Либия забранява визите за туристи от България
България фигурира в списъка на официален либийски документ, който изброява 25-те европейски държави, поставени под забрана за издаване на туристически визи.
Обратно в новинатаКоментари - Либия забранява визите за туристи от България | Днес.dir.bg
Коментари
Уаааааа... искам в Триполи и 8 години по затворитеееее. Това разбира се е ирония. Пука му на някой за тъпите им визи. Мен ако питат и тук не са добре дошли.
Много съм тъжен от новината, че ми трябва виза, за да посетя е дива и скучна държава населена с изумително прост и бездарен народ!!! Живял съм там и съм учил 2 години в българското училище в края на 70-те и никога не бих желал да стъпя повече там. Не ви го препоръчвам от цялото си сърце.
Е, няма да видя Казабланка и Маракеш! :( А, те май бяха в Мароко! Е, няма да видя Амфитеатъра dEl Jem! :( А, той май беше в Тунис! И Гиза няма да видя! :( А, тя беше в Египет! И гр. Джемила няма да видя! :( Той беше в Алжир, бре! И кЪф по дяволите ще го търся в Либия? Една джамия? Да си я държат, нещастници!
Доживях да видя България във верния списък. Дано по-често да се нареждаме до изброените държави!
Европа изгуби най-добрата туристическа дестинация, сега ще трябва да се задоволим с тъпите Кариби и Сейшели.
Да си хлопнат кепенците! Остава и вътре-родово да започнат да се чифтосват - съвсем на себе си ще заприличат. Муа-ха-ха-ха-а-а...
кво ша праи половината български народ, дет чака за либийска виза, бедна ми е фантазията....
Най-трагичното е, че този смешник Муамърчо си вярва, като прави подобни изцепления. Дреме му на някой от изброените държави, че ще му резнат квитанцията за туризъм в Либия.
МЕНЕ МИ НЕ ТРЕБЕ ВИЗА! АЗИ СИ ИДВАМ НА ЛОВ ЗА ГУЩЕРИ,ПЪРВИЯТ ГУЩЕР КОЙТО ЩЕ ОТСТРЕЛЯМ И ПРЕПАРИРАМ СЕ КАЗВА МУАМАР КАДАФИ.
аз незман някой да си е платил за да посети Либия . Кадафи плащаше на чужденци за да отидат за да му работят защото неговите не стават за нищо.
Мисля, че е крайно време да се снабдим с ядрено оръжие, специално за Либия и Муамарчо ;P
Едва ли някоя от изброените държави рита за туристически визи за Либия и обратно - да приема от там туристи!?!
голям праз, да не е само Либия - в случая тя е губещата страна. Само се чудя на тези българи, които още кибичат там да работят и се съгласяват да ходят там, след като мгат да си намерят подобна работа и в ЕС много по-бързо и лесно. Затова предлагам изтегляне на всички българи от ам и шут на либийското посолство -
То пък като че ли някой се е засилил да ходи в Либия. Никакви шенгенски визи за тия. Евала на Швейцария.
Щото бсп-то не е на власт, оня мангал кадафи казал, че ако бобара станишев вземе властта, щял да ни хариже един табун камили ей-така.
бре божее бех тръгнал за либия на густия, и сега без виза нема да посетя така жадуваната от мен дестинация.олелее какво ще правя.
Голям зор....Все едно цяла Европа се е запътила спешно да посети Великите Либийски Забележителности:)
язък. тъкмо бях решил да ходя на почивка там. Правили стархотни купони на българските туристи...
Жалко за обикновенните либийци,защото между тях има много добри ,умни и ерудирани личности.Но под диктатурата на почти генералисимус КАДАФИ не могат нито да имат свооите права нито пък да живеят в една свободна и демократична държава.Има много места които могат да се посетят и запомнят,едно от тях е Лептус Магна.А в един от богатите квартали на Триполи-Гаргареш все едно,че се намираш на френската ривиера.Жалко,че всичко това задушава свободата на личността в Либия а и възпрепятства и чуждите граждани да се запознаят с историята и