лицата .на терора,агресията и срещу меиждународното право.Откритите имперски амбиции на Тръмп ще пожънат много негативи за САЩ.САЩ от държава на свободата и човешките права се превърна в империя на злото,агресията и терора.Лично Тръмп не го чака нищо добро.Анатема.."

Тая (вицепрезидент) и брат (министър на отбраната) продадоха Мадуро, само охраната на Мадуро от кубинци се противопоставо на американската акция, локаторите на ПВОто не бяха да включени, поротивовъздушните системи бяха в хангарите.

Така е, да. Операцията във Венецуела беше театър. Явно добре изигран, след като част от местните са му повярвали. Това с Иран обаче вече не беше театър. В момента текат задкулисни преговори и могат да спретнат и там някое представление, но първите два месеца си бяха "дъ риъл дийл". И всички го усетиха.

Такава е съдбата на всеки диктатор.

хахахаххаха , какъв ти диктатор койт оне даваше на САЩ да ползва ресурсите на Венецуела ли?? Като Хуго Чавес и той диктатор?

Огромните ресурси на Венецуела си бяха там по времето на Мадуро. Тогава, когато Венецуела беше най-бедна.

Не е достатъчно само да имаш огромни ресурси. Трябва и някой да може да ги разработи. И да не се краде , разбира се. Ама при Чавизма това е мисия невъзможна.

е скритата мисъл на тази статия !? Не е информационна, не анализира, даже пропагандата не е ясна ... Истината е, че Тръмп трябва да си получи заслуженото за това терористично отвличане. А факта, че в момента парите от нефт на Венецуела отиват в ЛИЧНА сметка на Тръмп го пропускате.

Скритата мисъл е, че колкото и голем диктатор да си, в един момент си пошьол нахуй и се радвай ако не увиснеш на първия стълб. Колкото до довчерашните ти поддръжници, най-много да ти плюнат на плаката.

И тази не толкова скрита мисъл се набива и на вашия гном в бункера с куфарчето.