Коментари - Иван Гешев осъди прокуратурата да му плати €130 000 | dnes.dir.bg
назад

Иван Гешев осъди прокуратурата да му плати €130 000

Те са за прослужените години в съдебната власт, които му бяха отказани след неговото освобождаване от поста

Обратно в новината
| Редактор : Аделина Томова

Коментари - Иван Гешев осъди прокуратурата да му плати €130 000 | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Да, прокурорите и особено тези от СГС да му платят 20-те заплати!!! Иначе - протести!!!!!!!!

В държавата МУТРОЛАНДИЯ(България) е така от време но,НО СЛЕД 10 -ТИ НОЕМВРИ Е ПЕРИОД НА ТОТАЛЕН РАЗОАД И РАЗВРАТ НА ОБЩЕСТВЕНОПОЛИТИЧЕСКИЯТ,ИКОНОМИЧЕСКИЯТ,СОЦИАЛЕН ЖИВОТ В ДЪРЖАВАТА НИ.ТОВА Е ТАКА,ЗАЩОТО ЧЕНГЕТАТА ПРЕВЗЕХА ДЪРЖАВАТА И У НАС МУТРИТЕ УПРАВЛЯВАТ.ГЕШОВ БЕШЕ ОТ ТЯХ,САРАФОВ СЪЩО.НОСИМ ЯРЕМА И СИ ГО ЗАСЛУЖАВАМЕ.ОВПАРНИКА НИ Е ПЪЛЕН С ОТЛИЧНИЦИ ОТ ИЗМИСЛЕНИ НАШИ И ЧУЖДИ ВУЗОВЕ.А ГО ГЛЕДАШ ТОЙ НЕ МОЖЕ ЧЕП НА БУРЕ ДА СЛОЖИ.

интересно колко е СЕГА заплатата на Главния /бившия Сарафов/ в евро ? Е, той не е дисциплинарно уволнен /оная дето трябваше да го съди я вързаха с кърпа за очи/ и дори работи все още като Заместник. Обаче...в речника му не фигурира словосъчетанието "политически боклук", а само лични имена...като Туин Брадърс ли беше, Пик Ток ли беше...за което, разбира се, не се уволнява. Той, разбира се, не е излагал Системата с думи, макар и тотално противоречиви. Пита се обаче: а Ре-капитолацияТа каква е? За...години на Власт ?

Ами прокурорите да му платят от техните заплати!

Вместо 20 години в затвора ще му платят 20 заплати .

Ама те май ги плащат не от своя бюджет , а от държавния . Дреме им на шмайзера .

Всички сте еднакви заплатаджии Криворатура ченгета военни даскали и вс.осталная

Най-големият терорист е паразитната ДС-арска мафиотска ченгесарска псевдодържава, поддържана от ЕС и УСА, която краде от банкови влогове, от природа, от съдби, от здраве, от бъдеще, от справедливост, лъжеща и мизерна като народа си робски.

Този нагллец няма срам.Той не заслужава 130лв.,а камо ли 130к евро Мутрата си и мутра.

И двамата плачем да ни обесят за държавна измяна..Продали се помияри..

Депутат, софра, запой. Преход, пасмина, застой. Болни, доктори, рушвет. Кмет, корупция, разцвет. Безпорядък, рев, искри. Алкохол, жени, псувни. Цици, интернет, Айфони. Бизнес, спонсор, милиони. Обир, банка, далавера. Ред, полиция, химера. Път, поръчка, магистрала. Катастрофа, вой, раздяла. Улици, ремонт, павета. Кражби, сеч, екодървета. Фирми, призраци, офшорки. Евро, сметки, уговорки. Избори, елит, управа. Шок, пародия, държава. Изход, бягство, терминал. Народ, история, финал...

заплати за нечовешките лентяи и престъпници, наречени прокуратура в България. Е, каква държава да стане от такива?

А сега му дайте и орден Стара планина......Боклуци....

130 000 делено на 20 (брой заплати) прави 6 500 евро. Тук въпросът е и до лихви. И каква работа свърши? Подавал съм сигнали и гледат как да не работят!

Да се орежат заплатите на прокурорите и МВР наполовина! Каква полезна работа вършат? Да се дефинира средна работа заплата в държавният сектор, равна на тази на човека по средата в частният сектор - не математически средната. От там на вътрешни коефициенти да разпределят кой колко взима, но общо средното да не надхвърля човека по средата в частният сектор.

И защо сумата е кръгла? Най-малкото от преобръщане на лев към евро не може да е кръгла. Тя трябваше да е ясно до стотинка и по държавна лихва за неплатено време да се добавя.

На прокурори и съдии трябва да се забрани законодателно да съдят прокуратурата и държавата защото са част от системата на съдебната сласт която е независима и следователно: 1. Държавата не може да им е виновна 2. Шанса да са се договорили е много по-виско от шанса да е ощетен от нещо 3. Както за разлика от гражданите имат имунитет, така и не трябва да има права като редови граждани защото имунитета им достатъчно ги защитава. 4. Те служат на държавата, а не са частни бизнесмени, а основното в службата на държавата е саможертвата и призванието, а не заплатата и обезщетенията. Записвайте се за канала ми в телеграм ППРАЗУМ с латински букви за да ми помогнете да направя България нормална просперираща и модерна държава която работи за народа и в която няма насилие, няма разделение и омраза и всички сме равни. Ако спечеля аз печели цял народ, а ако загубя печелят само мутрите.

Браво ! Само така на простият данъкоплатец.

И вместо прокуратурата ще плати кой ? Народа...

Тоз вместо да е в затвора,ще му даваме и пари?!Браво Румене…

И какво общо има Румен в случая тъп трол?

Какъв Румен сънуваш. Можеш да кажеш, че путин е виновен. Ще е същата т.ъ.п.н.я.

Не е осъдил Прокуратурата! Осъдил е Нас - гражданите!

Нека оди бос ! 120 000 евро . Машала

българския избирател и данъкоплатец от 89 до април 2026 все за това е гласувал - цивилизационен и не знам какъв още избор - явно за прокурори ,съдии ,политици и престъппници този избор е ок,но за мен не е

Ех, че прогресивно!

Да плаща този, който е разрешил/подписал лично!

Ми кво се оплаквахте. Топ юрист. Да си го харчи, докато кресльовците кретат за минимална и парче пица по паветата. Хак ви е. Най простият народ в тия ширини.

Ееее, такъв е закона. Още от соца. На ченгета, фатмаци, прокурори и следователи се плаща “благодарствена компенсация” след пенсиониране! Това е защото трябва да им сме много благодарни че сме ги издържали докато те са се трудили в наш интерес. Разбира се най-справедливия и “благодарствен” вариант е, след пенсиониране и получаване на заветната “компенсация” те съвсем закономерно да продължат да си работят в държавния апарат. Алилуя!

Вместо да е в затвора, той точи от парите на народа, през прокуратурата на Пеевски.

Сега и Пеевски ще я осъди за няколко милион,а защото се чувствал зле от разследването за КТБ.

Вместо да се дават пари и стимули на млади семества да се раждат деца, парите се раздават на мухлясали бивши комунисти крали и правили далавери цял живот..

пари за младите. Но само на определни. Например на гешевия клан. Той да се размножава, и още някои.... Другите да мрат. Ясно стана ли?

Завалията повдигна обвинения на хората направили разбойнеческата приватизация,Н.Банев, Миню Стайков,Бобошкови,Бошков,Арабаджиеви и др. знайни герои, после дойдоха от ПП да спасяват народа от него... общо взето към днешна дата героите са в безопасност

И после еврото ви виновно! Е па то в България се раздават пари за щяло и нещяло! МВР служител 20 заплати, съдебната власт същата работа явно. За простолюдието 6 заплати. За пенсионерите 20 еврака! За младите семейства 0 еврака!

За заслуги към България?????? Е ако и това се случи- трагедиите са много в тази държава! Да продължават да купуват гласове и МВР да се прави на убита лисица!!!!

Горката прокуратура - 130 бона по-малко за разпределяне като бонуси в края на годината. От нашите данъци.

Шило

"Осъдил", не е точната дума. Защото иде реч за обезщетение, което му се полага по закон. По-скоро е "признал, ще е основателна претенцията за изплащане на дължимото обезщетение"

Без кръв да се пролее все така ще бъде.

Орки в кочината нали Нали Орки комплексирани

Пепи Еврото и той си е взел “благодарствената компенсация”!

Майстори на литературния анализ!!! Казваш неща, които и самия автор не си е помислил да каже....

Заради шарлатанийките на ППДБ сега ще платим на Гешев 130 000 евро от данъците си.

Сериозно ли ве? Поне като лъжете, правете го убедително.

Лъжа ли е, че ще плати всеки данъкоплатец, а не този, който е виновен? Или е трудно за разбиране, мис гащи?

Си го избрахте

Да му приседнат дано! Дано се задави

Заявката е подадена . Очаквайте изпълнението !

Някой може ли да ми обясни какво е това “благодарствена компенсация” след напускане на работа? В кой свят живеят тези хора и кой на кого благодари с нашите пари? Призовавам всички политически сили в новия парламент да приемат спешно законодателство със забрана на подобни “благодарствени компенсации” и то със задна дата!

Шило

Писателска простотия.

Добре ми е така...

Баси схемата и наглостта - вие ме съдете колеги, след това аз ше Ви осъдя да ми платите 130 000 ( разбирай всички данакоплатци) Тази сума трябва да се плати лично от прокурора, който го е съдил или няма никога да се оправим!

Да плаща виновният, а не данъкоплатците. Освен това е смешна работа с геша, ако си спомним как бе избиран сред тълпа от един единствен кандидат. Да не се окаже, че беше нелегитимен заради това.

така е, полицаите работят събличане на хора по улиците за обиск без причина, вкарване по арестите на тийнейджъри.... а на престъпниците им плащаме обезщетения

в Бг обикновения гражданин винаги е престъппник до доказване на противното, далеч сме от белите държави, където е обратното

Личи си, че не се живяли в "белите" държави!

С нашите пари !?

Заради НЕКАДЪРНАТА проКУРатура, ние българите ще плащаме?!?!?!? Ами сега, редно е, тази глоба да бъде ЛИЧНО платена от виновните проКУРори!!!!

Няма такава подигравка с нас данъкоплатците.

Поредната схема за източнане на държавата, всички бандити взеха да съдят държавата и да печелят делата. Мафия

Да взимат такива заплати, стига да се приеме и закон за лична отговорност. Уви, не им изнася, а обаче заплащането-огромно!

Какви са тия 20 заплати по 6500 евро на месец?

Ми ся ли разбра бе батьовата. То сега ако видиш заплатите на прокурорите ще ти падне шапката