Москва обеща газовият спор да се реши
"Газпром" проверява какви са възможностите да се използва спот-пазара в Европа за компенсиране на намалените доставки на природен газ за Европа през Беларус.
Обратно в новинатаКоментари - Москва обеща газовият спор да се реши | Днес.dir.bg
Коментари
Господа, в предишната публикация по този въпрос бе премълчано кой купува, кой продава и кой препродава. В тази публикация се посочва, че не Белорусия, а Русия дължи. Мъглата иде от това, че прекупвачите и препродавачите на гориво са успели да се разберат помежду си държавите им да плащат предоставеното им от държавите им, но още неплатено гориво. Поради това, слугите на мутрите - двете им държави, брътвят противоречиви мемоари за татари. Очевидно е, както и при предишната криза, че онези мутри, подобно на нашите, прехвърлят задълженията на държавите си - демек на народите, от които са произлезли. Известно е, че маймуната е произлязла от човека, а мутрата от социализма, както и Тато. И произходът, и изходът са ясни. Белорусинът заедно с русинът ще платят всичко. На мутрата. У нас, обаче, понеже, защото - не е така. Българинът, а не русинът и белорусинът, плаща чрез държавата на мутрата. Има две големи разлики... Казват се Иван и тримата.
смешници и циркажии.това моге да го има само в руся и никаде другаде.цирка е пален.газовя спор никога няма да се реши.Kolkoto po-dalech ot Rusia tolkova po-dobre.
Вече е 23 юни. 22 юни е минал. А Лагер Ком А Лагер.Доста хора очевидно не са разбрали това френско нещо.
Кой го боли фара за газовия спор? Поредните руски мурафети, обаче интересно как се оказа, че дори президента на Беларус не е такъв г*золизец като нашите комунисти.