назад
Злато в сирене хванаха митничари
3.200 кг златни бижута, скрити в сирене, задържаха на ГКПП Малко Търново митничари от Регионална митническа дирекция Бургас със съдействието на служители от ветеринарно-медицинския контрол.
Обратно в новинатаКоментари - Злато в сирене хванаха митничари | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Значи продължил към Румъния, а хванали златото на М.Търново. Сугурно се е върнал да го проверят отново ...
тва сирене го проверяват по личното нареждане на другарката пръмова-ку/ку/нева, която се много грижи за качеството на храните, които плюска българският народ
Така е, ако си беше тенекиена кутията, както едно време щеха да им хванат опинците, ама пластмасата е изпортила работата.