Храните поскъпват леко през октомври
През октомври цените на едро на хранителните стоки леко се увеличиха, като Индексът на тържищните цени се повиши до 1,592 пункта, съобщиха на БТА от Държавната комисия по стоковите борси и тържищата /ДКСБТ/.
Обратно в новинатаКоментари - Храните поскъпват леко през октомври | Днес.dir.bg
Коментари
Разговорът, упоменаването, мисълта, намек и пр. за цените на храната има мощно негативно въздействие върху циркулацията на Ци енергията на българина. Справка-форумът с Ци.. не че не е интересно, просто цените на храната са като цирка на.. портмонето:) на българина. до предлагащ -става ли измервано в ангстрьоми, или с тежест на глухарче?.. До ненормално - Въпросът е интересен. Не знам дали Декарт е имал екзистенциални проблеми но явно нещо го е бодяло отвътре за да каже Мисля, следователно съществувам..и неполучилата популярност част на изречениетоо ..но и за да мисля трябва да съществувам...Glupos цените могат и да поевтиняват, но на хоризонта са сметките за отопление. :))
Хайде стига с глупостите-всички храни поевтиняват/все още/,изклчение- зеленчуци и плодове.
Не поскъпват леко храните, а доста тежко се живее в България. ниски заплати, високи цени. Бордовете още са по места. ФАНДЪКОВА УВОЛНИ ДИМИТЪР ТАНЕВ ОТ МИНИСТЕРСТВОТО, НО ТОЙ ПРОДЪЛЖАВА ДА Е ШЕФ НА БОРДА НА ДИРЕКТОРИТЕ НА СТУДЕНТСКИ СТОЛОВЕ И ОБЩЕЖИТИЯ ЕАД И ПОЛУЧАВА ВСЕКИ МЕСЕЦ ПО 1000 ЛВ. ТЕЗИ ПАРИ НАВЯРНО ГИ ПОЛУЧАВА КАТО РЕВЕРАНС. БИЛ НА СВАТБА С ЦВ.ЦВЕТАНОВ, ДОРИ СЕ ГОВОРИ ЧЕ ЩЕ СТАНЕ ИЗП.ДИРЕКТОР НА СТУДЕНТСКИ СТОЛОВЕ И ОБЩЕЖИТИЯ ЕАД. ТАКА, ЧЕ ЖИВОТЪТ Е МНОГО ЛЕК ЗА НЯКОИ, А ЗА ДРУГИ Е УЖАСЕН.
О Бойко,о бащице,пребори ли се мама със зеленчуковата мафия.Или твоята глава която мяза на заелнчук не успява ,а?МАй проверките на пазара бяха епизодични.Кой ли се е съмнявал:)Всичко ще е нагоре.Вече нашите хора са назначени на ръководните постове.Продължаваме по старому!!!
Ненормална държава , в цял свят заради кризата цените падат ,а тук се качват,като прибавим рекета на топлофикация и банките се питам как още сме живи........
Храните поскъпват...Заплатит падат... БЛАГОДАРЯ ТИ БОЙКО! Лековерните,които гласуваха за тебе са мноого щастливи сега...
vie ne pazaruwate li be? Kakwi gluposti pi6ete? wsi4ko poskupwa i to s po mnogo,za towa pak i redowno... tapanari s tapanari..
Храните поскъпнаха , от септмри месец и продължават всеки ден да се качват цените, а влезнете в час журналистите , пишете реално. От къде ги вадите тия цени, я влезнете в магадзините.
Да се забрани думата поскъпване, в краен случай да се употребява много ама много мъничко поскъпване
Ами разбира се след като ченгета и мутри контролират всичко в България, зеленчуковата бораса е на мутрите от бившата ВИС, меса и пилета се внасят и контролират от бившата СИК, а рибата от ТИМ. При тази мутро-икономика цените се определят според настроението на псевдобизнесмените, които ако са се скарали с любовниците си вдигат цените. Трябва да си много тъп, за да си мислиш че нещо в този турски кенеф БГ ще се промени!