Най-голямата изборна година в историята: Завой на дясно и исторически поражения
Над 80% от управляващите партии в демократичните държави, в които се произведоха избори, се представиха по-зле, отколкото на предходния вот
Обратно в новинатаКоментари - Най-голямата изборна година в историята: Завой на дясно и исторически поражения | Днес.dir.bg
Коментари
що когато Народите избират политици и партии, който милеят за националните интереси а не за еурогейатлантическите ги наричат "десни"? Ингилизите рабраха каккво им кроят тия кат фон дер Лайнен и избегаха с 200 от гнездото на откач.лки
Педерастите ни омръзнаха на всички, толкова им се отслабиха мускулите на задника, че започнаха постоянно когато пърдят, да се насират! Никога повече на либерастите в комплект с фашистите, педерастите и черните не трябва да бъдат допускани до власт. Дори Шиши изпуши с неговата европедерастия и те не го искат, днес и ДИРниците не го възхваляват от сутринта.
Време е да прогоним и всички НПО + всичко свързано със Сорос, за да направим света малко по-добър!!!
Незнаех. Явно Марио Драги ще тегли колективен заем за на баща му задника. Да му го кърпят. Брей, че хуманни банкери бе. Да не повярва човек.
Какви времена ни чакат идея си нямате. Ако сте млади и планирате да имате деца и внуци, четете!! Всеки изкуствен интелект може да прогнозира, що годе какво ще се случи. Имаме 4.5 милиарда хектара обработваема земя и толкоз, няма от къде да се вземе. Но губим 80 милиона годишно. Питейна вода, запасите постепенно намаляват, и само промишлено производство с реактори ще ни спаси. Но за това трябват реактори. А реакторите изискват гориво и прочие, най-вече и електроника. Цялата електроника за каквото се сетите се запоява със сплави, които съдържат най-вече индий. Има заместител, да олово. Но с оловото не можеш да правиш прозрачни проводници а те къде се ползват? Ами в познатите на всички тъчскрийни. Така че ако мислите за далечното бъдеще, най-добре е да имате физически индий и паладий, ако ще разчитате че технологичната катастрофа ще ни върне 50..60 години назад, злата не си струва, да то се търгува лесно но основното му предназначение е да служи за проводници в интегралните схеми. Но ако нещата се сговнят още повече, тогава най-добрата инвестиция са книгите. Не художествени а технически справочници и учебници за някъде на нивото на 19 век защото търсене на индий и паладий няма да има. Но ще има търсене на умения как се мели брашно, как се правят обувки, как се лее що годе някаква стомана, как се правят водни и вятърни мелници, как се подковават коне, как се прави пеницилин, поради простата причина че няма да има интернет.
Ще има за определени хора достъп до тези неща. Но за масата си прав. Време е да инвестирате в знания. Все още има онлайн дигитализирани архиви на всичко. От земеделие, през механика и електроника. Проблемът е ако има бум, иемпи ефекта ще стопи всичкото чип. Та архива ви трябва да е защитен а това не е хич проста и лесна работа. Остава опцията хартия, която обаче е доста по-скъпа и носи други рискове. Зануляване е това. Планирана система за дигитален концлагер и контрол през роботика и ИИ. От там и идеята за социален рейтинг. Трябва да се контролира реакцията на масите, кото ще са в шок от промяната. За това са приготвени и тия капсули за самоубийство. Много хора няма да им издържат нервите и ще предпочетат да "отпатуват" от Соломоновото царство.
Българите сме малък, но за сметка на това много прост народ! Подчиняваме се на всеки, чакахме дори от Европа да заколят свинята Шиши, а ние си мълчахме като пукали и му слушахме лакърдиите по цял ден от всички фашистки източници.
Се срина земеделието в Европа. За да може хазарските чифутски компании като Блек Рок, Вангард и Стейт стрийт да изкупят всичкото земя и водоизточници. Гейтс е най-големият собственик на земеделска земя в САЩ. Следите логиката нали?
Днес е някакъв особен ден в този сайт. Значи когато има избори и народа не подкрепя управляващите, това е много лошо и значи, че демокрациите имат много проблеми. Когато има избори и народът гласува за управляващите, то и тогава е лошо, щото изборите нищо не променят, ерго демокрациите имат проблеми. Ако ли пък случайно някъде няма избори някоя година, то тогава демокрациите имат проблеми, щото изборите не са достатъчно често и народът не може да решава с вота си в динамично променящата се ситуация. Ще обясни ли някой анализатор дали е добре да има избори от време на време или не е добре? Колко често е добре, колко е твърде много и колко е недостатъчно? Дали е добре да може народът да не гласува за управляващите или не е добре? Колко поредни пъти е добре резултатът на управляващите да расте? Както и да го мисли човек, не може каквото и да се случва то да означава, че демокрациите са зле, нали така? Все трябва да има някаква вълшебна комбинация, която да се хареса на пишман-анализаторите? Или не?
Тази сутрин личният реактивен джет на Делян Пеевски кацна от Истанбул, където домува за постоянно, и го натовари на борда му заедно с малък антураж. Малко преди 10 часа самолетът излетя в необявена посока, но предполагаме, че целта е Дубай, където е базиран харема на Пеевски и стратегичска част от недвижимата му собственост.
Статията е добра. Потвърждава, че вече в Европа е пълен хаос. Кой е ляв или крайно десен, либерал или демократ ..., всичко вече е абсолютно недоказуемо и голи думи. Малцина са силните и убедителни на дела. Затова, народите на Европа търсят спасение в националните патриотични консервативни партии. Гласуват не за идеологии, а за морални ценности, родолюбие и запазване на християнството.
И още. В България отдавна тотално се разми представата за ляво и дясно. Сергейчо - ляв ли беше? Въведе плоския данък. С Орешарчо нарекоха учителската стачка - "седЕнка" и обрекоха народа на мизерия. Кобургчо - десен ли беше? Или дойде да вземе от земите на България, да изсече горите, "да проплаче горите". Иванчо Костова - демократ ли беше? Криминална приватизация и продажни концесии. За следващите, даже не ми се говори. Преход, не, геноцид!