Откриха след 62 г. жертви на самолетна катастрофа (снимки)
Останките на 17 военни, загинали в самолетна катастрофа в Аляска през 1952 г., бяха открити повече от 60 години след трагедията.
Обратно в новинатаКоментари - Откриха след 62 г. жертви на самолетна катастрофа (снимки) | Днес.dir.bg
Коментари
......... на 20 километра (?) от първоначалното място на катастрофата. ...........
останките на близките ? ми те повечето (бащи , майки ) отдавна са останки . а другите дали имат такава памет ?
Ще бъде световна сензация ако вземат, че извадят някой замразен, който после като го размразят да се окаже още жив! Като във френския научнофантастичен филм с Луи дьо Фюнес! Но сигурно поне телата са консервирани. Ако разбира се го има още ледника или ако не е станало прекалено топло.
P.S.: Аз това нещо го казвам малко на шега. Всъщност, не бива да си правим илюзии, че френският филм за замразеният човек си е чиста фантастика. Замразяването, ако изобщо е възможно да съхрани жив организъм, за съжаление няма да ни върши работа в обикновен лед. За това учените непрекъснато измислят нови методи, като витрификацията например, с която се цели избягване на оформянето на кристалчета в леда които на практика разрушават всички клетки на който и да е организъм. Подобен метод се използва примерно в замразяването на яйцеклетки или ембриони.
Българската журналистика- важно е в момента да занимаваме публиката с перпелечене,а за важните неща касаещи сега живите-омертата на мафията:мълчание
Преди 60 години: Има ледник - няма самолет. Сега: Има самолет - няма ледник!
Голяма територия имат!Имат моралното право да си измират където си искат по нея!В слючая по късно ще им направят реалното погребение.
Да не открият малайзийския самолет пак след 60 години, и то само на 20 км от предполагаемото падане? Самолет паднал, не го търсили, преди 2 години го забелязват, сега вадят телата... Много скоростно го дават нещо...