Наши трафиканти крият молдовки в камион
Благоевградски антимафиоти разбиха международен канал за трафик на жени с цел сексуална експлоатация от Молдова през България за Гърция.
Обратно в новинатаКоментари - Наши трафиканти крият молдовки в камион | Днес.dir.bg
Коментари
Petrich i Balgooevgrad! Ja ot KRIMITO razsledvajte dali ne sa prekarvali i narkotici! A sega v pandiza a momichetata OBRATNO!
Дали щяха да ги разкрият, ако всеки си е платил на съответния човек? Не мисля... Май някой не си е платил, или не е платил достатъчно, и затова е разкрит тоя канал... Иначе, като новина е добра.. Нека ги съдят, и организатора, и шофьора... Нека ги сбъркат от съдене, щото ако това бяха техните дъщери.. Какъв вой щяха да надуят, нали се сещате..?
Като сме трети в света по трафик на хора- на кое място сме по разкриваемост на трафика?А НА КОЕОТ ПОСЛЕДНИТЕ МЕСТА СМЕ ПО ОСЪЖДАНИЯТА НА ТРАФИКАНТИТЕ?ЗА ТОВА СТИГНАХМЕ НА ТОЗИ ХАЛ!
Ето - още двама спонсори на полицаите ще се мотаят по съдилищата /макар и временно!/, вместо да печатат парички!
ако всички затворници ги впрегнат да работят по улиците и мините нашата родна ще блесне от чистота и пари
Трябват ни още затвори така като гледам. Само не разбрах защо са осъдили молдовките, какво са виновни ако са ги накарали насила...
Осъдили момичетата :) пък нашите вътраци ще им се размине :) Ами ако са отвлечени момичетата а ?
Брей,брей,голяма работа...Що не се изрепчат антимафиотите на някой голям бизнесмен за неплатени данъци...,то те всичките крият,ама кой да ги погне...?
Petrich i Balgooevgrad! Ja ot KRIMITO razsledvajte dali ne sa prekarvali i narkotici! A sega v pandiza a momichetata OBRATNO!
Дали щяха да ги разкрият, ако всеки си е платил на съответния човек? Не мисля... Май някой не си е платил, или не е платил достатъчно, и затова е разкрит тоя канал... Иначе, като новина е добра.. Нека ги съдят, и организатора, и шофьора... Нека ги сбъркат от съдене, щото ако това бяха техните дъщери.. Какъв вой щяха да надуят, нали се сещате..?
Като сме трети в света по трафик на хора- на кое място сме по разкриваемост на трафика?А НА КОЕОТ ПОСЛЕДНИТЕ МЕСТА СМЕ ПО ОСЪЖДАНИЯТА НА ТРАФИКАНТИТЕ?ЗА ТОВА СТИГНАХМЕ НА ТОЗИ ХАЛ!
Ето - още двама спонсори на полицаите ще се мотаят по съдилищата /макар и временно!/, вместо да печатат парички!
ако всички затворници ги впрегнат да работят по улиците и мините нашата родна ще блесне от чистота и пари
Трябват ни още затвори така като гледам. Само не разбрах защо са осъдили молдовките, какво са виновни ако са ги накарали насила...
Осъдили момичетата :) пък нашите вътраци ще им се размине :) Ами ако са отвлечени момичетата а ?
Брей,брей,голяма работа...Що не се изрепчат антимафиотите на някой голям бизнесмен за неплатени данъци...,то те всичките крият,ама кой да ги погне...?