Коментари - Трета жертва на коронавируса у нас, случаите вече са 94 (видео) | dnes.dir.bg
назад

Трета жертва на коронавируса у нас, случаите вече са 94 (видео)

Готвачка от Бургас се е заразила в Банско, мъж, който също е работил там, е в болницата в Разлог

Обратно в новината
| Редактор : Десислава Димитрова

Коментари - Трета жертва на коронавируса у нас, случаите вече са 94 (видео) | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Паниката е задължителна, за да се убедим, че правителството ще спаси страната. За това трябва да се направи конституционална промяна и тези юнаци да управляват без избори, докато им е интересно или не останат избиратели, които да плащат данъци.

Г-н Генерала :Защо Хляба , който се приготвя и продава в магазините ЛИДЪЛ и КАУФЛАД се вади от фурните и направо се слага на рафтовете за продан, без да е защитен ,примерно с опаковка и всеки може да го достигне и опипа с ръце и да пренесе върху него вируса.Тук ЩАБА за борба с вируса ,да се намеси веднага и да санкционира виновните.

Каза че от излишък сме на 3,5 милиарда дефит. За 10 дена! Ами след 30 дена колко ще е дефицита? Ами след 3 месеца? Овце!

Аз не знам 3 недоказани от 94 да прави сто процента ама ти явно не си ходил на училище

"Установено, е че тя има 25 контактни лица." Това звучи като признание по време на романтична фаза-"Скъпи, ти си ми 2рия". После се оказва, че бройката е значително по голяма.

Добре-а колко са излекуваните в България?

Малка корекция-ако не беше инсулта, жената щеше да си поживее заедно с коронавируса.Нека се придържаме към фактите.

Да видим днес гласа на погребалната агенция какво казва.Абе тоя един път не излезе да каже дори и това вируса се задържа толкова като купувате продукти само запечатани например и в вас им измивате опаковките ,правим връзки с китайските колеги те какво са правили в такива случай за да направим и при нас и с какви лекарства лекуват сега.В ВМА се изпробват тези и тези лекарства правим всичко възможно да установим кое точно повлиява добре за да спасим човешки животи.И така нататък............Тоя като погребална агенция!!!!!!!!!!!!Имам чувството че е някакъв международен заговор!!!!!!!!!!

В Германия дизела е 0.9е вече

В кой закон пише,че кмет има право да въвежда вечерен час?

Санитарна Инспекция в тази държава ?

Да те питам утре ако си останеш вкъщи 2-3 месеца как ще се справиш? Защото от малоумници като теб сме в такова положение

Благодарение на нас имате: Ебола Свински грип Птичи грип Корона вирус Чума по свинете Луда крава Много и все различни щамове на грипа ТОРС САРС Не сте ли доволни :)

Кой е казал, че има фиброза на белите дробове

Мога да се хвана на бас ,че над 50 % от тези 91 души са излекувани, ама сега целта е паниката.Затова никой не ги казва тези неща.Ако няма паника , става опасно за някои.

Може ли да ни дадете информация за броят на излекуваните хора в България?

Източникът на паника не е коронавируса.

Тепърва започва,нормално, да няма излекувани.

Колко удобно - инсулт и....корона вирус,сърдечно - съдово заболяване и....корона вирус и т.н. ! Важното е да има страх и паника сред населението.

Откакто стана новина ,че трима души са починали от грип наистина видях колко глупаци има.А мислех , че не са толкова много.

Бърза помощ гр Радомир ток няма камо ли респираторни!В гр Дупница е подобно но там имат емигранти от Милано

В момента бялия чаршаф е най-полезен. Може да се ползва за маска. Може да заместо гъзпапир. А може и да го наденем и бавно към гробищата.

Ако се кача на мотор и катастрофирам, е мое решение. Като смятам че работата ми е рискова - ами сменям я. Но при тази ситуация намам право да избор. Ако се заразя си заминавам... И понеже плащам данъци и здравни осигуровки, то държавата трябва да се грижи за мен.

Смята се смъртност на приключено случай. Другите не се знае как ще се развият. Няма обявем нито един излекуван.То се знае че това е етспно но не крайно. Но това са фактите както са обявени.

3-ма окончателно.

Кмет няма право да въвежда вечерен час. Поне не, и на посочените в заповедта му основания.

така е! Но тъпата банка като дърпа всеки месец вноската си от заплатата, защото в един момент ще може да се плаща само картово, да видим от къде ще имаме пари за храна. Това е нещото което ме притеснява.

бизнесът може да се възстанови, умрелия човек не може да се възкреси алчността на "бизнесмените" им е изпила здравия разум... бизнес, които не може да издържи 1 месец инзвънредно положение, е скапан бизнес... а ако стане война, пак ли ще пищите, че фалирате, бе...

Доволни сме! Само наредете на Вожда с кой ще ни приключи като нация. Да не се мъчим с толкова много болести едновременно.

Тоя вече преиграва яко! Не мга му гледам вече мазната унила физиономия за пред камерите! Противна работа! Противно нещо!

Моите уважения , и Бог да прости починалата , но не става ясно , първо е получила инсулт и после се е заразила в "Пирогов", или първо се заразила и като е разбрала че хванала страшната болест от притеснение е получила Инсулт ! Защото ако не е била така наплашена можеше да си изкара мутиралия Грип и без усложнения !

Ама нали каскета нареди?

Един вирус с размер 120 нм доказа колко недоразвито и първобитно е човечеството! Къде е сега класовата борба, къде са десните, къде са левите, когато всички започнаха да осъзнават, че един вирус може да ги заличи?

Бавно, бавно към гробищата, защото ако бързаме могат да помислят, че сме го откраднали и ще хукнат да ни гонят и ще всеем паника

Малоумник!!! Вече е потвърдено, че не се изгражда имунитет!!!

Факт - тоя юнак е коремен хирург - нищо общо няма с вируси обаче явно е послушен

Изкуственото създаване на паника е стар метод на "отвличане на вниманието" от далеч по-сериозни проблеми.Колко хора разбраха /докато им препоръчваха да се страхуват/,че в Русия тихомълком се промени Конституцията , за да може Путин да бие всички рекорди по оставане на власт в световен мащаб ? Да не давам други примери,защото накъдето се обърнете ще ги видите.

Аз не изказвам мнение. Поща само официално обявените данни. На статистиките ли пишете минус или на вируса.

Във "Винету".

Тука сме - и не - не може един вирус да ни заличи

Славчо къде си да ни кажеш че няма страшно?

Споко, ако не е този вирус, то ще е някой друг - вирусите са милиони! А знаеш ли поне какво се крие зад понятието десен, когато се определят като такъв?

Спомням си как беше преди години... когато казват, че е било по-лошо: Имаше само един грип... и се лекуваше само по един начин. И не се всяваше паника. А сега..... хиляда щама, корона вируси, незнам си кво..... ама не, не са лабораторни чада това. Сами са си станали.

Никой не е по сляп от този който не иска да види

Последните дни оценям актьорската игра на политиците и щаба на много слаба - дано приключат с пиеската скоро, че вече ми омръзнаха, а и са на път да ме оставят без работа

дали най- после нашите управляващи, без значение от коя партия са, ще загреят колко важно е здравеопазването, като елемент от националната сигурност и как дори съмнението, че здравеопазването може да рухне, съсипва борсите, икономиката, растежа, приходите и т.н ? Или пак ще продължат да я карат както и до сега- с най- нисък процент от БВП за здравеопазване в цяла Европа?

Жената е починала от инсулта си. Просто по-удобно за стъкмистиката и паниката е да мине като жертва на вируса. Гледам, че генерал-паникьорчето се е барнало с черна униформа за случая. При обикновено четене на бройки заразени е в зеленикаквата си премяна.

...обяснявам бавно, като на малоумен: 1. Отиваш в youtube 2. намираш канала, който непрекъснато показва случаите във всичси страни 3. вглеждаш се в цифрите 4. Виждаш, че в много страни има заразени, но няма възстановени 5. Опитавш се да разберещ, че хората не се излекуват, те се възстановяват - срещу тази вирусна инфекция НЯМА ЛЕКАРСТВА 6. пРЕСТАВАШ ДА ЗАДАВАШ НЕПРЕКЪСНАТО ЕДНИ И СЪЩИ ГЛУПАВИ ВЪПРОСИ 7. Пазиш се!

То и като коремен хирург е световно известен!!!

Правилно е да се казва починал с коронавирус, а не от коронавирус и жертва на коронавирусът. Той може да не е причината за смъртта. Измират старци. Предната починала жена имаше сумати сериозни болести, като май на сърцето и операции преди това. А мерките дето взимат, могат да утрепат много повече хора и сринат икономиката ни.