Коментари - Проблем с аутопсиите на загиналите в Охрид | dnes.dir.bg
назад

Проблем с аутопсиите на загиналите в Охрид

Главният патоанатом на Македония не признава изцяло резултатите от частичната съдебно-медицинска експертиза, направена на загиналите 15 българи в Охридското езеро.

Обратно в новината

Коментари - Проблем с аутопсиите на загиналите в Охрид | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

zashto vsichki sa ovzte? - zashto ochakvash vse niakoi drug da te pazi i da misli za tvoeto zdrave i jivot - ne mojesh li da vidish che se kachvash na pretupkan korab i da pretzenish che ima opasnost za teb i da slezesh - kakvoto sam si napravish i gospod ne moje da ti go napravi ...

Бог да ги прости мъртвите,без значение дали са одавени или убити

Бог да ги прости мъртвите

да вдигаме Mig 29 i Mig 21 i Sy 25 и огън по шибаните макета , макете и трън само бой ги оправя .Бойко да затвори границата с макетата

в момента всеки може да прави туристическа дейност-наема автобус, набира желаещи и прави пари.нито предвидени застраховки, нито предварително проучени маршрути, нито отговорност за това с кого работи на място при дестинациите.при тази самодейност е цяло чудо, че досега не се е случило нещо по-зловещо.не ни стигна лим, не ни стигна охрид, за да проумеем, че туризъм се прави с нещо като отговорност за клиентите. не само с гола алчност

А НЕЛЕПО ИЗДАВИЛИТЕ СЕ В БЪЛГАРИЯ ЦЯЛО ЛЯТО? НЕЛЕПО ЗАГИНАЛИТЕ ПО ПЪТИЩАТА В БЪЛГАРИЯ? НЕЛЕПО ЗАКЛАНИТЕ ПРЕД ДИСКОТЕКИ? ЗА ТИЯ НЕЩА СЪЩО ЛИ МАКЕДОНЦИТЕ СА НИ ВИНОВНИ, БЕ, ЕЕЕЕЙ, МУХЛЙОВЦИИИИ!!!! ПИСНА МИ ОТ БАТ-БОЙКОВЦИ ЕЕЕЕЕЙ!

ne nalivaite voda v melnicata na bulgarofobite..te samo tova 4akat !!!ne napadaite makedoncite ..poglednete na6te ypravnici...koi propysna na6iq reis da mine granicata bez zastraxovki i medicinski osigyrovki...koi???

Може на борда да е имало масово сбиване. Капитанът като е видял колко много трупове и ранени вози на борда не е имал друг изход, освен да потопи корабчето.

Вижте какво е написал един македонец - българомразец във форума по повод трагедията с нашите българи. Е как да ги обичам тия варвари ? Охрид (05.09.2009 г. 23:11ч.) Да не ви се ситам, ама така ви е кога доаате во Охрид да ни зборите дека Охрид бил Бугарски град итн итн... Еве гледате што ви се случи... Господ ве предупреди! Па уште поголема ирониа е што бродот се вика Илинден. НЕКА ВИ Е ЗА ПАМЕТ БУГАРИ! МАКЕДОНИА НА МАКЕДОНЦИТЕ.

идиот си ти

непримирим ,напълно съм съгласен с тебе

вижте коментарите на македонците http://www.a1.com.

Причина за смъртта на 15-те българи е удавяне - естествено, щом няма пожар на кораба, значи не са загинали от хипертермия или интоксикация!

Няма ли наказание за чалгаджийските телевизии, който мажат чалга през целия ден на траур?!?!

Аз само като видя македонец на снимка,веднага му удрям шамар и го заплювам. А на живо веднага пестница по мутрата. Не съм срещал по големи гадове от тях,по прости,по мръсни измамници и по големи българомразци. Тая измислена мръсна държава трябва да се закрие,а ние да престанеме да ги уважаваме като братя ,защото те никога не се смятат за българи , а се пъчат,че били македонци. Всъщност са боклуци гадни,подли,страхлив и миризливи. Сплотява ги омразата към нас българите. Ще видите ,че това стоманено въже не се е скъсало туку така, а е пъклено дело извършено умишлено от някой гад.

Ей този ще е някои незадоволен педераст, на който не са мъ изпулнили желанието....Според мен догодина не трябва да махат визите.

Да направят и аутопсия на алчния собсвенник.

sprete da napadate makedoniq idioti mislite s glavite si ne uidisvaite na akala na boiko...

съмнява се в удавянето на средата на езерото!!!!!!!!!!!!! айде стига самовлюбеност в такъв момент,бе!!!!!!

Тя и Гърция не признава изцяло смешната държава Македония, поне под това име. Накрая да не изкарат, че нашите предварително са умрели, заминали са на екскурзия и са се возили на корабчето като трупове? Може даже да ни искат компенсации за нарушаване на обществения ред!

В Скопие видяха, че българските Премиер и Президент се сръгаха по повод удавените и сигурно натискат Главният си Патоанатом да напише, че удавените не са удавени, а са умряли от инсулти и инфаркти, преди да се гътне корабчето. После ще се установи, че то се е гътнало от претоварване, извършено по настояване на българската туристическа група, която не искала да се дели! Тази линия на БЮРМ-ско шикълкавене са избрали в БЮРМ, май! Тя се чу и визказването на Скопският кмет направено пред камерите на БНТ. И защо да не се опитат да ни преметнат нас българите. Те от този бивш български край, винаги са се смятали за много големи тарикати и умници и често-често, тарикатските им номера минават навсякъде и набират самочуствие! А, в момента е модерно Българите и България да се хулят в Европа и света!

сега ще кажат че не са се удавили в езеро а в локва и не е било в македония а в бивша югославскса република.И не били българи а китайци например.

Тъй! И сега какво ще доказват тези тъпанари?Че хората не са се удавили ами са умрели от свински грип.Този патоанатом заслужава да му натикат диломата дето слънце не огрява.Ами какво значение има ако някой загине при експлозия на граната-дали е надупчен от осколки или разкъсан от ударната вълна е все тая.Аман от тъпотии и политически поръчки.

Грижата за живота и здравето е задължение преди всичко на самия индивид.Има една умна мисъл:Не сме толкова богати,че да купуваме евтини неща! Търсим евтини екскурзии,евтини почивки,евтини коли,евтини храни, пък после имаме претенции за качество. Евтиното няма как да е качествено! И когато го избираме,последиците си остават само за нас. Съжалявам за загиналите хора и съчувствам на техните близки!

шо е маке- се е лайно!!!!!

Колко струват разходките на управляващите до Македония? Колко струва чартирането на Ту-154 до Охрид? Кой плаща този масраф? Това ли е най-ефектвивния начин да се помогне? Евтин популистки ход. Нов гаф на Яйцеглавия.

ми ходи в Германия и задай такива въпроси, ама си вземи куфар с аналгин да го раздаваш, щото ще умрат от смях и ще ги болят коремите около....смешник такъв...лизането не е от вчера ....

да ама ти ще видиш брюкселска дантела през крив макарон така се те изцентрят герберчетата, че свят ще ти се завие...

aide, pak makedonski vrutki, kato vizantiiskite nomera...Ama zaslujavat vizantiicite taka da im go vrutnat na makedoncite , che i Alex makedonski da doide pak a ne gi opravi...

до Охридскоко езеро има само един достоен начин - на танкове!!! да ама неште педали ги подариха на македонците и сега искат там с розови БМВ та да ходят с червени прашки ...това е положението с момента....

кой да ги аде под съд мила?? жельо желев ли?))))

Почна се! След трагедията идват компенсациите. Мислите ли че всичко ще е нормално?!

Защо трабва да се отопсират?Причината се знае? Или се страхуват, някой да не се съживи?А може би търсят органи ????????

Понеже сте прост човек-както сам се определяте!Ви питам-какво значение има тур оператора да ли е лицензиран или не е в България!ако е лицензиран и стане нещастие в друга държава заради безхаберието в тази държава! -по-леко ли ще ви стане! или винаги трябва да се плюе по Правителствато на нашата Държава! Много глупости се изприказваха по медиите за това да ли е лицензирана фирмата, дали превозвача е лицензиран за тур операторска дейност и др. такива за размътване на мозъците на хората. Превозващата фирма не е длъжна да има лиценз за извършване на тур операторска дейност, за да превозва екскурзианти.Трябва да има лиценз за транспортна дейност и да има сключен договор за превоз с тур оператора.!!!-Иначе ако екскурзията е със самолет Авио компанията трябва ли да има лиценз за тур операторска дейност за да превозва екскурзиянти от една страна до друга!-ами ако падне самолета на чужда авиокомпания с български екскурзиянти, пак ли тур операторската фирма ще е виновна за катастрофата!-може би да трябва тур операторската фирма в българия да провери техническото състояние на самолета преди да си качи клиентите!!!!-от цялата тази трагедия, в момента медиите се опитват да извлекът максимално повече девиденти и по-голям рейтинг, и затова се въртят всевъзможни коментари които в повечето случаи са от глупав по-глупав.

До тези, които дори и в момент на трагедия пак говорят за политика и история.. абе, вие изобщо пълнолетни ли сте или просто не сте спрели да пубертирате! Кажете едно АМИН и си затваряйте устите! За човешките грешки няма флаг и националност! По-нелепи неща, от тези, които се случват в България не знам някъде дали има! Бог да ги прости хората!

Вярно ли е твърдението, че хората са имали здравни застраховки? Ако е така, защо беше нужно това пилеене на пари за самолети и т.н.? Това се покрива от застраховката и във всички нормални държави така се процедира. Застрахователя плаща!

Поне сега да освободят Спаска Митрова, президента не трябваше да се връща преди да я освободят,след този македонски резил...ДО КОГА ЩЕ ГИ ТЪРПИМ ТЕЗИ НЕОСЪЗНАТИ КРАТУНИ!?! ПЪЛНО ВЕТО И САНКЦИИ ЗА ФЮРМ!

Да, ОК, всички много се развълнувахме от твоето душевно състояние...То дълбоко ни интересува.

страдащия човек да ходи в сибир

Кви пет левa, кви жертви, тези БГ шпиони сa опитaли дa вземaт нa aбордaж нaшто ВЕЛИКО корaбче Илинден и сa го взривили, a сегa се прaвят нa жертви, ти виждaл ли си Мъкедонец виновен бре? Иронично нaли - но мaj нa тукa бие сите що е мъкедонско

Ни да си жив, ни да си умрял в такива държави:(:((((((

А това, че македонскта страна не си е бола подбрала от самото начало експертите, не може да повлияе на размера им изобщо. Качили са се живи, а са слесли мъртви от плавателния съд. Дали е смърт от удавяне или е кардиогенна, тя е била станала по време на превозването и независимо от отделните нюанси за пряката птричина, основен виновник за тяхната смърт е капитана на кораба, тъй като той е пряко отговорен за безопасността и живота на хората , намиращи се на неговия плавателен съд. Под чиято юрисдикция е плавал кораба, тази страна носи вината. Ако бяха потънали в язовир Искър, отговорността щеше да тежи изцяло върху нашата страна. Ако беше потънал в Байкал, местната власт щеше да отговаря и т.н. По тая логика, отговорна за инцидента е македонската държава, заради проявения предварителен безконтрол.

Поредният комплексар - в случая главен патоанатом, който иска името му да се слуша и мнението му да се зачита, каквото и да е то - засега не е ясно какво е, доколкото разбирам, и много да се прочуе във връзка с тази трагедия! Стига, бе, макета, стига сте се правили на свръхспециални, че да не излезе накрая гадна провокация, спретната или от конкуренцията - от завист, че това корабче винаги е било пълно с българи, или от някои откачалки - националисти, много подразнени, че ние смятаме Илинденското въстание за българско, а на тях им се прищяло да ни устроят истински Български Илинден, за да не им крадем историята!!! Тази версия трябва да се разследва! Много са подозрителни обстоятелствата с тази катастрофа!!! И клип има вече в интернет - от националистите, които злорадстват! Патоанатомът да млъква и да не тормози повече близките - на хората и без него им е черно пред очите!!!

отговор нa nnn Я не говори за нас ако за теб това е така, не значи, че и за другите е Тия македонци осират цялото положение на Земята!!!

Българските политици ако са голямата работа, ще наложат вето на Македония за ЕС, защото подобно безобразие е типично за развиваща се страна, а не за европейска държава.

Съжалявам ,ако Ваш близък е сред удавените в Охрид! Мир на душите на всички пострадали!!!Но..... можете да изказвате мнение на наистина прост човек?!?!? Премиера направи нещо ,което България не помни ,за своите съграждани! Как може да искате отчет от Премиер и току що започнало работа Правителство за далаверите на тези безбожници в туризма!????? Как можете да правите словесни пируети с паметта на хора ,скъпи за човек ,пък било то и Премиер??????? Нещастник или нещастница сте Вие ,а не страдащ човек!!!! Вие и след 100 ПР кампании няма да имате облик!!!!!!

Защо е нужно в случая аутопсия?

Zadaljitelno trjabva da se tarsi seriozna otgovornost na ''lekarite'' v Makedonija.