Коментари - Либия забранява визите за туристи от България | dnes.dir.bg
назад

Либия забранява визите за туристи от България

България фигурира в списъка на официален либийски документ, който изброява 25-те европейски държави, поставени под забрана за издаване на туристически визи.

Обратно в новината

Коментари - Либия забранява визите за туристи от България | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

май ми мирише на пукот от бомбички скоро време ама нейсе

Уаааааа... искам в Триполи и 8 години по затворитеееее. Това разбира се е ирония. Пука му на някой за тъпите им визи. Мен ако питат и тук не са добре дошли.

Много съм тъжен от новината, че ми трябва виза, за да посетя е дива и скучна държава населена с изумително прост и бездарен народ!!! Живял съм там и съм учил 2 години в българското училище в края на 70-те и никога не бих желал да стъпя повече там. Не ви го препоръчвам от цялото си сърце.

Maloumnizi!

ЕЕЕ най-после и ние в списък с бели държави!

Вие сте смешници, още утре си подавам документите за политическо убежище в Либия!

Тъкмо си бях стегнал куфарите и... Я, глей ти, за народа загуба велика!

Е, няма да видя Казабланка и Маракеш! :( А, те май бяха в Мароко! Е, няма да видя Амфитеатъра dEl Jem! :( А, той май беше в Тунис! И Гиза няма да видя! :( А, тя беше в Египет! И гр. Джемила няма да видя! :( Той беше в Алжир, бре! И кЪф по дяволите ще го търся в Либия? Една джамия? Да си я държат, нещастници!

Доживях да видя България във верния списък. Дано по-често да се нареждаме до изброените държави!

Айде бе нямало, а севернокорейските братя??

Европа изгуби най-добрата туристическа дестинация, сега ще трябва да се задоволим с тъпите Кариби и Сейшели.

Да си хлопнат кепенците! Остава и вътре-родово да започнат да се чифтосват - съвсем на себе си ще заприличат. Муа-ха-ха-ха-а-а...

кво ша праи половината български народ, дет чака за либийска виза, бедна ми е фантазията....

Визи за Либия ?...кой му пука за тия камилари...

да не забравите да си спусните щорите.

Най-трагичното е, че този смешник Муамърчо си вярва, като прави подобни изцепления. Дреме му на някой от изброените държави, че ще му резнат квитанцията за туризъм в Либия.

МЕНЕ МИ НЕ ТРЕБЕ ВИЗА! АЗИ СИ ИДВАМ НА ЛОВ ЗА ГУЩЕРИ,ПЪРВИЯТ ГУЩЕР КОЙТО ЩЕ ОТСТРЕЛЯМ И ПРЕПАРИРАМ СЕ КАЗВА МУАМАР КАДАФИ.

БРАВО НА ШВЕЙЦАРИЯ!!!

аз незман някой да си е платил за да посети Либия . Кадафи плащаше на чужденци за да отидат за да му работят защото неговите не стават за нищо.

Либийците се самоизолирват.

Тия са баси смешниците :)

Много важно!!! Нещем да им ходим в мизерната държава.

Мисля, че е крайно време да се снабдим с ядрено оръжие, специално за Либия и Муамарчо ;P

Едва ли някоя от изброените държави рита за туристически визи за Либия и обратно - да приема от там туристи!?!

а бе все някак ще се оправим и без да ходим в либия

разплаках се...няма да видя рая на земята Либия....

голям праз, да не е само Либия - в случая тя е губещата страна. Само се чудя на тези българи, които още кибичат там да работят и се съгласяват да ходят там, след като мгат да си намерят подобна работа и в ЕС много по-бързо и лесно. Затова предлагам изтегляне на всички българи от ам и шут на либийското посолство -

То пък като че ли някой се е засилил да ходи в Либия. Никакви шенгенски визи за тия. Евала на Швейцария.

Щото бсп-то не е на власт, оня мангал кадафи казал, че ако бобара станишев вземе властта, щял да ни хариже един табун камили ей-така.

Сега Ого няма да има от къде да черпи идеи.

бре божее бех тръгнал за либия на густия, и сега без виза нема да посетя така жадуваната от мен дестинация.олелее какво ще правя.

супер, на кой му е притрябвало да ходи при тези маймуни

Голям зор....Все едно цяла Европа се е запътила спешно да посети Великите Либийски Забележителности:)

ха дано станем членове на шенген, а либия-който е луд,нека ходи там.

язък. тъкмо бях решил да ходя на почивка там. Правили стархотни купони на българските туристи...

Тази новина тотално ми обърка плановете за лятната почивка...

Тюх бре, таман се бях запътил към Триполи!

Умрели сме им за муджахдинската кочиня!

Умрял е някой да ходи в Либия, да забранят на всички държави ако искат.

Умрял някои за глупавата им държава

то пък като гледам-опашки за визи...

Тоя хептен е психясъл

Направо ще си разплетем чорапите. Таман мислех да скокна до Триполи за Великден...

Малоумни бедуини.

Жалко за обикновенните либийци,защото между тях има много добри ,умни и ерудирани личности.Но под диктатурата на почти генералисимус КАДАФИ не могат нито да имат свооите права нито пък да живеят в една свободна и демократична държава.Има много места които могат да се посетят и запомнят,едно от тях е Лептус Магна.А в един от богатите квартали на Триполи-Гаргареш все едно,че се намираш на френската ривиера.Жалко,че всичко това задушава свободата на личността в Либия а и възпрепятства и чуждите граждани да се запознаят с историята и

либия забранява? ебали сме я, барабар с дрогираният й ръководител.

пука ни за това те губят

Ne samo Libiq,no v cql svqt trqbva da se zabranqt vizite za balgarskite turisti,bayganyovcit da si sedqt v kenefa Bulgaristan i da ne omirisvat sveta!