Коментари - Злато в сирене хванаха митничари | dnes.dir.bg
назад

Злато в сирене хванаха митничари

3.200 кг златни бижута, скрити в сирене, задържаха на ГКПП Малко Търново митничари от Регионална митническа дирекция Бургас със съдействието на служители от ветеринарно-медицинския контрол.

Обратно в новината

Коментари - Злато в сирене хванаха митничари | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Значи продължил към Румъния, а хванали златото на М.Търново. Сугурно се е върнал да го проверят отново ...

тва сирене го проверяват по личното нареждане на другарката пръмова-ку/ку/нева, която се много грижи за качеството на храните, които плюска българският народ

А, хванали го. Те са се осетили га са почнали да набиват сиренето :р

ako be6e srebro 6te e kato svqto sirene

Хм а аз се чудех защо сиренето е толкова скъпо...

Така е, ако си беше тенекиена кутията, както едно време щеха да им хванат опинците, ама пластмасата е изпортила работата.

фдгфгххггфх