Коментари - Какво се случва с парите на 1 януари | dnes.dir.bg
назад

Какво се случва с парите на 1 януари

Пълен обзор на всички промени за гражданите

Обратно в новината

Коментари - Какво се случва с парите на 1 януари | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Еврото вече започна да убива българската икономика...

След като от 25 години сме под валутен борд и лева е вързан с фиксиран курс към еврото чак сега еврото ли я "убива" тази наша велика иконимика бе Мунчо ? :) хахахахаахахахах

Тиси един много точен ГЛУПАК :)

От 1 януари цяла европа започва да използва българската валута!

"Браво"! Преборихме се с корупцията, циганската престъпност, инфлацията, мюсюлманското нашествие, войната по пътищата, безводието... Съживихме земеделието, животновъдството, енергетиката, индустрията. Оправихме образованието, културата, спорта, инфраструктурата..... остана само да съборим още няколко паметника да приемем еврото и ще цъфнем та чак вържем! Да ви пикая на ПРИОРИТЕТИТЕ!! Дебили!!!!

СЪВЕТ ако сега си внесете парите в банка без такса ще ги получите от банката след нова година с такса ЗА ТОВЕ НЕ ГИ ВНАСЯИТЕ В БАНКАТА А ГИ СМЕНЯИТЕ НА ГИШЕ В СЛЕДВАЩИТЕ 6 МЕСЕЦА ТОВА ОТ МЕН ЧНГ 2026Г

Говориш като човек живеещ в землянка , не ползваш карти , дигитален портфейл , виртуални транзакции , общо взето живеещ в 17ти век или по соца .

Както се казва в поговорката "Човекът взе парите , каза чакай малко и ...после - дим да го няма"...

Представете си що за прокажен финансов съюз е този, приемащ държава, ограбила банка докато е член на ЕС, десетина години по- късно нищо не разкрила, че иначе трябва себе си да хване в кражба. Най- големият терорист е паразитната ДС-арска мафиотска ченгесарска псевдодържава, поддържана от ЕС и УСА, която краде от банкови влогове, от природа, от съдби, от здраве, от бъдеще, от справедливост, лъжеща и мизерна като народа си робски.

И какво да се случва ? Който си е имал левчета от 01.01.2026г ще си има евро . Който си е нямал левчета ще продължава и тогава да лае против еврото и те така !

В последните дни на този месец ще бъде обявено че влизането в еврозоната и приемането на еврото ще бъдат отложени, така че споко, няма да има евро скоро.

Нямаме работа в клуба на фалиралите държави от еврозоната, нито девалвиращото им евро.

И като се събудиш на 01.01.2026г виждаш , че вече сме в еврозоната и еврото е национална валута на България , нали саше ?

Колко си прост, Саше!

Голям рев срещу еврото! Толкова си прост, че няма накъде повече. Когато заплатата ти беше 50 евро си го забравил разбира се. Сега всички се мръщят на 1000 евро заплата!

Те тези дето ги мързи и нямат левчета, точно те реват като магарета! Друго си е да вземаш 1000 лв, а 511 евро е много малко....