Коментари - Каракачанов към Северна Македония: Скандалът е във вашия двор и е огромен | dnes.dir.bg
назад

Каракачанов към Северна Македония: Скандалът е във вашия двор и е огромен

С тактиката "крадецът вика дръжте крадеца" и с протестни ноти няма да потулите лобистките си действия, заяви вицепремиерът

Обратно в новината
| Редактор : Радостина Димитрова

Коментари - Каракачанов към Северна Македония: Скандалът е във вашия двор и е огромен | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4

Коментари

В Северна македония всички сме сърби, бугари нема, нали ?

Прави сте, така е.

Който вярва на агент Иван,който винаги е бил продажник,ще съжалява и ще се проклина,защо децата му бягат от България!

Продължава както си знае толкова време тоя да си мисли че някой друг му е оцапал гащите от вътре.....

Спешна среща с посланика на Словения и да поискаме официалното становище на страната по този въпрос !!! Спешно информиране на САЩ и ЕС за поредната провокация и обстойно разясняване на историята на чуждите дипломати с акцент върху ужасния геноцид над българите до днес 21 век!!!

и при коментарите за Македония има сърбо-руски мекерета. явно платени да обругават България. мръсници. тия гадове власт искат да взимат, че и нас и Македония да ни направят Руски губернии.

Агент на ДС се опитва да дестабилизира балканите и ЕС с националистични апели. Трябва да бъде изгонен на изборите.

Каракачанов колкото и да говори за този институт, в европейските и американски среди ще се коментира как България, през български евродепутат, член на управляващата коалиция на страната, претендира към територията на независима държава. Крайната цел на всичко това е да се отдалечат максимално двете страни една от друга и да се насочи РСМ в ръцете на Сърбия. Правителството трябва да излезе с декларация и да осъди клипа на ВМРО, но никога няма да го направи, защото играят заедно в интерес на Русия.

пропагандата е само в твоята глава

Този институт ИФИМЕС от 2017г пише статии срещу нас и ни петни, приблизително от момента с който подписахме договороа за приятелство с македонците. Как държавата не взе мерки срещу тези лобисти по-рано. Винаги чакаме и действаме след събитията, не съм доволен.

Каракачанов и Джамбазки трябва да се пазят от това да не бъдат компроментирани и да загубят политческа тежест. не случайно идват толкова правокации към нас от тяхна страна. Трябва внимателен и точен подход като към тоталитарна комунистическа страна и без никакви сантименти и отсъпки. РСМ иска да се развива като демократична и европейска страна, но за българите си пази тоталитарния подход и е напълно доминирана от комнистически тоталитарни служби.

Постоянен и твърд натиск върху МАКЕДОНИСТИТЕ. Иначе ще чуем такива небивалици за историята, че ще се чудим да се смеем ли или да плачем. Българската интелигенция била с македонски произход. Ако имат предвид Димитар Благоески и Горги Димитроски, харизваме им ги одма.

Македонистите много обичат български натиск върху чеповете си. Ако може безплатен, но и за две червени става. Пращайте българските !

Агент шишко, дъвката Македония няма да ви помогне! Втори път няма да излъжите българите! Излъгахте преди 4 години, този път селските ви номера няма да минат! Вас въобще не ви интересува Македония, интересува ви само кокала! Българи, да изхвърлим от суджука лъжците воеводи шишко, веселинов, шабанов, джамбаза и прочие мошеници! Вие въобще българи ли сте? Единият е каракачанин, другият е джамбазин /конекрадец/, какъв е е шабанов кой да ти каже...!?!?БАСТА!

Така е, но зощо им давате поводи. И защо все я отваряте тая тема за макетата. Нека си лаят.

част от тактиката е била да се следи джамбазки от близо за изказвания и какво ли не още преди ибухването на скандала, планирано ебило и има хора които ви следят отблизо. знаят че идат избори знаят че нещо ще изпуснете и ви следят така че трябва да 10 пъти да премислищ преди да кажеш нещо дори да не се позволи да се изкарва от контекст, не само в контекст да не е грешка но извън контектс

Да, няма как да не съглася повече. Смятам че целта е да компроментират Джамбазки пред ЕС, така че той да бъде игнориран за важните неща. Това е тоталитарна комунистическа държава, много опасна и много зла за българите, за другите може да се води демократична, но не и за нас.

Евала Каракачанов. Железен си! Ако политиците бяха като теб и Валери Симеонов нашата държава щеше да има друг облик. Но за съжаление сме вече под наем в совственната си държава и продължаваме да си го даваме..... . Нито стъпка назад. Поне с това да разберат че това е Битак и да се пазариш. Поздравления.

Я , Джамбаски да дръпне една прочуствена реч срещу хомо- геите като него...

Джамбазина явно пак се е бил напил, като предния път дето си носеше макаровия в пазарска найлонова торбичка при лука и картофите....

Много точно и ясно казано! Браво!

То и с постове във фейсбук няма да ти отразят приказките

Не се хващай за фейса. Научи се да мислиш!

РАЗБИРАМ ГО НАПЪЛНО

Чета коментарите .... и ме е срам.

Това сме ние българите.Няма кауза,щом се отнася за избори.Мислех,че по темата за Македония има единомислие,ама не.

По темата Македония има на 100% единомислие,но по темата Каракачанов и предизборното експлоатиране на темата Македония има омерзение.

100 % единомислие ли бе Петров , я иди виж мненията на активистите на ДБ

Гадното в случая , е че Каракачанов по най-долен начин използва и експлоатира проблемите ни с Македония предизборно. Абе досега къде спахте заедно с ГЕРБ , че и договор през 2017 подписахте , че и в НАТО ги пуснахте,а чак сега 6 дни преди изборите се сетихте ,че има проблем , но според мен този проблем е най-вече 3% -те , които ви се очертават на изборите.

Каракчанов , че е крадец и гад е факт ...но партия като ДБ , която иска СМ в ЕС през трупа на историята и не и дреме за страданията на хората с бълагрско самосъзнание там няма място в българското НС,

Предизборна торба с лай*а

Каракачанов да каже за Голия полковник и за шпионската група в оглавяваното от него министерство, вместо да се прави на външен министър.

Дунавски влах с каракачански произход, преструващ се на македонец с българско самосъзнание - що е то? Шопар-войвода.

учудващо е единомислието и единодействието на ВМРО-тата от двете страни на границата да не вкарат Македония в ЕС.

Но не е учудващо заплюването на истори

Но не е учудващо " демократичнобългаркосто " заплюване на историятя и на всички онези изстрадали зарди бълагрското си самосъзнане в СМ

Стига си плямпал, щото в момента си никой. Забъркахте каша, за каквато спокойно може да се преименувате на партия МИКСЕР. Боко ще ви изрита, щото го прецакахте в ЕП, Винкелът ще ти гони карез докато е жив. Даже с Магарешки няма как да се прелъстите, след като обяви пред всички, че купувате цигански гласове. Така че сбогувай се с детската си мечта да си министър. 4 години срам фазан да командва армията и без това са предостатъчни.

усещаш, че освен теб има и други с мнение-идат избори и с тях истината. Каковто тя покаже.

Че изкажи се. Кой ти пречи?

Тебе ли да сложим за министър.Не става,много си прост

Е, и? В партията на Боко простите са на почит, той сам си каза, че е прост и добре се разбира с прости.

Не пич, нито имам квалификация, нито компетентност. Аз съм най-обикновена камила от кервана на държавата. Може би по това си приличаме с теб. Но със сигурност се и различаваме. Вероятно, защото съм много прост, трудно се примирявам когато ме водят магарета.

А бе, бай Шкемби, като са толкова лоши макетата защо 4 години си шушумушите с тях, а сега се сети да плюеш предизборно. Всичките пишман патриоти сте един дол дренки. Какъвто войводата, такава и четата...

Само да каже , веке не сме обикновени макета, а сме 100% НОРДИЧЕСКИ мак'едонци.