Коментари - В училищата: вафлите забранени, шоколадът - не | dnes.dir.bg
назад

В училищата: вафлите забранени, шоколадът - не

Регионалните инспекции за опазване и контрол на общественото здраве (РИОКОЗ) започват масови проверки в училищните столове и лавки затова дали се спазва новата наредба за здравословно хранене, съобщиха от здравното министерство.

Обратно в новината

Коментари - В училищата: вафлите забранени, шоколадът - не | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ще отворя магазинче за вафлички срещу ущилището :))) Мили мои дечица елате при бате ви Владко да ви даде близалка :))))

Тия са откачени напълно. Аз от 4 години до сега съм си ям баничка със шоколадова вафла и ще продължавам да си я ям докато съм жив - няма по декаденска и вкусна закуска . Дори си мисля че американците са копирали дълбоко пърженото блокче Марс от това ядене. А ако си мислят че са прави , нека дофторите забият пръст в гърди и публично да си признаят дали като деца в училище не са яли шоколадова вафла. ..... Срамота, дори комунистите не посмяха да посегнат на шоколадовата вафла , баничката и бозата.