Кирил Петков: Найо каза да предам на Борисов да не се тревожи толкова много
"Когато си бил вече премиер, спокойно можеш да си външен министър", каза съпредседателят на ПП-ДБ. И добави: "Министърът на МВР е на ГЕРБ, няма нужда да се правим, че не е".
Обратно в новинатаКоментари - Кирил Петков: Найо каза да предам на Борисов да не се тревожи толкова много | Днес.dir.bg
Коментари
Киро: "Найо ми каза, че министърът на МВР е на ГЕРБ, така че няма смисъл да се правим, че не е“
"след като "направим проверка на всички политици, за които има някакви съмнения" Вие с Василев и вашия Джемкорп с управа от Внешторгбанк сте номер ЕДНО ! Гони ви само Денков с неговия Лукойл.
Ми той Найо трябваше да ти каже, че нямаш капацитет, речникова култура и като цяло си със слаба мисловна дейност.., но уви все пак Найо е деликатен човек... Кой го избира тоя профан бе, кой!?
Путкин вече може само да си обеси сбръчкания тънковрат под монголоидната, къртича муцка на някое по-дебело въже в бункера... и да пусне някоя друга шоколадова драхонка, със стойност на музеен експонат, докато рита с късите крачета...
Губим си времето да обсъждаме качествата на сегашните. Няма предмет за обсъждане. Трябва ни виждане и план за развитие след тях. Не мисля, че историята е оставила още много време безгрижни мухи като нас да имат собствена държава.
На тоя все някой му казва нещо. Ако нямаш акъл само заради парапетката ли си там? Стига сте търпели този глупендер. Утре ще поиска и татко да е някакъв или за областната ....
Бойко успява да каже нещо единствено в моментите, когато успее да преглътне спермата на Кирчо в устата си. Жалка работа.
Абе какви са тези малоумия бре - някакъв политик си цитира ПР-а?!? Найо каза да кажа на Тиквата?!? Сега Тиквата трябва да излезе в ефир и да му каже "Кажи на Найо, че посредника му е малоумен". Кой ви избра бре?!?
много добре знаем, че сглобката е "сделана в бун-кера" ! . най-новета кремълски копелета - киртака, ококореният педерас и дс-унуката, който е ултра хард - бля-дофил - 9-о коляно !! . никаква "промяна" няма - а долна ченгесарска подмяната на дядовци със внуци ! . затова 65% от българите не гласуват и никога няма да гласуват за мафията ! . българите трябва да знаят, че парите от всякка капка бензин, която зареждат, - пряко, директно финнасира убийството на украйна и войната на варварите срещу европа ! . запомнете - докато коня продължава да стъпчи пред парламента , чрез него шумкарите да мачкат съзнанието на поколения българия - няма никаква икономическа, да не говорим за гео-политическа промяна! . запомнете го това !
Добре де ква е ся драмата , че се сдърпаха . Баце що толко много иска външно Мара да тъче на два стана
Киртак термина на Денков на 8 март ли е ,както е тръгнало или ще задържи или или ще пометне и на пазара да продава краставици.Народа го е срам само като го гледа академик ,какво е образованието в България.А за теб да не говорим няма такъв измамник на планетата скоро тиквата ако не разтури задругата на усвоителите фашисти ще усети своето потъване от това което му викате сглобка.
Тoзи тpябвa дa бъдe пpeбит c тoяги, cъщo кaтo дядoтo нa Бoйкo Бopиcoв, кoитo e пoщипвaл жeнитe нa хopaтa oт ceлoтo дoкaтo ca били нa фpoнтa зa дa вoювaт c фaшиcтитe.
сега аз не мога да разбера до ден днешен баба ти под кого е лежала в мъжкия затвор в Белене,и как така на 20 километра без въздух си спасявал хора ,и много много други неща .
от къде се пръкна кирчо ? По глупав си от колкото изглевдаш . Никак не е смешно .Това трябва да бъде спряно , вредно е за България .
Аман от долнопробни политици! Нямат и помен от възпитание и култура! Какви са тези Найо и прочие глезени обръщения! Обръщат се един към друг като селски клюкарки! И те са “цвета на нацията” които ни управляват и представят пред света! Ка да ни уважат по света с такива необразовани и некултурни особи? Явно най образованият от тях е прочел Винету, а останалите нямат и килийно образование! Срам и позор!
Защо ревете сега вр!? Тоя олигофрен просто киру го про мотвяха чалгара славко така и Румен потника а Сорос ганчовците с промити мозъци в купом гласуваха за него и кокорчо .Това е положението прост народ слаба държава и се гответе за война както ви каза тагаренко
Защо хора , толкова негативизъм ? Субекта има канадско гражданство , говори английски , завършил е престижен университет , милее от ден първи за България . Защо ? Сякаш виждам коментарите през 2022 към трюдо . Най използвания беше fuck T——do
Нали с Бойко сте само маркетингов враг бе, куролаторе?? Найо не ти ли каза да повториш това от записа ти
Киро е най-готиният пич,който се раждал в майка България за нейната 13 вековна история!Умен владеещ до съвършенство българският език и толква добре говорещ английски, и с логиката всичко му е наред:))))