Лекарствената агенция пусна ”сърф” инспектори
Опасно е купуването на лекарства и хранителни добавки по Интернет, предупреждават от Изпълнителната агенция по лекарствата.
Обратно в новинатаКоментари - Лекарствената агенция пусна ”сърф” инспектори | Днес.dir.bg
Коментари
Ами това ФАРМАТЕЛ ,не е ли същата работа . Но фирмата си плаща и НИКОЙ не спира тази продажба на лекарства .
Е, вижда се кой колко свети - твоят коментар блести от ерудиция и компетентност! Коментарите на комплексарите са по-тъпи и от най-скучната новина в този сайт! Аз поне пиша за реални неща, а ти ръсиш глупотевини за някого, когото не познаваш, но имаш нахалството да плюеш само от усещането за собствената си непълноценност, само защо е необходимо да я демонстрираш на всеобщо обозрение, това не мога да разбера? Хем некомпетентни, хем комплексирани от това, хем на всичкото отгоре с някакви форми на ексхибиционизъм ... бльок! Ако това е образът на българския модерен мъж, компютърно грамотен, предпочитам да си чета дебела книжка пред камината и мъж да не видя!
Все по- зле и по- зле!Няма морал,няма задръжки,няма страх от Бог.И най-ужасното престъпление може да бъде извършено в името на голямата печалба.Помислете!Вс каквото се говори в световен мащаб,за права на човека,за грижа за човека е замазване ,скриване на горчивата истина,че този сатанински свят се владее от истински чудовища,за които искат само власт и пари,пари и власт.
пак се изказа неподготвена, както винаги...кой не знае ?лекарите и фармацевтите??? прекрасно знаят какво да знаят и да препоръчват, всичко е въпрос на мноооооооооооооого пари, много повече отколкото явно ТИ можеш да си представиш!!!!!!!!!! си заблуденичка....мила
Че в интернет е пълно с измамници, не само за лекарства, го знае всеки тинейджър... Само че у нас измамниците са много повече от в нормалните страни и са навсякъде, включително и в аптеките. В БГ има лекарствен туризъм - хората ходят до Гърция да си купуват лекарства на 2-3 пъти по-ниски цени. Тъй че тия инспектори първо да видят каква е ситуацията там и после да плашат гаргите с това колко е страшно да си купуваш от интернет.
да си чула нещо дървените философи?в последно време много коментари в областта на медицината четохме от светилото Aurora
Не е лесно да загубиш 500% надценка от клиент закупил същото лекарство на смешна цена в нета!
доц. Мирчева е тъпа и невежа, интересно как са забранени онлайн аптеките в цял свят, като в белите държави голяма част от лекарствата се продават по интернет. Ама друго си е нейните съучастници да дерат по 10 кожи от хората, вместо да се поръчва евтино по интернет. Иначе като го вземем същото от аптека на тройна цена, качеството му е много гарантирано сигурно, а?
Сега остава лекарите и аптекарите да понаучат нещо за билките и билковите препарати, че те са толкова невежи, сами не знаят какво продават и за какво се ползва, нито могат да го препоръчат на хората. Чувала съм коментари на аптекарка вземете това, то е по-евтино и ти дава препарат, който е комбиниран и на практика не е замяна за друго, което търсиш. Нямат представа и за съдържанието и силата на препаратите, мислят си, че български витамини са по-евтини от някои вносни, защото една опаковка е 1 лв, а другите - 3 лв, но не виждат, че във вносната има три пъти повече таблетки, които са 5 пъти по-силни от българските - това е историята с наш и американски витамин С, например. Не знаят какво е Мумийо, дори български билкови екстракти са им неизвестни, което е недопустимо! Иначе имат дипломи и радостно продават скъпи химически хапчета, като вземете си антибиотик за всеки случай, профилактично за грипа, за да не получите усложнения - това е върхът на невежеството!!! За хомеопатия да не говорим, дори и да имат някакви препарати, изобщо не знаят за какво служат и как се пият, дори не четат листовките, които ги придружават и им стоят в аптеките!
В ЗЛПХМ изрично е записано,че е забранено доставянето на лекарства от врата до врата.Така ,че ИАЛ трябва спешно да санкционира авторите на тези сайтове и тази практика незабавно да бъде прекратена.Това е опасно за здравето на цялото общество.
Днес Управлението е такова - опасно е хората да купуват лекарства и да се лекуват. Те трябва да се държат в страх (измислени грипове), да им се изстискват и последните парици за модерни токсини (ваксини и хранителни добавки) и да се поддържат болни, унили и ... полумъртви. Така са лесно управляема рая. ТЪЖНО, АМА ФАКТ!
Ами това ФАРМАТЕЛ ,не е ли същата работа . Но фирмата си плаща и НИКОЙ не спира тази продажба на лекарства .
Е, вижда се кой колко свети - твоят коментар блести от ерудиция и компетентност! Коментарите на комплексарите са по-тъпи и от най-скучната новина в този сайт! Аз поне пиша за реални неща, а ти ръсиш глупотевини за някого, когото не познаваш, но имаш нахалството да плюеш само от усещането за собствената си непълноценност, само защо е необходимо да я демонстрираш на всеобщо обозрение, това не мога да разбера? Хем некомпетентни, хем комплексирани от това, хем на всичкото отгоре с някакви форми на ексхибиционизъм ... бльок! Ако това е образът на българския модерен мъж, компютърно грамотен, предпочитам да си чета дебела книжка пред камината и мъж да не видя!
Все по- зле и по- зле!Няма морал,няма задръжки,няма страх от Бог.И най-ужасното престъпление може да бъде извършено в името на голямата печалба.Помислете!Вс каквото се говори в световен мащаб,за права на човека,за грижа за човека е замазване ,скриване на горчивата истина,че този сатанински свят се владее от истински чудовища,за които искат само власт и пари,пари и власт.
пак се изказа неподготвена, както винаги...кой не знае ?лекарите и фармацевтите??? прекрасно знаят какво да знаят и да препоръчват, всичко е въпрос на мноооооооооооооого пари, много повече отколкото явно ТИ можеш да си представиш!!!!!!!!!! си заблуденичка....мила
Че в интернет е пълно с измамници, не само за лекарства, го знае всеки тинейджър... Само че у нас измамниците са много повече от в нормалните страни и са навсякъде, включително и в аптеките. В БГ има лекарствен туризъм - хората ходят до Гърция да си купуват лекарства на 2-3 пъти по-ниски цени. Тъй че тия инспектори първо да видят каква е ситуацията там и после да плашат гаргите с това колко е страшно да си купуваш от интернет.
да си чула нещо дървените философи?в последно време много коментари в областта на медицината четохме от светилото Aurora
Не е лесно да загубиш 500% надценка от клиент закупил същото лекарство на смешна цена в нета!
доц. Мирчева е тъпа и невежа, интересно как са забранени онлайн аптеките в цял свят, като в белите държави голяма част от лекарствата се продават по интернет. Ама друго си е нейните съучастници да дерат по 10 кожи от хората, вместо да се поръчва евтино по интернет. Иначе като го вземем същото от аптека на тройна цена, качеството му е много гарантирано сигурно, а?
Сега остава лекарите и аптекарите да понаучат нещо за билките и билковите препарати, че те са толкова невежи, сами не знаят какво продават и за какво се ползва, нито могат да го препоръчат на хората. Чувала съм коментари на аптекарка вземете това, то е по-евтино и ти дава препарат, който е комбиниран и на практика не е замяна за друго, което търсиш. Нямат представа и за съдържанието и силата на препаратите, мислят си, че български витамини са по-евтини от някои вносни, защото една опаковка е 1 лв, а другите - 3 лв, но не виждат, че във вносната има три пъти повече таблетки, които са 5 пъти по-силни от българските - това е историята с наш и американски витамин С, например. Не знаят какво е Мумийо, дори български билкови екстракти са им неизвестни, което е недопустимо! Иначе имат дипломи и радостно продават скъпи химически хапчета, като вземете си антибиотик за всеки случай, профилактично за грипа, за да не получите усложнения - това е върхът на невежеството!!! За хомеопатия да не говорим, дори и да имат някакви препарати, изобщо не знаят за какво служат и как се пият, дори не четат листовките, които ги придружават и им стоят в аптеките!
В ЗЛПХМ изрично е записано,че е забранено доставянето на лекарства от врата до врата.Така ,че ИАЛ трябва спешно да санкционира авторите на тези сайтове и тази практика незабавно да бъде прекратена.Това е опасно за здравето на цялото общество.
Днес Управлението е такова - опасно е хората да купуват лекарства и да се лекуват. Те трябва да се държат в страх (измислени грипове), да им се изстискват и последните парици за модерни токсини (ваксини и хранителни добавки) и да се поддържат болни, унили и ... полумъртви. Така са лесно управляема рая. ТЪЖНО, АМА ФАКТ!