Коментари - Богослови срещу гей парада в София | dnes.dir.bg
назад

Богослови срещу гей парада в София

Десетки студенти от Богословския факултет на Софийския университет „Свети Климент Охридски" организираха литийно шествие срещу планирания гей парад в София.

Обратно в новината

Коментари - Богослови срещу гей парада в София | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ей такива болни същества заслужават смърт! В библията е написано, че трябва да бъдат убити! Как можете да говорите за чувства и любов при тези извратевни същества? Вие болни ли сте?

вън на тия изроди мамката им ! БРАВО НА БОГОСЛОВИТЕ !

Днеска гей парад, утре туко виж и педирасите и те направили факелно ществие

Хомосексуализмът е като комунизма-изпитваш удоволствие да го осъществиш и същевременно получаваш всеобщо неодобрение.

Добре би било ,ако богословите насочеха своят протест срещу Министерски съвет-по понятни причини и връчеха петиция лично на премиера.

Всичко е Мара втасала, та се бори и с гейовете;, Да и аз не ги признавам за хора дори ги ненавиждам, но като знам колко педали има в монастирите и лично съм ги виждал да канят момченца и трудоваци, не е ли редно от там да започнат бъдещите богослови с чистката????????????

Добре би било ,ако богословите насочеха своят протест срещу Министерски съвет-по понятни причини и връчеха петиция лично на премиера.

ех мамка ви изродска ,10 % от народа ни са педерунгели ,така ли .!! Кой ви го каза това -да не са от Отворено общество ?

Добре бе как може гей да е нормален като самата думичка обратен го прави ненормален??? Педалите са с психическо растройство те са БОЛНИ!!!!

Мисля, че в наши дни е остарял предразсъдък -да виним хората дето си вкарват разни работи по задниците. Ами- сърбел, какво да го направиш, нищо осъдително. Запознати казват, че усещането е- като да сереш на обратно! Така погледнато- напълно нормално би изглеждало- човек да сере през устата вместо през гъза.

абсолютно си прав! да ходят и да си се оправят как искат, ама да не ми го навират в очите. аз не ходя по улицата да се мляскам с моята. нормалния човек е дискретен!!!!!!!!!!!

Подкрепям богословите!

абе кой ще застане срещу убийци, крадци, гнусни политици!!! Много е лесно да се правиш на кой съм аз на някакви си обратни!!!!!!!!!!!!!

Че то вече има такъв парад вече бая годинки в нашето народно събрание?!!

кога взехте Б-я, кога започнахте да разпореждате кой, какво да прави?! аман от такива разбирачи, кое е нормално и кое ненормално! богослови ... ! по-скоро сексуално незадоволени чикиджии! ...и на мен не са ми симпатични тия педерасти, ама щом му се иска да го шляпат по дупето...прав му път/ПРЪТ!

не вън , а смърт за тези изчадия !!!

а бе, станишев дали е бил там ?

Твоята формулировка за родени с определена сексуална ориентация включва ли под егидата си напр. зоофилията? Можеш ли да обявиш за болен човек, който просто си го влекат животинките? Такава му е сексуалната ориентация, така ли? А за духовниците имаш голямо право. Това обаче не пречи на тези, които разбират правилно религията и не са извратени да изразяват своя протест.

Слава на Нашата Православна Вселенска и Апостолска църква!

Много заблудени хора има еййй.... хомосексуализма е толкова болест колкото да бъдеш и левичар .... защото преди години и това е смятано за болест. Едно от основните неща в тоя живот е човек да е наясно със себе си,и никои да не му пречи да бъде такъв какъвто е !

Аз предлагам да направим парад на нормалните.И без това останахме малко.

Много знайковци сбъркани обратни, хомосексуализма е заболяване и това е доказано още преди 3000 години от китайската и източната медицина. В тибет винаги се е лекувало още в пубертета със билки и други методи- става въпрос за извратена патогенна ИН енергия, която обърква хормоните а от там и психиката. Това че съвременото общество има полза от разврата и неорентираните педали не означава че това е нормално. Не правите разлика от вродено състояние и изкуствено натрапено и манипулирано чрез медиите. Ако някой се е родил такъв никой не му дава право да ходи и да иска и останалите да са такива- ако не му харесва да изчезне, хетеро сексуалните никой не ги пита дали им харесва. Иначе всеки ще тръгне да си размахва патката по улиците. Много амирикански филми гледате и вече не знаете кое е истина и кое илюзия- по добре се събудете щото ви използват за съвсем други цели чрез тези паради и извратени манипулазии........

Искам да добавя още няколно неща. Първо, по въпроса за това, че хомосексуалността било заболяване - Световната Здравна Организация отдавна го е извадила от списъка с психическите отклонения. Огромен брой психиатри по целият свят, със сигурност значително по-образовани хора от пишещите тук, ще ви кажат, че говорите глупости, продиктувани от собствените ви предрасъдъци. Имаше даже тук едно лице, което си призна, че знае, че хомосексуалността се среща из целия животински свят, т.е. е нещо напълно нормално в природата, и въпреките това въпросното лице използва този факт, за да докаже, уж, идеите си - в това няма никаква логика, да си знаеш. По отношение за това защо има гей-парад - ако цял живот някой ви мачка, унижава, ако не можете да хванете обичания човек за ръка на улицата, защото да кажем, имате червена коса (между другото има страни в света, където червенокосите са мачкани по същия начин, Великобритания, например) и ВИЕ ще излезете на улицата и ще заявите, че сте горди от червената си коса. Въпрос на достойнство. И отговорете ми на този въпрос - как точно гей-парада развращава? Не можете да се заразите - това е факт, доказан от науката - човек или се ражда така, или не. Как точно лично рикошира върху хомофобите тук един гей-парад? По-малка заплата ли ще имате? Ще ви уволнят ли? Децата ви ще се провалят в училище ли? Съпругът ви вече няма да може да го вдига, или жена ви ще си намери любовник? Винаги е много по-лесно да мразите, това което не разбирате, отколкото да си направите труда да се образовате - за съжаление, това важи и за въпросните богослови, въпкреки че са студенти. Разбира се, ако случайно някой от вас вземе, че попрочете нещо по темата, ще осъзнае какви глупости е дрънкал и колко хора е наранил чрез тези глупости и здраво ще го загризе съвестта - познавам няколко такива хора. Разбира се, повечето от вас сега ще ми се нахвърлят, кой с псувни, кой с твърдението, че аз съм лесбийка (не съм, между другото - шок, а?) или още подобни простотии. Ами давайте - покажете си грозните лица, докажете, че човек колкото и да ви говори, вие ще си мразите, защото ви е ПО-ЛЕСНО да РЕШИТЕ, че сте прави, вместо да прочете научни трудове по въпроса.

Do Tedi ot USA.Mila mi Tedi ,ti kato si na vsqka mandja merudia ,da si 4uvala slu4aino che i v tvoqta USA ima gay parade ????I che vseki se zabavlqva i nikoi nikogo ne huli i zamerva s domati i razvaleni qica ,kakto nqkoi pishman bugari se izkazaha.... I da kaja i na ostanalite ot foruma ,tepurva v Bulgaria ste ima gay parade,vsqka goduina.Na koito ne mu iznasq da se iznasq ot Bulgaria.

Когато човек се ражда с някакво отклонение това не значи, че то не е болест. Или може би ще обясните на някой, който се е родил шизофреник или апоплектик, че няма да го лекувате, щото така се е родил? Егати логиката.

Може би и публичните демонстрации са заболяване на гей-обществото!??! Къде е болест къде не, идеята е следната - бъди какъвто си, но не го набивай в очите на другите!!!!!!!!

Парад има, защото има дискриминация. Ако нямаше дискриминация и хомосексуалните двойки можеха да имат законно признат съюз и равни права с останалите, нямаше и паради да има.

Гответе се за парад на содомисти.

Аман от педали !!! И във форума бъка от педалски изчадия !!! Всички педали в катрана !!! Проклети, проклети, проклети !!!

Тези гей-маскаради и показни ХОМО-паради са само един признаците за упадъка на християнската цивилизация .МЮСЮЛМАНИТЕ С ПРАВО ПРЕЗИРАТ ХРИСТИЯНИТЕ и ги оприлчават на свине.

Нека са си гейове, но да не парадират с това! Затова протестират хората. Може би ще подкрепите и парад на зоофилите? Хайде подкрепяйте ги, защо да ги дискриминираме.

Тази долна шайка позори университета си с невежието си. Само това мога да кажа по адрес на простотията им. А що се отнася до възгласа им, направо ме разсмяха - много ми е интересно как ще изгонят 10% от българското население. ХАХАХАХАХАХА

Хомосексуализмът съществува и той не е заболяване. Без да си завършил медицина, това поне отдавна е изяснено. Човек де ражда с определена сексуална ориентация. Не може да се говори за заболяване, нито за извратеност. От друга страна обаче не ми е ясно за какво са тези паради? На Запад отдавна са разрешени, но при тревожната и потискаща ситуация у нас какво ще парадират хомосексуалните хора? Дискриминацията е признак на ниска култура, а в нашата държава тя е точно такава - ниска. Младите богослови по-добре да се занимават с богословие, защото в средите на църквата ни има доста извратени личности. Скандалът с педофилските наклонности на ректора на духовната академия е ярък пример. Не се занимавайте с глупости, хора, имаме предостатъчно много по-важни проблеми. Хомосексуализъм винаги е имало и ще има докато свят светува. Дискриминацията обаче важи за всички, обитаващи България. Всеки по някакъв начин се чувства дискриминиран. Би подхождал лозунгът Вън българите от България!

Браво на Богословите! Бог да пази България и да ви помага. Малко са хората, които са наясно каква болест е хомосексуализма. Дано България да се запази, защото страшно е, че вече всичко се погубва безжалостно. Ние сме Православна България и това ни е спасило до сега,само това ни крепи, другото е измама.

Хомосексуализмът Е заболяване, драги (драга) мой (я), антисоциалистът е прав. Девиация, която се среща у много животни, живеещи на стаден принцип, а какво друго е обществото, ако не едно ГОЛЯМО стадо. Това не значи, че хомосексуалистите и другите девианти са непременно лоши хора или глупави. Интелектът и психичното здраве са две НЕизключващи се понятия. Пример: Всички знаем за Луис Карол и неговата Алиса в страната на чудесата. Известни ли ти са обаче неговите подбуди да напише тази книга и най-вече неговите наклонности? Жокер: голям чичко - малки момиченца...

ГЕЙ ПАРАДИТЕ СЕ ОРГАНИЗИРАТ ОТ СОЦИАЛИСТИТЕ И МАНИПУЛАТОРИТЕ ЧЕНГЕТА. ТЕ ПРЕСЛЕДВАТ И ПРОТЕСТИТЕ СРЕЩУ ХОМОСЕКСУАЛИСТИТЕ. Лесбийките се лекуват лесно, но и на педерастите българи, колкото и да са малко трябва да се обясни, че могат да бъдат лекувани.

Гейовете на сапун!

A ,RAZBRAHME CHE IMAME BOGOSLOVI!KADE SA PREZ DRUGOTO VREME.SHTOM DARJAT NA BOJIITE ZAPOVEDI,DA SE NAHVURLIAT SRESHTU DOGANOVITE KRADCI I CHERVENITE MU PODLOGI I DA ZAPLIUIAT SIMEONCHO,KOITO NE E NIKAKAV TSAR A BOKLUK I KOMARJIA!

Прочетете написаната в Дир.БГ статия от 19.06.2009 в 12,12 часа,т.е. преди 2 ди и носеща заглавието Синодът разгледа обвинението за блудство от епископ.От църквата ,на която комунистите разчитат ,идва всичко отрицателно в България.Защо тя и много още се противопоставят на хомосексуалистите,а приемат за нормално шествията на хората на Расате,Волен Сидеров,Станишев или другите политически фракции.И нека никой не забравя,че децата или внуците му до един ден могат да бъдат в техните редици.До Stavri-Не виждам разликата между курва и гей.Може би само в това ,че геят го прави,защото е болестно състояние,а курвата се продава за пари,често ръководена от мързел да работи и липса на възпитание.

Много добре щеше да е ако си гей, но от изказването ти виждам, че си само чист педераст.

Че да се включа и аз...

На цялата ни мизерия и морален упадък само гей парад ни липсва. Българите и без това сме на свършване. И мъжете като станат гейове съвсем ще се довършим. Напълно подкрепям богословите.

Познавам лично няколко хомосексуални и от двата пола - не, не е болест, хората така си се раждат, отвътре им идва. И на мен ми беше странно и гадно в началото, особено покрай две лесбийки, с които ми се наложи да работя. Противно на всичко с което ме бяха плашили те нито тръгнаха да ме свалят, нито дори отправиха намек. Напротив- бяха свестни и забавни момичета. Така разбрах, че хората са си хора, независимо с кого си лягат вечер. Отдавна съм престанала да съдя хомосексуалните, защото те са такива по природа, пък и има много по-лоши неща, които човек може да бъде, без да е педал. Всъщност, някои от най-гадните парчета, които познавам са силно и безапелационно хетеросексуални. Има един тип мъжкари, заради които аз самата бих обърнала резбата пред алтернативата да съм с някой от тях. И освен това - не трябва да се слагат всички обратни под един знаменател. От една страна имаме Оскар Уайлд, Мариус, Джордж Майкъл, Васко Кеца а от друга лай като ватмана Генчо и русата Василка. За мен както казах хората са си хора.

Лошото е че много малко хора разбират, че толерантността към обратните ще ги доведе до там че после ще страдат от хората към които са били толкова толерантни!

В свят на луди само лудите са нормални

От тях по-големи гейове има ли? Може би протестират че не са ги поканили. Лицемерието на църквата не престава вече 2000 г

НЕ МОЖЕ ЕДНО БОЛЕСТНО СЪСТОЯНИЕ И ПСИХИЧЕСКО ОТКЛОНЕНИЕ ДА БЪДЕ НАТРАПВАНО КАТО НОРМАЛНО - ПОВЕЧЕ ОТ ТОЛЕРАНТНОСТ И ЖАЛОСТ НЕ МОЖЕМ ДА ПРЕДЛОЖИМ НА ТЕЗИ НЕЩАСТНИ И ЗАГУБЕНИ ЗА ЧОВЕЧЕСТВОТО ХОРИЦА......

Ставри : напълно съм съгласен с теб.. Все пак хомесексуализма трябва да се признае за болест.Това са болни хора на които вместо да се оказва някаква помощ - те им дават свобода да сеят смрат из хората.

Аз съм весел педерунга и летя от цвят на цвят най-обичам да ме шибат със големия отзад Зная танци аз и песни зная други куп неща Гейовете сме чудесни Турете ни го в гъза!!!