Франция ни плаши с изолация заради ромите
Правото за свободно движение на граждани от Румъния и България в ЕС може да бъде ограничено, докато не предприемат ефикасни действия за интеграция на ромите.
Обратно в новинатаКоментари - Франция ни плаши с изолация заради ромите | Днес.dir.bg
Коментари
Приятел, тук говорим за тези с асоциално поведение. Другите не ги обсъждаме, защото едвам ги различаваме от болшинството граждани, които имат дом, работа, семейство, за което се грижат. Радвам се, че успяваш в работата си. Аз съм българка, но сега нямам работа и се лутам, търся, уча се, мисля, надявам се. Живот! Но, никога няма да товаря с грижите и нуждите си другите хора.
Да си призная, вече не ми се ще тази привилегия да се движа в ЕС, за да слугувам на самодоволни и самовлюбени западняци. Ако имах селски двор или работа в България, щеше да ми е все едно дали сме изолирани, дали сме в Шенген, дали сме в ЕС.
Работа има и сега. На полето. Ако си забелязал пустеещи ниви в БГ има навсякъде. Ама циганин с лопата виждал ли си ???
А крадеш ли ? Питам защото циганите обясняват, че крадат защото нямат работа и са гладни.
Ми, нали трябват пари, за да се купи тази пустееща нива! Аз търся само половин декар земя, защото само с мотика повече не става. Ама, без пари да ми я дадат, че нямам. Но, не намирам в обявите.
И какво се получава в крайна сметка - западноевропейските страни се оказаха прочистени от циганската напаст, благодарение на "усилията" на нацистите по време на втората световна война.Стотици хиляди от тях "излетяха" през комините на фашистките концентрационни лагери и наверно западноевропейците тайно благославят Хитлер за това! Докато по-толерантните народи и правителства на повечето източноевропейски страни успяха да запазят живота на своите малцинства /цигани и евреи/,за което наверно пък тайно съжаляват. Защото,покрай прогресивно нарастващата циганска напаст,сега трябва да изтърпят и демагогските упреци на западните си хегемони,че не правят достатъчно за "приобщаването" й в своето общество! А за един период от 20 г. още, се очертава чрез това,което е под полите на циганските жени този етнос да превиши българския елемент и да заеме доминиращо по брой положение в страната ни.. Т.е. това,което се случи в Косово...По последни неофициални данни в момента на едно новородено българче се раждат две турчета и четири циганчета!