Коментари - И Чорни се хвана за главата от ”тази въдица” | dnes.dir.bg
назад

И Чорни се хвана за главата от ”тази въдица”

И аз бих се хванал на тази въдица. Знаете, че не само "Левски", но и целият футбол в България е в тежко положение. Офертата е дошла и мениджърът, който дори тогава е бил в Испания, е решил, че това ще е добро финансово попълнение за отбора.

Обратно в новината

Коментари - И Чорни се хвана за главата от ”тази въдица” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

бай ганьо нали прекара чорбата,сега прекарват него и готово!нека види дали е гот!!

Горкия Батков, стана за смях. И децата са по-добри бизнесмени от него.

Левски търси под вола теле!

Левски не го мислете вий, той е велик отбор и пак ще излезе с чест от положението.

ще се обърна към CIA, DEA, FBI, MOSAD, за разплитане на тази световна конспирация! Имам уверението, че вече 2 самолетоносача на USA пътуват към руски води. в Русия съм, в Русия съм......

международна хазартна мафия? Чорни си е чиста проба мафия. Така че и той може да е спечели и организирал цялата тая работа. А парите да са отишли в него. Нали футболът ни има проблеми. Както разбирам парични. Тогава кой има интерес да спечели от този хазарт? И кой ще се сети именно Левски да пореже. Интерпол. Глупости на търкалета. Това си е чисто вътрешна, наша тъпоумна игричка. Разбира се че ще бъде замесена и Русия. Не Германия. Там корупцията и мръсните игри са национален спорт.

Хайде сега, на крива ракета космосът й пречи.... да не казвам другия израз. Просто Батков трябва да престане да надува фанфарите и да представя Левски такъв, какъвто той не е в момента. Ама явно Батков не е забравил от комсомолските си години да приема желаното за действително. Ами ако той самият е в основата на тази далавера?

Извинете мен неинформирания, но кой е този човек Майкъл Чьорни и като какъв се изказва относно футболният клуб Левски?

А сега кой е виновен - аааа разбрах от новините вчера че виновна е азиатската тото мафия. Толкова сигурна била попедата на сините че само намесата на тотомафията ги обърнала и те загубили. Мъкааа мъка. Абе хора спрете се бе, стига търсили под вола теле, то да не сте абонирани за победи. Видя се от редица мачове , че не ви бива напоследък. Ама пък нищо другия път може и марсианците да са виновни. И великия мазен адвокат вътре в кюпа.

Напомня ми за фалшивите подписи на батбойко.

ГолЕм смЕх!

Защо Чорни се интересува толкова страстно от Лавски?! Само като бивш собствeник или, може би, като настоящ (чрез подставено лице -Батков)

abe, tapanar, mirizliv zadnik! kakvo ob6to imat fesovete s tova.....? ne, zabravyay 4e 80% ot fesovete v bg sa levskari, glupak!

Много злоба бе дебилни чорбарчета. На пролет пак ще го лапнете чорния.

резил!!!!!!!!!!!!!!!