Хиляди държавни служители бяха уволнени от Тръмп и Мъск
През последните 48 часа са били изпратени имейли за прекратяване на трудовите правоотношения предимно на работещи в изпитателен срок
Обратно в новинатаКоментари - Хиляди държавни служители бяха уволнени от Тръмп и Мъск | Днес.dir.bg
Коментари
Този им такова майката Ех да имаше Мъск и в БГ Колко избиратели на баце кютат по бюрата
Ех, да имахме и ние един Елон Мъск - колко излишни чиновници хрантутим и те после гласуват за ГЕРБ!
Е те така трябва и в България с ГЕП и ДПС тунеядците насекъде в администрацията. А не като Киро и Кокорчо сам лафове и ново гепене.
Най- много неработещи администрация и полиция на глава от населението. Сит търбух за реформи глух...
Няма за и против. Тези хора все пак се опитаха да убият Тръмп. А по време на предишният мандат правеха всочко възможно да го съботират. А защо Мъск. Е социалните мрвжи като ЕКС дават доста точна мредстава за потребителите. Интересното е че са ги проверявали. А какво ли е ставало тук?
Глупи, пак вашите кусури се опитвате да прехвърляте на другите! Вие, пепейци и ДеБили отказахте да се къпете, да саботирате газта на Путин! И то заявленията ги правехте на митинги, пред президентството! Деа лицемерите алтернативно сексуални!
А трети, много по-голям, ти, да ти, А12, който си гуд фор Нътингамсловодрискаш в дир-а. Ама така е, когато блатото, което Тръмп и Мъск точат, се е разляло по всички земни кълбета. Квичете сега, нещастни джендъри. И ревете с крокодилски сълзи.
1 Йоново 2:17 "16 Защото всичко що е в света, - похотта на плътта, пожеланието на очите, и тщеславието на живота, - не е от Отца, но е от света; 17 и светът преминава, и неговите похоти; а който върши Божията воля, пребъдва до века."
Евала ти правим. Ана не с тая тъпотия "кой разбрал - разбрал", че това само разни неграмотни тъпаци го пишат.
Гениално! Иска да вдигне безработицата, за да принуди ФЕД да свали лихвите! Просто гениално!
А в България кога? По данни на ЕС имаме 145000 напълно излишни чиновника. Тези хора трябва да се преквалифицират, да станат шофьори, кравари, земеделци и.т.н.
Абе хайде да не са шофьори - толкова са некадърни, че ще избият хората по пътя. Земеделци е добре
Какви лоши хора! Вместо да оставят паразитната администрация да се увеличава и да смуче американския данъкоплатец, те я съкращават? Ужас! А вижте ние колко сме си добре.
По принцип можеше и да се съглася с теб, но някак преди две години като чаках 6 часа пред КАТ, защото от пет служителки на гишета оставиха само една и вече имам друго мнение за съкращенията! Не съкращават калинките по шуробаджанашка линия, ами удрят там, където най-боли, по работещите. Иначе трябва да се изкорени из корен всичката паплач, която са си внедрили демократите, но да не е за сметка на обикновените хора.
Аз не разбирам сега тези минуси какво трябва да означават? Че не трябва да се пипат батко и братко ли? Или че обичате да висите по опашки в институции?
Там не е катотук. А после търсят под дърво и камък мигранти, за да им работи администрацията. Сега делата и застрахивателите и трудовите федерации ще срутят икономиката на администрацията с дела. А прецедентното право ще се нагълта с примери щат срещу централна власт. До сега Мъск не е имал само успехи...все пак има няколко фалита. Да управляваш и да организираш финансови инвестиции са разлипни неща.
кога и у нас ще стане това? купища КЗП КЗК КЗЛД КФН и т.н. ката са все хрантутници които не вършат никаква полезна работа за хората. Взимат хубавите заплати палтенцата аксесоарите и дъвчене по софийските ресторанти това са тия човечета от всичките няколко хиляди второстепенни разпоредители към министерствата само агенции и агенцийки...
Тези двама ид.иоти ще съсипат Америка, което е мечта на много хора по света.И всичко това ще бъде заради половината ояли се американци, които избраха един луд да ги управлява. Но така е, болно общество избира болен президент.
Всичко хубво , за съм за намаляване на администрацията, но интересното е , в кои сектори уволняват? Социалните, здравните и . Силовите сектори и Пентагонан е го пипат...Тоест Тръмп и Мъск са решили да управляват държавата на принципите на управление на корпорация. Не мисля, че ще им се получа - ама да се пробват.
Преди 20тина години имаше един сериал за едни "терористи", които се връщат в миналото (около 2001г.) за да спрат възхода на капитализма.... Та в този сериал бъдещето (2050г.) е представено като връхна точка на капитализма - всяка корпорация си има частна армия, полиция и територия. Директорите на корпорациите създават законите и ги прилагат.... Бавно но сигурно този сериал се превръща от научна фантастика в реалност
Американците сами са си виновни.... демократите заложиха на стратегия, която лично Бойко е тествал - предлагаш кандидат, който никой не харесва и после се вайкаш, че си загубил
да си припомним обещанието от преди да вземат властта на нашия морковен предприемач от харвард и неговия боен другар предприемач на апове за самолетни билети че ще съкатят администрацията с 25%. успешно я увеличиха, но при тях успехите са в казаното
страдаш за украйна и че пак се провалихте на изток всъщност не ти пука за американците