Парите във Фонд ”Ин витро” не стигат
Семействата, които са подали молби за финансиране от фонд „Ин витро” вече са повече от предвидените опити за тази година. Това поражда напрежение сред двойките с репродуктивни проблеми дали ще започнат терапия до края на годината и какви са гаранциите, че фондът ще продължи дейността си и догодина, съобщи bTV.
Обратно в новинатаКоментари - Парите във Фонд ”Ин витро” не стигат | Днес.dir.bg
Коментари
много правилно! Този фонд е излишен. То няма пари за лечение на вече родени деца, те искат да им платят да правят още. А, не! Има просто решение - мъжете с ялови кифли да си намeрят по-плодовити. Жените с импотентни мъже - да са я мислили преди да правят семейство; те да търсят друг, хм, осеменител.
много правилно! Този фонд е излишен. То няма пари за лечение на вече родени деца, те искат да им платят да правят още. А, не! Има просто решение - мъжете с ялови кифли да си намeрят по-плодовити. Жените с импотентни мъже - да са я мислили преди да правят семейство; те да търсят друг, хм, осеменител.
абе не ни трябват българчета бе, откраднете парите! мангалчета се раждат на рояци, турчоля също, комунистите пари си имат, та просперитета на смрадливото шалваресто червено блато е осигурен!