Държавен доклад видя ръст на ”младежкото левичарство”
Можем да очакваме в близко бъдеще нарастване на младежкото левичарство, основаващо се на идеята за възстановяване на "истинския социализъм-комунизъм".
Обратно в новинатаКоментари - Държавен доклад видя ръст на ”младежкото левичарство” | Днес.dir.bg
Коментари
Тая Весела Лечева оглупява прогресивно. Явно някой социалист от бойна група е гръмнал мъжа и - едрия капиталист Манол Велев.
Демокрация е принцип на организация с равни задължения и права итгерирани в плановете на държавата и обществото, с различини форми на собственост, но съобразно законите за всяка от тях, недопускаща експлоатация и злоупотреба, независимо от формата на собственост -обществена, държавна, частна, и съответните обществени и човешки взаимоотношения са съобразно законите, основани на равенството -за равен труд по качество и количество -равно заплащане, и задължително образование -защо не сте чели , че и при социализма трябваше да се прилага принципът на демокрация в организацията - имало е злоупотреби и неравенства, породени от специфичната тогава политика, като се заплащаше добре физически труд , а смесеният интелектуално-физиче -много ниско
Аз съм отколешен симпатизант на Левицата. Ама тия вече се осират. Чиста манипулация, поръчково изледване и глупости на търкалета. Вече идвате до гуша.
Погледнах календара - не е 1989 година, ами 2009 година. Хубавото е че след 6 месеца, всички ще излетят от местата си ...
Абе тея идиоти ли са .Истински комунизъм-социализ е*бати фантасмагориите .Това ,че БСП имат сравнително голяма младежка организация изобщо не значи ,че иде комунизъм-социализ ....И тази организация съществува не по идеологически ,а повече като семейна традиция ....