ФОТОГАЛЕРИЯ: Протести, сблъсъци и блокади
През целия ден движението в центъра на София бе блокирано заради протестите на студентите, на синдиката КНСБ и на таксиметровите шофьори.
Обратно в новинатаКоментари - ФОТОГАЛЕРИЯ: Протести, сблъсъци и блокади | Днес.dir.bg
Коментари
Колко е сладка с тази лента ПОБЕДА! За съжаление е имала нещастието да се роди в България. Тук ПОБЕДА не може да има , мила моя! В България Комунизмът се е сраснал като плевел в мозъците на няколко поколения. Младите ще отлетите като птички и ще свиете гнезда в далечни страни.В нашия квартал вече няма млади хора.Всички са в чужбина.
въобще не става дума за комунизъм, дървените глави ще вдянат ли някога? В бедна държава, в която половината хора живеят на прага на бедността, се търси,очаква се, и приема СОЦИАЛНАТА политика! Не можеш да накараш бедняк, който мисли само за утрешния хляб, да мисли какво ше се случи след 20 години!Той си иска левчето за утре!
Една стогодишна бабешка партия на бастуните,подлогите,памперсите и патериците и подигравките срещу младото бъдеще на България.Това е истината.
Забравяш верните ортаци на склерозите- брикетите на Сопола, диспансерите на Фикуса и пандизчиите на Капута!
една много хубава песничка "...Комунисти, комсомолци и пионери..." Намери си я в Тубата ще ти хареса
Не само , че се поумориха децата ами след време напълно че се отчаят и ....ще отлетят на запад. Може би така ще е по-добре за тях...
А!!И викаха ОСТАВКА!Бе купон си беше!Ще го помнят поне за цял живот,даже и когато всите емигрират -пак ще го помнят!
Поумориха се малко децата!То нямаше кой да ги последва!Поскачаха, повикаха -някои ядоха сопа,после правиха там некъв театърхора,ръченици,картонени танкове и накрая съвсем са умориха...
Тая вечер Офшорков и Цоко Пипона гледаха като посрани докато първия четеше решението на КСНС.
Браво на СТУДЕНТИТЕ! Възхищавам им се. Искат и имат право да живеят в СВОБОДНА БЪЛГАРИЯ. Правилно разграничиха Комунистическите превъплъщения в БСП-ДПС-ГЕРБ. Бъдещето е тяхно . Що за злоба и извратеност е това 70-80 годишни баби и дядовци с промитите си мозъци да искат да налагат на младите своя мизерен начин на живот??? ПОЗОР! Това го няма никъде по света. Баби и дядовци да искат да мачкат собствените си внуци а да се кланят на тези които ги докараха до ръба на бедността-БСП-СДС-НДСВ-ГЕРБ. Не сме народ, а измет!
Измет си, копеле откачено. Докато бях студент си скъсвах задника от работа - работя от 19 годишен. Тия пикльовци, на които Боко и Цветелинка ракешват за да правят золуми заслужават един як бой. Днес си го получиха докато се правеха на интересни по Сточна гара. П.С. на 43 години съм и съм десен избирател.
дано този път ДИР-а не те защити като изтрие репликата ми! Извратеният си ти, то е очевидно!Нормален човек не може с такава ненавист да говори за възрастните хора! Все едно, те са вече нещо дървено, каменно, или бог знае какво! Един ден и ти ще бъдеш такъв, не забравяй!И не се кълни, че ще оставиш по-младите да решават!Себичният човек като теб, цял живот си е такъв, дори на стари години става още по-зле!
Защо не покажете снимки от излизането на "ранобудните" от СУ днес.Бяха има няма 40-50 човека с два тъпана едно знаме и един плакат.Морето от студенти които отиваха или излизаха от лекции беше ба ПЪТИ по голямо!Аман от манипулации!
Комунистите ще докарат кланета и най-накрая ще ги разстрелят по стадионите.
БРАВО ОПЪЛЧЕНЦИ!!! Аз се гордея че Ви има! Поне имам надежда, която, Доган, Станишев, Местан, Орешарски, и Сидеров се опитват да убият в мен. ( а Пеевски направо щеше да е смаже)
Кух човек, куха надежда! Всъщност какво точно искат студентите-ранобудни опълченци? Искат оставка!Хубаво, а после?После избори и отново същите муцуни от ляво и от дясно отново в Парламента, и отново същите циркове!После пак "ранобудни", пак избори и така докато подминем дъното и закопаем по-надолу!И ще ни остане само едната гордост, Румене!
Експертите по офшорки Цонев и Пеевски предложиха закон за закриване на офшорките на другите....
Чудя се , къде изчезна този , който раздаваше безплатно кафе на протестиращите , май поръчителите на протестите спряха да му го плащат и той се покри. А що се касае до самите протести то и за малките деца вече е ясно , че целия този абсурд се режисира с цел отклоняване на вниманието от Престъпленията извършени от Бойко Борисов и Цветан Цветанов и не на последно място , защото един много болен човек , какъвто е Борисов неподбирайки средствата цели да се върне във власта.
Достойните чеда на Бенковски,Волов и Честименски срещу дивашките орди на Хамстер паша,Сопол бей,Капут ефенди и Фикус бабаит/. Резултата отново е предрешен!Уродите не тройката нямат шанс!
ти на кой си наследник? Имаш ГООГЛЕ можеш да прочетеш кой е Бенковски примерно и по какво си приличате? Може би по това че четете писма....
Връщане на задължителната военна служба! Не да се правят на войници! Лекетата да пораснат! Да се научат на отговорност.
днес се кове бъдещето на Б-я и хората, които протестират са тези, които ще променят ценностите и ще доближат обществото и порядките ни към тези на хората в цивилизованите държави с висок стандарт на живот; първо обаче трябва да се преборим по един или друг начин с тази партизанско-комунистическо-мутренско-ченгесаркса посмина, която ни тъпче вече 70 години; ще е много трудно, но ако сме смели и обединени ще успеем!!!
Военните в САЩ разработват план за обучение на между 5 и 7 хиляди либийски войници, както и специални контратерористични части, съобщи агенция Reuters. Обучението ще се случва на ротационен принцип за период от няколко години в България, казва неназован представител на американската армия. А това правителство може да не се съгласи с това. А се чудите защо ни обикалят руските изтребители.СЕГА СТАВА ЯСНО ЗАЩО ТИКВАТА ПРАВИ ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО ДА СЕ ВЪРНЕ НА ВЛАСТ. ДАЛ НО НЕ ИЗПЪЛНИЛ ЕДНИ ОБЕЩАНИЯ А ПРИБРАЛ НЯКАКВИ ПАРИ.
Съчинение по картинка Началото е? -Аааааааааааааа Подкрепа? -ДАаааааааааа! Наистина ли? -Е дааааааааааа! Сблъсък? -Бе да, бедааааааааа! Кльопачка? ОБЕДАаа! - платен... Най-накрая що ще стане? Ще замине някой за USA! А за нас? ПО-БЕДАааа! Заключение: Оти ручахме жабетата?
Мили деца, играта на "стражари и апаши" се играе в предучилищната възраст. От вас очаквам знания и желание за работа в ползу роду , за да не се налага в държавните органи да работят некадърни "калинки" без образование!
Февруарските протести доведоха до падане на правителството на Борисов и предсрочни избори, както и принципно съгласие за промяна на избирателния закон от страна на новото правителство, с което се изпълниха част от исканията. В протестите на студентите обаче няма нито едно обосновано и от там смислено искане освен повтарянето до припадък на думата оставка, с което стана очебийна истината, че една все още малка част от младото поколение е немислещо и ЗОМБИРАНО. Горките полицаи с какво си имат работа!
Отидох да видя протестите. Представляват един голям майтап - като някакви мероприятия на комсомолска вечеринка. Препоръчвам ви да се поразходите и да се позабавлявате безплатно.
Тези момчета и момичета сега пишат историята на България. След години ще ги почитаме така както почитаме участниците в Априлското въстание.
Ха ха ха! Едните са били застрелвани, а тези извършват само престъпления и един вид работят срещу България.
В КНИГАТА НА ГИНЕС ЩЕ БЪДЕ ЗАПИСАН НАЙ-ДЪЛГИЯ ПРОТЕСТ.ТОВА Е ПИСЪКА НА НАЦИЯТА НИ, КОЙТО НЕ Е ЧУТ.ДОКОГА?
манипулираш, не цялата нация. Аз примерно съм в подкрепа на правителството
През 1993 година все още имаше англичани които протестираха против войната за Фолклендските/Малвински острови като катадневно развяваха плакати срещу входа на Бъкингамския дворец, и полицията ги държеше на 500 метра от оградата:)
ДОЛУ КОМУНИЗМА С НОСИТЕЛ БСП, ДА ГО ИЗКОРЕНИМ ОТ БЪЛГАРИЯ НАЙ-ПОСЛЕ.
Дам...тъжната равносметка от 24 години Преход и 33 години Комунизъм е: По-голямата част от народа е свикнала да живее в тази кочина наречена държава. До толкова изродени и промити мозъци, че не осъзнават какво им се случва или вече са се предали. И една малка група от хора, които не искат да се примирят с мизерията, които имат желание за по-добро бъдеще. Уви! Те биват обиждани, обявявани за платени и пречещи. Спокойно! Ще ви се махнат от главата! Още малко ще протестират и ще видят, че тази държава с тези корумпирани политици и този прост и оскотял народ, няма да просперира! И тогава ще изберат единствената алтернатива, която вече много други избраха - чужбина! И това хич не е толкова лошо - който има акъл и е отворен за света, светът ще го приеме, а на другите, вечно кривите и мързеливите им остава да си бачкат и да връщат дълговете, които тези и предишните управляващи са натрупали. Спокойто, мили ми народе, тези "гадни", "платени", "будни" хора съвсем скоро ще ти се махнат от главата и тогава на спокойсъвие можете да се прегърнете с Боко, Цоко, Станиш, Султана и Продажника (и там, който още искате) и ще си заживеете мирно и щастливо...Стиснете още малко зъби, спасението е близо!
"ФОТОГАЛЕРИЯ: Протести, сблъсъци и блокади...."Ало, Дир.бг, това ли е най-важното за Вас, протестиращите вече 5 месеца, защо сте ми го изтипосали този нещастник на снимката, какво се е намацал, война ли ще води и най-важното, срещу кого? Престанете да подклаждате омраза, Вие и продажните прогербаджийски телевизии(Нова ибрикчийска, Езропа и Канал 3)рано или късно ще бъдете съдени, заедно с другият престъпник, комунягата Борисов!!!
Крайно време е полицията да исчисти улиците на София от дрогираните студенти. Ако им е интересно да си играят на криеница и вагабонди и апаши нека си намерят друго място за тези занимания. Единственото което техните глупави перформанси показват е колко са бездарни и нещастни като ниво на интелект. Както и да се лигавят с такива данни и подготовка ще си останат вечната второкласна аморфна маса в обществото. Работещите специалисти на различно ниво, дори и на най-ниската степен на специализация са качествените хора за развитието на държавата. Такива безлични маси не могат да имат някакво реално влияние на основните процеси в обществото и само могат да усложняват живота на нормалните хора ако власта не ги постави веднага на мястото им.
Ние, не можахме, не ни достигна кураж, но тези сърцати момчета и момичета ще изкопаят гроба на комунизма и ще го заровят дълбоко. Смърт на комунизма.
Абе ти имаш ли акъл-тези момчета и момичета ,които един лев не са изкарали с труд ще променят нещо -има ли комунизъм и имало ли е -или само мелиш думи -като не е Орешарски ,ще е Боко ,Костов -и кво праим тогава -пак ли ще ставаме рано .Няма здрава ръка -за 24 ч.-много са -ще си седнат на жълтите задници .
Ей, простак, един път ти обясних кой е Ото Скорцени, глупако, той е бил в близкото обкръжение на Хитлер, достига до чин щандартенфюрер от СС, командвал е полка "Бранденбург", под негово ръководство се провеждат операциите по освобождаването на Мусолини(Дучето) и адмирал Хорти, а ти си един миризлив селски бек, смрадлив ринач на тор, какъв Скорцени си ти, бе дебил задръстен????
ПИСНА МИ ОТ ТЕЗИ РЕЖИСИРАНИ ПРОТЕСТИ . С ГЛАВНИ СЦЕНАРИСТИ -ИВО ПРОКОПИЕВ И БОЙКО БОРИСОВ И ДЕЙСТВАЩИ ЛИЦА "УМНИТЕ И КРАСИВИТЕ" "РАНОБУДНИТЕ СТУДЕНТИ" ЖИВОТНОВЪДИ , ТАКСИМЕТРОВИ ШОФЪОРИ , КНСБ И ПРОЧИЕ . И ВСИЧКО ТОВА ЗА ДА СЕ ЗАДОВОЛИ БОЛНАТА АМБИЦИЯ НА ЕДИН ЛУД(БОЙКО БОРИСОВ) ЗА ВЛАСТ . ТОВА ВЕЧЕ ТРЯБВА ДА ПРИКЛЮЧИ , ЗАЩОТО В ЦЯЛ СВЯТ НИ СЕ СМЕЯТ ЗАРАДИ ТОЗИ АБСУРД
Драскам БЕЗПЛАТНО ! Полицията няма ли да я поотупа тази паплач, че ми писна на ...
Интересно,ако ентелигентните окупатори не свалят правителството ще връщат ли парите?
Регистрирайте най-после една партия антигерб,за да може всички които мразим комунистите и не сме платени, да протестираме.
Оле, ако това е бъдещето на България, Господ да ни пази!
Бъдещето на България срещу ретроградното и крадливо минало.
Ква е тая индианка, бе? Толкова няма готини гаджета за една снимка сред студентската подрастваща младеж?
Ами май всички евтини курвета излязоха на митинги!Чудя се, колко ли им плащат?Или ако студентки-явно не им се учи!
Насила хубост не става - това, че са купили стотина лумпена да викат, крещят и да блокират движението не значи, че обществото ще ги подкрепи ! А и като гледам тази малоумна кифла наснимката - на какво точно може да ме научи тя, като нищо не е постигнала в живота ? Колкото и да реват - нито костов нито борисов някога ще имат пълната власт !
Писна ми от тези нагласени протести!Освен да създават суматоха и затруднения в столицата, никакъв друг ефект няма!Спрете вече!
Тия енелигентните смърдящи на алкохол,не го ли разбраха че не могат да свалят това правителство което си върши работата,и хората го подкрепя,или във главите са им само как да си вземат надника.
Явно е, че освен платена "охрана" на управляващите, така също е претъпкано с платени "драскачи" по форумите. Въпросът е, че винаги е очевадно, кои са платени и кои не. Подкрепящите Местан и Станишев дори не знаеха, защо са там, докато обижданото от останалите коментари момиче, както всички от тях, които ги питат, винаги отговарят интелигентно и на място - с ясно съзнание и визия какво търсят на площада. Много е жалко, че се продавате за драскане по форумите, но всички се възползват от бенднотията, до която ни докараха.