Горя крайбрежно заведение във Варна (снимки)
Нанесени са сериозни материални щети
Обратно в новинатаКоментари - Горя крайбрежно заведение във Варна (снимки) | Днес.dir.bg
Коментари
Само не си палете колите като закъсате за пари защото застраховката не покрива пожар. Наздраве.
Някога, преди 90 години варненци си построили елегантни морски бани. Вагабонтинът кмет продължи още по-нагло политиката на предшественика си. когото народът изгони с камъни, и превърна остатъците от общинска собственост в средство за забогатяване на бандити, а и себе си, и Партията си не забравя.. Даже калолечебницата потъна в известно чии джобе Та сега вместо простор и чисти плажове се ширят долнопробни кичозни кръчми, а вятърът разнася боклуците им из изтънялата пясъчна ивица.
ЗАЩО тоя коптор е построен на пясъка, кой е разрешил, кой не си върши работата, а лапа яко - РДНСК - престъпници и корумпета на държавна служба, от оня в София с апартамента на първа линия в Созопол до последния сопол инспектор са за кауша
Иначе това заведение си работеше целогодишно и беше посещавано, ама пустите му противоковид мерки......!?
Като мине сезонът всички кръчми по плажовете стават силно запалими. Всяка трета дава фира в някой "случаен" пожар.
Всичко на пясъка трябва да бъде съборено или изгорено! дА СИ ОСТАНАТ САМО СТАРИТЕ СЪБЛЕКАЛНИ ОТ ЦАРСКО ВРЕМЕ, ЗАЩОТО СА ПАЧЕТНИК НА КУЛТУРАТА!