Коментари - "Ислямска съпротива" пое отговорност за сваляне на американски самолет цистерна в Западен Ирак | dnes.dir.bg
назад

"Ислямска съпротива" пое отговорност за сваляне на американски самолет цистерна в Западен Ирак

Проиранската въоръжена групировка обяви, че защитава на "суверенитета и въздушното пространство на нашата страна"

Обратно в новината
| Редактор : Ясен Люцканов

Коментари - "Ислямска съпротива" пое отговорност за сваляне на американски самолет цистерна в Западен Ирак | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Падналият самолет, не е от базираните на Летище София, а от тези базирани на летището в Тел Авив! Общият брой самолети-цистерни KC-135, които са на въоръжение, в състава на USAF е около 150

Свалените самолети вече са 30 ,съобщено от генерал.

От руски генерал ли?

И самолетоносача отплува куцайки към САЩ. Ракетите за ПВО в западните бази са на привършване, не отива на добре пейзажа за западните клептомани.

Дърти фърчила, случва се. Тази нощ примерно на едната цистерна не се прибра колесника след излитането от летище София, та се наложи една от резервните да излети и заеме мястото й в групата. Тази с проблемният колесник въртя около Ябланица докато изгори достатъчно гориво, че да може да се приземи.. и това не е първият подобен случаи с "нашите" цистерни.

Винаги си оглеждайте колата/самолета преди потегляне - иначе със скоби на колелетата трудно се върви/лети

Айдееейй!!!! Паркоместата на летище София почват да се освобождават :)))))

Жалко, трябваше тези цистерни да си стоят на летището в София и нямаше да се разбиват в Ирак.

Не знам защо сащисаните ди мислят, че Ирак им е съседна приятелска територия, след като над 60% от населението са шиити, същите като тези дето са в Иран. Остави, че имат и роднини в Иран. А обединят ли се шиити и сунити, спукана им е работата заедно с Израел. Само един Салааадин им трябва и колкото повече продължава патакламата, толкова повече се увеличава вероятността за това.. Знаете, нямя вечни приятели, а врага на моя враг е мой приятел.

Китайците ще почакат още малко и ще ударят Тайван. Тогава на американците ще им останат само прашки за отговор.

Междувременно британският в. "Файненшъл таймс" написа, позовавайки се на военните, че администрацията на американския президент Доналд Тръмп е изразходвала критичните запаси от боеприпаси на САЩ за "години" наред от началото на войната с Иран. Лейди ан женталменс , осерахме крАчолите и опръскахме петите ... чакаме дриснята да се окапе и да си бием камшика

Брадатите разчистват летище София. Машалла

Цистерните на Запрянов не участват в бойните действия. Това е константа по Запрянов.

за да си приятелска страна на сащ следва ли да си окупиранат страна ? или поне васал ? кое беше по-лошо от това да си враг на Империята ?

Така е на Новговор ! Има две значения на нормален език : - окупирана страна - васал

Не са били свалени от Иран, ами технологично са се декомпозирали и деинтегрирали във въздуха под въздействието на външна експлозивна сила. Така, те са победили за пореден път врагът.

SirBob

"Междувременно британският в. "Файненшъл таймс" написа, позовавайки се на военните, че администрацията на американския президент Доналд Тръмп е изразходвала критичните запаси от боеприпаси на САЩ за "години" наред от началото на войната с Иран." Каква я мислеха, каква стана тя? Супер-хипер-гига военната машина с трилиони долари годишен бюджет фалира за две седмици. Колос на глинени крака се оказа тази машина май.

МНого им се насъбра - помагаха на Биби в Палестина, наливат в бездънната яма на Усрайна..сега пак се подведоха по Биби..и тооо тва оръжията да не са като гърнето с парена каша от приказката , дето му кажеш гърне дай каша , и то се пълни

Бълха ги ухапала. Имат много. Абе къде е иранската авиация?

Те иран не водят война във въздуха където сащ имат превъзходство. Тръмп ако затъне в тази война става политически труп (дай боже). Иранското лидерство също не мисля, че се интересува от финансовите последствия, но за всички нас те са от значение.

Деня започва с чудесна новина! Тъкмо ги гледах как си летят над Залива и се чудех няма ли как да свалят някой, гледката ще бъде много зрелищна! Все пак искаме и снимки или видео! Айде да е на хаирлия и да повлачат крак!

Гледай колко ирански каруци попиляха. Има достатъчно.

Гръм да ги удари

Е, щом не е нито от приятелски, нито от неприятелски огън, сигурно и е свършило горивото.

:))))))))

Всеки лъже като за световно...

Мхм, нещата май почват прогресивно да си отиват там, където сериозните независими анализатори казват, че ще! Абе, някой да знае кво прави "великия кораб" Абрахам Линколн на "великата страна САЩ" в Индонезия? Май приключваме седянката...

Агресора лъже като за световно. Той укропитека от него се е учил. Дали не е била някоя от софийските цистерни!

калъф пенсионерски пропагандоназобен

А той платил ли си е паркинга на нашето летище?

Не плаща синя зона, с годишна винетка е като постоянно обитаващ.

Самолетите цистерни на летище София са с един по малко.

И още нещо , дали не е от тези дето са за учение според нашия министър на войната , пенсионер от повече от десет години. Лъжци и измамници , подкрепени лично от толуп паша ББ.

Едната цистерна се разбила, другата кацнала с повреди. Обаче не било защото са свалени ами ей така от друго.

2 летящи бензиностанции са съборени. Няма обявени жертви. А екипажите им са доста големи…

не разбирам защо не обръщат внимание на излитащите от летище софия? толкова ли нямат 2-3 кувейтски специалисти свободни, да им дадат по една ПЗРК?

Първо са го свалили, а долу се е разбил. Хем не е от вражески огън, хем не е от приятелски огън… важен е резултата. Дано някои от екипажа да са се спасили. Имат ли катапулти, някой да каже?

Нямат. По-интересно е, че липсва имформация, колко от самолетите дето зареждат са свалени. А има свалени.

Е леко по леко ще се освобо парко места на Софийското летище благодарение на иранците .

Епично американско поражение. Сащ приключиха.

Колко американски патриоти са дали бого дух. Едно време бяха създали калкулатор на загубите на руснаците в Украйна. Янките мълчат като наак..и.

те са си на. кани! Чак самолетоносачът им спря заради на. кване.

От 3 до 5

Абе, тия за две седмици война и вече били изразходвали критичното си ниво от ракетите за ПВО. Представяте ли си в каква виртуална реалност са ни превърнали, щом за две седмици война им свършиха боеприпасите и вече дърпат ръчната, ако може само със заплахи да пречупят персите, ама без да пращат войска на терен? А руснаците 4 години вече млатят целокупното НАТО в Украйна и даже им надвиват. И очевидно нямат недостиг. Схващате ли разликата?

Им склададжията?

Четете докрай, колега, четете докрай. Не само заглавието. Там си пише.

Разбил ли се е или са го свалили? Това са 2 различни неща.

разбил се е защото са го свалили ? :)

е поел отговорността за свалянето? Ако чакаш на американците с тяхната цензура да ти кажат, ще има да чакаш. Или се разбил, или врага го свалил, или съюзнически сили го били свалили... За съжаление, с началото на всяка война, истината умира първа и то от всяка страна. Всички лъжат, докато истината е по средата.

Я пребройте на летище София, колко останаха.

България паща боеприпаси търгувани от американски посредници за Иран Сирия да се ползват против американци и Сирйци. Браво пари да има.

Ако Под сирийци имаш предвид главорезите от Ислямска държава и под американци уродите ибили 150 деца в Иран Само си викам дано.. Хахахаха!

Ф-ките паднаха от приятелски огън, самолетоносачът се самоподпали и тоя самолет и той си падна сам сега. Еми не ги правят като едно време и това е.

Аааааааа ха ха ха ха ! Хамериканските самолети САМИ падат ! Изтребителите им Еф 15 им ги свалят съюзниците по погрешка ! Самолетоносачите им сами се палят ! Иранците им крадат ракетите Томахоук , без САЩ да разберат . И тъй като Томахоук е ракета със сателично насочване , Явно Иранците И САТЕЛИТИТЕ им крадат ! ....................... Само на мен ли ми се струва , че ни имат за маймуни ?

Да проверят номерата на самолета, дали е от тези кацал тук. Да си се знае националните предатели как ни включват в чужда война на терористите управляващи САЩ и Израел.

да ги преброят на летището...

глупости, американците казаха че е възникнал пожар в кухнята...

Е щом са казали. Миналата година казаха, че са изпарили ядрената програма на Иран, след бомбене с Б-2, таз година казаха, че Иран е на 2 седмици от атомна бомба .... последно ?

Най-големия ташак е , че обясняват напоително, че бомбата щяла да е ураниева. А има само една произведена такава която е хвърлена над Хирошима. Всички бомби след това се правят от плутоний и има защо това да е така. Уран се обогатява изключително трудно , а самата бомба не е толкова ефикасна както плутониевата. Плутоний се произвежда на готово от всяка една атомна централа като отработено гориво. Иран имат атомна централа още от 2011.

А за чий обогатяват уран до 60% с хиляди центрофуги? За един прЕател питам

Изтребителя го е дръпнал за маркуча.

Направо му е откъснал маркуча.

так аизлезе от официалното изявление... презрели а вече и капят кат круши.. май иран им скъсва трътките .но не е политкоректно да се каже

Едно паркомясто на софийското летище се е освободило

Няма нужда да ги сваля. Аамерикански самолети цистерни са свалени и чакат... всички знаем адреса

Дано цистерната да е била от софийските! Дано и другите да свалят!