Костадинов поиска Йотова да свика КСНС заради заплаха от саботаж на "Балкански поток"
Лидерът на "Възраждане" твърди, че двама украинци са задържани у нас заради планирана диверсия
Обратно в новинатаКоментари - Костадинов поиска Йотова да свика КСНС заради заплаха от саботаж на "Балкански поток" | Днес.dir.bg
Коментари
Няма страшно,осъдихме само Тодор Живков,а не го убихме както румънците Чаушеско!! Снишихме се ниско във тревата,запазихме,узаконихме откраднатото със предимствата и привилегиите на партизаните и ятаците!Москва ни позволи и изтърва във цивилизована ЕУ и НАТО,но ние се възродихме от шумкари и милиционери на псевдодемократи обуздани от ЕУ и. НАТО!!
Имаше някога един филм за антифашистката съпротива в България през 1941-1944г. Филм по действителни събития - казваше се "Черните ангели" от 1970г. В главните роли: Стефан Данаилов, Йоско Сърчаджиев, Доротея Тончева, Добринка Станкова и други. Разказваше се за бойните групи от антифашистката съпротива, които наказваха и ликвидираха изроди-народни изедници. В края на филма антифашистите ликвидираха главния прокурор на Царство България. Днес повече от 82 години след онези събития в България отново вилнее фашизъм , който е дори още по-жесток и човеконенавистен от тогавашния. Но антифашистка съпротива и бойни групи няма. Няма, защото днес няма български народ - има страхлива, затъпяла от бедност, дехуманизирана, страхлива, българска, робска мърша!!! Днес колко корумпирани прокурори, магистрати и съдии има ликвидирани? Колко крадливи, корумпирани ченгета има ликвидирани? Колко министри, депутати, политици и управници има днес ликвидирани? Колко богаташи, олигарси и чорбаджии-изедници има ликвидирани и наказани? Колко прекупвачи, търгаши, спекуланти, гешефтари, печалбари, мутри, изроди и всякаква подобна нагла, лакома, безскрупулна сган има избита и ликвидирана? Точно НУЛА, точно НИКОЛКО ликвидирани гадове има!!! Фашистките власти в България са съучастници в този нагъл грабеж, в това мародерство! Така ще е ЗАВИНАГИ, защото българските роби търпят тези безчинства. Търпеливи, щото са безумно страхливи! Още малко потърпете - сал докато умрете! Докато умрете от глад!!! Жалки, малодушни нещастници!!!
Сега израждане са се вкопчили само в един рефрен и го повтарят кат папагали да сме свалили санкциите срещу фашагите от мацква те ни спряха газа еднолично обявиха ни за врагове това включва и него а той продължава да им лице зад...ниците
Главната копейка на България пак вижда заплахи там където ги няма но нали трябва да се хареса на лудите путинофили затова и рейтинга му пада и процентите на около 6 а може и с 10 депутата да остане само
Тоя прекали с евтиния пиар. Ама като се има предвид нивото на избирателите му, може и да хване дикиш.
Имали едно, единствено нещо, което тоя цървул да е казъл, и да излезе вярно? Поне едно
Няма нещо, което Костадинов и ВЪЗРАЖДАНЕ да са казали и да не е потвърдено от живота. Костадов предвиди, че 3 месеца след влизането в еврозоната инфлацията ще е 10 % - точно толкова е. Предвиди, че ПП/ДБ са свързани с педофилски секти - вярно е. Предвиди, че Радев ще краде идеите на ВЪЗРАЖДАНЕ - вярно е. Искам да чуя нещо, за което е излъгал - просто няма такова...
Ей хамстер, нас какво ни грее тъпият руски поток? Той доставя газ на копейкаджиите шумадийци и орбановци. Да си го пазят те.
този защо още не е в затвора за измяна и подкрепа на руските терористи
Костадин Костадинов в подслушен разговор с Лавров: - Аз съм Мишката, а вие сте ЛЪВЪТ, другарю Лавров.
А ти кой си да искаш бе шут, с 5-10 депутата седи и трай!
Този мършояд се чуди какво да изцвъка та да си го вдигне... рейтинга.Марш в кочината тъмнокожа копейке
Трифонов не успя с Фейсбук атаките си, сега на ред е КК. Иска КСНС за газопровода, но сигурно има куп други "актуални" теми.;-)
Незбавна депортация на всички украинци, годни за военна служба, така е правилно и необходимо.
държавата се напълни с орки безразборно щъкащи из държавата като нищо ша го думнат!
копейкин се насира ежедневно, а дир бг държи да ни го съобщава всеки час!
А нас какво ни интересува Турски Поток? А Балкански Поток няма и никога не е имало
Няма само в твоята глава ,потокът си е наш и ще си му викаме както си искаме . За миналата година печалбата му е 560 милиона лева .
Този газопровод е най-доброто нещо, което свършиха през последните 35 години. Дори с него се осраха, защото дадоха кранчето на Турция, но дори и така както е, пак е отлична инвестиция, която ще носи милиарди на държавата поне 50 години напред, ако не и 100.