Костов: За ГЕРБ летоброенето започва от тях
За ГЕРБ и "Атака" 20-те години на българския преход към демокрация от Великото народно събрание до сега въобще не съществуват. Летоброенето започва от тях.
Обратно в новинатаКоментари - Костов: За ГЕРБ летоброенето започва от тях | Днес.dir.bg
Коментари
Летоброенето за Костов започна с неговите кражби. Сегашното летоброене на ГЕРБ и Бойковата мафия започва с още по-големи кражби. Разликата е, че краденото от Костав не се знаеше къде отива, а сегашното крадено отива в СИБанк.
Наистина ще започне с тях ако устискат на предизбоните си обещания! Дано само им стигне куража и нервата да се справят с тоз добър народ дето е останал в България- или глупаци, или склеротици или мутри.
Цветанов не може да се защити, защото би издал държавна тайна, каквото и число да съобщи. Костов добре знае това и спекулира.
Костов, и друг път съм те слушал когато си казвал хубави неща, ама уви, все си мисля, че и ти си същия като ГЕРБ - отстрани виждаш какво трябва да се направи, но когато ти имаш възможност да го направиш и ти (като всички останали) просто си намираш оправдание и НЕ го правиш. Затова и хората (вече) не ти вярват. И да знаеш, че номера "ние започнахме, но не ни стигна времето" е само оправдание. Не само времето, а и много други работи не ви стигнаха. Най-вече истинско желание.
Нормално е на 10 пряко заети в конкретната работа на министерството, да има по 1 - администрация или подпомагащ персонал. Нека Цветанов каже какво е съотношението в неговото министерство, за да е наясно обществото. След това всеки може да се прави изводи сам. А и ако се окаже, че Костов - с твърдението му за 50 % непряко заети в работата на МВР, не е прав, на Цветанов защитата ще му е повече от убедителна. Но трябва да се знае истината - другото мирише на гнило.
Костов още не може да разбере, как така без него, държавата все още функционира:)))))))))))
Ами прави са от ГЕРБ, г-н Костов! То наистина да не бяха съществували тези 20 години на "Преход" - пълна свинщина бяха - мутри, грабежи, разпродавания, боричкания, простащина. Доведохте народа до просешка тояга и пълно отчаяние, а сега се репчите - ние сме "ощипана госпожица". Къде бяхте Вие г-н Костов, къде бе фондация "Сапио", къде отиде БГА "Балкан", къде отиде Българска Външнотърговска Банка, къде отиде... Да продължаваме ли... 20 години разруха и позор! Позор!
браво костов точно както се очаквах подкрепяше герб до време за да не излезеш с позата ама аз исках герб да успее ама те са много тъпи и сега за доброто на страната няма ги подкрепям