Коментари - Изгонена от Москва рускиня спечелила милиони от фейк реклама в нета за "убийството" на Мангъров | dnes.dir.bg
назад

Изгонена от Москва рускиня спечелила милиони от фейк реклама в нета за "убийството" на Мангъров

Инфекционистът е подал сигнали до СДВР и ГДБОП, властите още не са успели да екстрадират бизнес дамата

Обратно в новината
| Редактор : Ива Капкова

Коментари - Изгонена от Москва рускиня спечелила милиони от фейк реклама в нета за "убийството" на Мангъров | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4

Коментари

Българските комунисти не вярваме, че Русия може да е способна на такава мерзост!

Шило

За съжаление това не е единствения случай на дезинформация. Само погледнете, колко "вълшебни" цярове се предлагат за какво ли не от името на световно известни кардиолози, уролози, диетолози, дерматолози и винаги с една щедра 50% отстъпка. Шарлатани, колкото искаш.

Защо селяндурите (предимно от източна България) не знаете кога се ползва И-кратко? Всички комунисти имате проблем с тази буква.

3 до 5 милиона е пресилено, ама 300 до 500 К да са да направиш от балъци е добра схема ! А Мангъра си заслужава това, което му се случва, с тая лайняна уста.

Колко е наивен народа и как сляпо вярва. Ако слушате внимателно, ще чуете, че ударенията на думите на места не са правилно поставени! Докато не се намери държавник, които да не лъже народа, няма да се оправим! Всички чакаме двуметровия, които Ванга е предрекла, че ще дойде!

Убийството на Брайън Томсън - шеф на "Юнайтед Хелткеър" от Луиджи Манджионе. Тия да бяха избрали някакво по-забутано видео, това е много известно.

Ето защо новините на БТВ и НОВА са 100% фалшиви.

грешното "И-кратко", че не ми стана ясно ?

Единствено Доц. Мангъров каза истината зе ковид 19. Всички останали нагло лъжеха и това е доказано. И съмнявам се че той е комунист, и какво общо има политическата ориентация?

Рускинята не само краде пари от нас българите но и ги праща на Путин да продължава агресията си в Украйна и да нападне и нас после.

А умрелите умряха от естествена смърт и усложнения от ваксините, нали така ?

да краде от вас - простите балъци - защо да не го прави !

Бай Ганьо е умен. Вярва на всякакви фейкове, вярва в руска пропаганда, вярва, че ще го чипират, че западните корпорации се интересуват от такъв прогресивен и талантлив образ. Вярва, че норвежците ще му вземат децата и, че копейкин от Максуда ще се погрижи за България вярва, че американците го пръскат, а бил гейтс ще му вземе бъбреците. Точно заради тези и други подобни вярвания, бай ганьо където и да се обърне вижда мизерия, мръсотия и разпад. И естествено затова е виновен Путин, Байдън, зеленски, ЕС, нато, царя и Костов. Толкова си можем.

да се очерня Русия! По какъв начин - не е важно... Що не казаха, че е игонена от Киев? Ще тръгне някой да проверява ли?

90% от новините и предаванията на БТВ,НОВА И БНТ са фалшиви и подвеждащи новини.

А пък бай Пърдежко само пърди по форумите тежко...

Нали ви е ясно, че съвсем скоро и официалните медии ще почнат да ни пробутват такива генерирани от ИИ новини, но тях никой няма да ги пипне, понеже ще се спускат директно от ЕС Министерство на истината.

Много боли когато истината за твоите господари излезе на светло,но те разчитат на чипа който партията ви е сложила още при разждането за това трябва бърза хирургическа намеса от държавата до като не остане нито един предател на земята ни-понял??

Копейката има инстинкт за самосъхранение на панда

Внучките му са ваксинирани, а иначе разпространяваше антиваксърската пропаганда - точно като членовете на Възраждане.

Преди години един известен българин напечатал никролози, че Невена Коканова е починала и съпругът й Любомир Шарланджиев не му е говорил 1 година.

се зарадвах че новината е ИСТИНА, а то се оказа че тъпия пелтек бил още жив. Колко жалко.

Нема се пУашиш , оди си заври оше едно бустерче, да ти мине.

аз не се плаша... Нещо не си разбрал написаното защото явно си природно тъп. Просто изказвам дълбоко съжаление че новината не е истина.

1. Аз също съм ваксиниран със всички задължителни ваксини и съм реваксиниран по официалния календар за реваксинации на Р.България. 2. И аз бях и все още съм 100% против тРНК ваксините, защото слушам хора като Робърт Малоун - създателят на технологиите за тРНК ваксини - той самият казва, че има прекалено много проблеми и рискове с тези технологии и засега прилагането им трябва да се ограничава само до лечение на терминално болни. Например, тРНК ваксините имат успехи при лекуване на различни видове рак. Но, се предлагат на пациентите и се прилагат само в или близо до терминална фаза на рака, при ясното съгласие на пациента. Но, тъпата сган не можете да разберете, че "ваксините" не са 1 продукт, не са с еднаква ефективност и не са с еднакви странични ефекти. Ваксините са изключително широк кръг от медикаменти, чиято ефективност и безопасност варира от изключително безопасни и ефективни, през опасни и ефективни до опасни и неефективни. Има ваксини, които са минали през пълния процес на изследвания и са доказали ефективността си с десетилетия. Има нови ваксини, които са изработени по вече изследвани и доказали се технологии, за които изследванията за безопасност и ефективност минават много по-бързо. тРНК технологията е все още много нова и изключително високорискова. тРНК Ковид ваксините са опасни и напълно безполезни.

Хайда да намесим и Русия. ;) Никой не може да изгони гражданин на дадена държава от нея. Могат да я осъдят и вкарат в затвора. За да я изгонят, вероятно не е рускиня, както го изкарват. Може да е например украинка. ;) Може и друга. Но почти 100% сигурно или не е рускиня или не е изгонена. Може сама да е избягала. Отделно от реклами се печели много малко. Въпросът е къде се въртят. Най-големият спамер бе някакъв скандинавец, когото съдеха. Та той се бе отказал да прави спам преди това и отишъл на работа, че от спам се печели малко. При непопулярен сайт например за тест преди съм печелил на месец 8 евроцента. Като Гугъл преди ти дава една сума, рефрешваш и след някоя минута ти я е намалил. Дори ти маха от спечеленото уж. С някакви правила дали реално някой е отишъл в друг сайт. Ако се съмнява дали спазваш правилата, дори може да не ти дадат парите.

Обърках се, помислих, че си написал "единствените случай" (в множествено число).

От вярващите на ковид идиотизма, дето при неброени починали от ковида, а починали констатирани, над половината със сърдечни проблеми (64.4% от водената смъртност 2019г от сърдечно-съдови проблеми), постигнаха по обща статистика на смъртност към 70 000 повече починали в България. В туркмениста бе забранено да се говори за ковида. И за 201г при почти същото население като тук, там умират някъде 100 000 човека по-малко. Прокуратурата кога ще ги съди за престъпленията им? И тотално погазване на конституцията и закони.

Умряха от неадекватното "лечение" , закачаха ги на апарати за изкуствено дишане и ги вкарваха в изкуствена кома. Приятел си замина така. Протокола беше умишлено или от некадърност сбъркан. Имаше обединение на хиляди здравни специалист и от целия свят , които говориха същото, но ваксърите предпочитаха да вярват на нова и бтв. Да не говорим за това , че хора починали в катастрофи ги пишеха починали от ковид, за да могат да вземат пари от здравната каса.В Германия плащаха от 25 до 40 евро за поставена ковид "ваксина" , в пика на кампанията едън средно голям лекарски кабинет поставяха по 50 на ден. Захлебиха на богато, премълчавайки рисковете свързани с тази безполезна отрова.

Нищо учудващо.След Кашпировски,който ни приспиваше с часове по телевизора,се появи и "сестра му". Опять от РАССИЯ. Абе руснак,рускиня - лъжат,мамят,крадат, дезинформират,обиждат,клеветят в целия свят, където попаднат. А върви в Русия да те хванат да мамиш. Или/ако си жена/ 10 год.затвор или ако си мъж,на фронта в Украйна.

Не е точно изгонена, а избягала заради съдебно преследване. Ама тогава било за клевета срещу член на правителството на Путин, та затова я водят нещо като политическа. Паспорта и отдавна е просрочен и за да си издаде нов трябва да мине през руския съд като подследствена. Затова не могат да я изгонят. Както се вижда от клевета и измама с интернет може да се живее.

Каза, че Самарская е ИЗГОНЕНА от Русия заради същите фалшиви измамни видеа! И водещите и той се питаха - защо България не може да изгони въпросната особа изгонена от Русия! ........ По-втрещяващото, което сподели д-р Мангъров е, че в България с ВАКСИНИТЕ СЕ ЗАНИМАВАТ ХОРА, КОИТО НИЩО НЕ РАЗБИРАТ ОТ ВАКСИНИ! Хора, ние сме подложени на тормоз и страдание от назначените политически калинки, молим РАЗСЛЕДВАЩИТЕ ЖУРНАЛИСТИ - скъпи момичета и момчета дайте имената на тези незнаещи некадърни чиновници, които застрашават живота БУКВАЛНО на децата на България - с незнание и заради политически постове! Мале, мале, мале - това граничи с престъпление, защото ваксините, както виждаме всички - пазят живота ни!

Забелязвам как по стар български обичай се избягва темата за блокиране на активи и конфискация на подобни престъпници. Никой и дума не обели защо сметките на тези фирми не са блокирани от МВР, служби, НАП или десетките "контролни органи", които храним за да ни защитават. Дума не се обелва и за банковия сектор, който поддържа и печели наравно с измамниците без никакви отговорности, както е в редица европейски страни (та да не излизат с довода, че е частен бизнес и не те решават). Парламентът на РБ - тези някога ще гласуват ли закони, които да пазят хората от престъпници, а не обратното? Що за правна експертиза имат, ако от години не успяват да направят работещи закони. Прокуратурата я знаем, а МВР ... пак оказват само психологическа помощ и "разбиране" на жертвите и бездействат, че не им плащат "нещо отгоре". Позорно е да идват изгонени престъпници и правят това, за което са прогонени от страните си безнаказвано.

за "моите господари"? :) И какви са новините по "националните" ни медии, че от 3 години Укрия побеждава, а? ;) Чудя се, наистина ли сте толкова малоумни, или просто сте добре платени, че не се усещате колко сте наср@ни...

Тази директно да се цани в Брюксел като новинарка по поръчка към офиса на Фон Дер и бейка. Ще изкара добри пари. Може почетен гражданин на Брюксел да я направят. А по съвместителство може да работи и за ваксинаторите от Пфайзер, пак за семейство фондер.

Много си прав! Само дето и лекарите се превръщат в тъпа сган. Карат я на принципа квото стане, па Господ ще познае своите.

В допълнение, искам да наблегна на факта, че тРНК ваксини успяват да спасят раково болни в терминална фаза, което несъмнено показва изключителния потенциал на тези технологии и без съмнение съм 100% сигурен, че това е бъдещето на имунологията. Но, за да ви го обясня по-просто, ще дам пример с атомната енергетика, в чието бъдеще аз съм безспорно убеден. Но, това не значи, че произволното облъчване с радиация е полезно, както са вярвали в края на 19 и началото на 20 век С други думи, лечението на рак с радиация не е основание да лекуваме кашлица с радиация, нали? Същото е и за тРНК ваксините. Технологиите ще напреднат и напълно вярвам, че някой ден ваксините на базата на тези технологии ще са много по-ефективни и успешни. Но, този масов експеримент, който си направиха с простолюдието в световен мащаб, с прекалено млади и опасни технологии, беше потресаващ.

тази "новина", не е ли от миналата година?...

Как съм го написал. ;) Туркменистан 2021г.

Овца си няма да разбереш и 1000 пъти да ти обяснят

Й това тук е фейк..искали да я екстрадират ама нямали желание...а що след уж подадени жалби не е арестувана. Дира също е за арестуване

Бъдете коректни, преди врема госпожа е УКРАЙНКА - направи подобно нещо преди шест месеца, редовно пуска такива неща по сайтовете.

А защо Мангъров? Има кви ли не в България дето да им изработиш подобно "пожелание". Като почнем от Пепи Евр, минем през Грозев и продължим по Етажите.

sawo

Рускиня си е, не се напъвай.

Типичния "руски десидент" които обявяват че бягат от "режима на Путин" - всъщност престъпници избягали от съда. Имаше един такъв педофил в Бургас и т.н. Така беше и с Навални и други престъпници които фашистка европа направи "Герои"

Не пипайте дисидентката! Така тя се бори срещу Путин! А парите които прибира отиват за справедливата кауза на опозицията и най-важно за Украйна!

Че то така бе и с всички седесари - лежаха за криминални и битови престъпления, а после се писаха политически затворници ...

Жалко! Надявах се да е истина. Този кретен е виновен за смъртта на поне 10 000 (от 42 000) българи, починали от Ковид. Заради подккоросването на малоумните антиаксъри. Които са си малоумници. Видяхте, че проповедниците на антивксърството първи се ваксинират. Печелят пари и власт от глупостта ви.

Кретени сте.

Ква дисидентка. Тая е острие на Русия Мир. Виж, че цялата й стена е пълна сопртерти на Тупин. :))