Коментари - Станишев: Не е утопия БСП да спечели изборите | dnes.dir.bg
назад

Станишев: Не е утопия БСП да спечели изборите

БСП да се пребори на следващите парламентарни избори за първа политическа сила не е утопия.

Обратно в новината

Коментари - Станишев: Не е утопия БСП да спечели изборите | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

в българия социалисти НЯМА!

сергеи кат сечелиш пак напраи една убава сватба ела на некой събор с матора да почерпиш с кебапчичи и много пивоооооооо

абе момчета и момичета , пишете ги по-бавно и внимателно тия коментари. Пълни са с правописни грешки. Не падайте на нивото на Серго. А за да ги махнем от властта тези червените гласува се и се ходи на избори и се гласува за десни партии, ясно ли е?

Прав си сер Гей, не е утопия, а просто илюзия. :)

До:дъб (15.11.2008 г. 21:59ч.) Само ти комай каза истината от всички тук.

И си верва премиерчето!? Пълен безхаберник!!! Провал на стратега Лилов!? И червената ....олигархия!!! Пе ...скапани!!!

Чашата е преляла-вчерашния и днешен самозван елит начело с лидерите си-трябава да се махне-страната да се дедемонизира,да се отърси от отровната плесен,от толупи,психопати, инфантили,посерковци компрадори...

Ako i dogodina Bg populaciqta izbere korumpiranite kradci i razboinici, oficialno shte se otreka ot Bg grazdanstvo i shte poiskam albansko ili af ganistansko.

какава наглост,вместо да бъдат в затвора те искат втори мандат.боже пази този народ от мръсните комунисти и депесари.

Аз нещо не разбрах сега ,обаче: Защо Другаря СтаниШев прави анализ на програмата на ГЕРБ?- или по-скоро уточнява, че нямало програма.. Според мен вече гащите му треперят.. Но понеже такива зализани и ехидно и насила ухилени мърди като него, нямат по рождение качества като чест и достойнство, той тръгва да дава акъл и да съветва уж говорейки за липсата на програма на най-опасната за него партия на изборит догодина. Като си помисля, че преди 2-3 дни четох, едно велико изказване на Р.Овч. как съвсем нормално би било БСП да управлява и в коалиция с ГЕРБ.. Сега пък тоя ДРИСЪК- СтаниШев говори, че цитираната конкурентна партия нямала идея за управление.. Как започвала да губи позиции в столицата.. Тея двамата що не седнат да се разберат най-накрая.. писнало е на заспалия българси народ да мизерува.. В същия момент да гледа по екраните на телевизорите си как тези мърди от управляващата коалиция дебелеят и правят румени бузки. Обърнете внимание, че са именно такива на Др.СтаниШев..Както и на Др.Доган.. а и на всички останали.. Много добре съзнава мърдата СтаниШев,че вече тече последният му валс.. Тоя БОКЛУК МРЪСЕН, скоро ще е просто поредната кирлива история в политическия живот на тази държава.. Коалицията така омотаха всичко, че който и да седне да управлява, доста години ще са нужни, за да се нормализират някак си нещата. Именно тогава тези същите ще започнат да лаят отново.. Изпитвам огромното желание да го видя някъде по улиците на София тоя лайномет- СтаниШев.. Бих му вкарал един в гадната муцунка, със заешка уста, и бих се изпикал върху лицето му, както той се осира сега над нас.. ДРУГАРЮ СТАНИШЕВ: М А Р Ш В И С Т О Р И Я Т А

Аз нещо не разбрах сега ,обаче: Защо Другаря СтаниШев прави анализ на програмата на ГЕРБ?- или по-скоро уточнява, че нямало програма.. Според мен вече гащите му треперят.. Но понеже такива зализани и ехидно и насила ухилени мърди като него, нямат по рождение качества като чест и достойнство, той тръгва да дава акъл и да съветва уж говорейки за липсата на програма на най-опасната за него партия на изборит догодина. Като си помисля, че преди 2-3 дни четох, едно велико изказване на Р.Овч. как съвсем нормално би било БСП да управлява и в коалиция с ГЕРБ.. Сега пък тоя ДРИСЪК- СтаниШев говори, че цитираната конкурентна партия нямала идея за управление.. Как започвала да губи позиции в столицата.. Тея двамата що не седнат да се разберат най-накрая.. писнало е на заспалия българси народ да мизерува.. В същия момент да гледа по екраните на телевизорите си как тези мърди от управляващата коалиция дебелеят и правят румени бузки. Обърнете внимание, че са именно такива на Др.СтаниШев..Както и на Др.Доган.. а и на всички останали.. Много добре съзнава мърдата СтаниШев,че вече тече последният му валс.. Тоя БОКЛУК МРЪСЕН, скоро ще е просто поредната кирлива история в политическия живот на тази държава.. Коалицията така омотаха всичко, че който и да седне да управлява, доста години ще са нужни, за да се нормализират някак си нещата. Именно тогава тези същите ще започнат да лаят отново.. Изпитвам огромното желание да го видя някъде по улиците на София тоя лайномет- СтаниШев.. Бих му вкарал един в гадната муцунка, със заешка уста, и бих се изпикал върху лицето му, както той се осира сега над нас.. ДРУГАРЮ СТАНИШЕВ: М А Р Ш В И С Т О Р И Я Т А

Не е зле вече не старицата столетница да и направивим...една супа,за да има какво да духа!

TEZI XORA OT KOMPARTIATA ,NAPALNO IZKREIZAXA,4E SI VIARVAT ZA SLEDVASTITE IZBORI.samo ot nas zavisi,skapi antikomunisti!

Не е утопия, БЕЗУМИЕ ЩЕ Е!

НЕ Е УТОПИЯ ПЕДЬО, ТОВА СИ Е НАУЧНА ФАНТАСТИКА

Напрежението ще експлоатира. ХА ХА ХА :) поне ме развеселявате тука във форумите имай малко национално чувство и си купи тълковен речник :) хех

Докога Партията ще се води от гейове?

Аз незнам какви са тия лилипунди и не виждат ли, кьорави ли са, че с тая скапана опозиция БСП е на власт до 2030. Ядец ц ц ц ...!?!?!

Аз незнам какви са тия лилипунди и не виждат ли, кьорави ли са, че с тая скапана опозиция БСП е на власт до 2030. Ядец ц ц ц ...!?!?!

dano specheliat komunistite,i da ni oturvat ot bulgarite

Tozi e za ludnitzata!

Аз незнам какви са тия лилипунди и не виждат ли, кьорави ли са, че с тая скапана опозиция БСП е на власт до 2030. Ядец ц ц ц ...!?!?!

Аз незнам какви са тия лилипунди и не виждат ли, кьорави ли са, че с тая скапана опозиция БСП е на власт до 2030. Ядец ц ц ц ...!?!?!

то те мечтите са безплатни, тъй че давай!!!!!!!!!!!!

Аз незнам какви са тия лилипунди и не виждат ли, кьорави ли са, че с тая скапана опозиция БСП е на власт до 2030. Ядец ц ц ц ...!?!?!

Един от големите руски астролози ,Лебедев,който прогнозира до стотни изборните резултати за новия руски президент тези дни писа в едно руско списание следното Следващите избори в Б-я ще бъдат спечелени от БСП и Сергей Станишев ще има втори мандат. На Бойко Борисов няма да му достигнат 2 процента,защото съюзниците с който влезе в коалиция в последния момент ще се откажат от него. Но на Б.Б не му е отредено още да става министър председател. Партията му ще ослабва по места и тази еуфория която е имало миналата година, сега ще е една трета. Може пък човекът да е прав,след като с такава точност предсказа избора на Медведев.

Направо не си в ред!След предстоящите избори БСП и ДПС трябва да бъдат забранени със закон!Те са престъпни мафиотски структури,които ще отидат в забвение!Дай Боже!Амин

Напълно е възможно и необходимо. Герб е партия на една нечиста, ниско интелегентна и съмнителна, но харизматична личност /Б.Борисов/, която доста от хората харесват и вероятно напразно се надяват, че ще доведе до някакви промени. Останалата част от партията е съставена от постоянни цветарки и незадоволени отпадаци от основните партии. Този факт най вероятно ще е достатъчно основание тази партия да не успее в начинанията си. Последователите и за пореден път ще бъдат разочаровани. Затова хора мислете??

Напълно е възможно и необходимо. Герб е партия на една нечиста, ниско интелегентна и съмнителна, но харизматична личност /Б.Борисов/, която доста от хората харесват и вероятно напразно се надяват, че ще доведе до някакви промени. Останалата част от партията е съставена от постоянни цветарки и незадоволени отпадаци от основните партии. Този факт най вероятно ще е достатъчно основание тази партия да не успее в начинанията си. Последователите и за пореден път ще бъдат разочаровани. Затова хора мислете??

Не е утопия, а реална опасност!!!

Напълно е възможно и необходимо. Герб е партия на една нечиста, ниско интелегентна и съмнителна, но харизматична личност /Б.Борисов/, която доста от хората харесват и вероятно напразно се надяват, че ще доведе до някакви промени. Останалата част от партията е съставена от постоянни цветарки и незадоволени отпадаци от основните партии. Този факт най вероятно ще е достатъчно основание тази партия да не успее в начинанията си. Последователите и за пореден път ще бъдат разочаровани. Затова хора мислете??

И до едно лайно от Германия: Защо си в Германия, не те ли изръси майка ти на Околомръсното? И не смърди всеки ден, че ще изстинеш и ще хванеш коричка!

ЧЕРВЕНИ МАЙМУНИ !! ПО списъка на ЦК на БКП : Кюлеви: МИЛИАРДИ.. Мултитат МИЛИАРДИ; ЧЕРЕПА - около 2 милиарда; Гоце-спон - МИЛИАРДИ : герговци, гиговци, стойковци; манджуковци; велчеви - дойнови и луканови: МИЛИАРДИ ; Монтерейци - червеняковци; маджовци, батко и новите - братя Домусчиеви - Пещерска и Галеви - МИЛИАРДИ; Р.Овч. и други руски агенти - Златевци - Лук-ойл, Баневци и aндрей-голф-pайчевци - потомствени руски агенти - МИЛИАРДИ !!!; Лужковци - СТОТИЦИ декари до устието на р.Камчия - за стотинки !! ДПС-стотици милиони - ДЪРЖАВЕН резерв; Миленчо и други другарски синчета - хотели - СТОТИЦИ милиони..:)); СВИНА и други Гоце спонсори - СТОТИЦИ МИЛИОНИ !!.. По нататък по списъка на ДС - БКП - ивановци, светлин русевци, ДС-Tоплото и последния неизвестен - пак от ДС-мутрите - САМО 14 декара - НЕ в Добруджа:

наивен гей. Бат Бойко ще шиба това дупенце.

Stanishev,vreme e da si hodi vashta partia>Ako ne vi biaha natisnali ot Evropa ,oshte shtiahte da bezchinstvate beznakazano i ti i troinata ti koalicia,koiato hitro poddarjash.A kolko komunisti se vodiat edni ot nai-bogatite,a kolko ot tvote hora na vazlovi mesta po ministerstva prodaljavat da kradat i ti gi prikrivsh? Aide molia ti se, i niamalo oligarsi v BG .V taia isztradala i bedna strana ,kak Dogan,moje da ima 400 miliona leva pri naselenie pochti 7 miliona dushi ?I toi ne e edinstven .

А кога ще започнете да мислите как да подобрите живота на избирателите си . Мислите единственно как да спечелите изборите и след това да крадете от народа . Заслужавате ПУБЛИЧНА ЕКЗЕКУЦИЯ НА ПЛОЩАДА като Н.ЧЕУШЕСКУ затова румънците са с два пъти по-висок жизнен стандарт , защото знаят как да се справят с националните предатели .