Един от следотърсачите на кошмара от Перник: Красимир е идеологът, а може да му се размине
Двамата с Габриела са имали по 1000 абонати в трите си "Телеграм" канала. Имало е обмен на информация между платформата и службите, разказа пред Dir.bg членът на групата "БГ Елфи" Петко Петков
Обратно в новинатаКоментари - Един от следотърсачите на кошмара от Перник: Красимир е идеологът, а може да му се размине | Днес.dir.bg
Коментари
Боже, колко много минуси съм събрал. Абе розови понита, снощи се прибирам от работа и минавам покрай блоха, който наричат " Китайската стена" . И гледам едим природозащитник, млати си кучето, ама както си трябва шутове, юмруци. Хората си минават и гледат и нищо...... Само аз, този с многото минуси, спрях, крещах, псувах, тръгнах да го гоня, ама ми азбяга, боклука. Та, увахаеми розови , крещащи понита, всико ми се изясни. Стане ли напечено всички давате назад. И както казава един известен украински блогер: - А я устал. Положението , за съжаление е неспасяемо. Материала не лош, а много лош.
Тези двамата да ги пратят в затвор в мюсюлманска страна. Наказанието ще е бързо и и ефективно, смятам. И напълно заслужено в случая.
Тия вместо да ги съдят, да ги пуснат в зоопарка на някоя от големите котки....не мисля че ще е голяма драма!
Майката на това жалка пропаднала отрепка си позволи да се зъби, но усети това, което са усещали малките животинки в ръцете на щерка и- страх от неизбежното! Мърльото бил" мозъкът", парцалът била "изпълнител". Кой го интересува това? Фактите са на лице! Време е в дженглата с име България да влезе някакъв морал, поне малко и няма кой да го направи освен хората на България.
за тези двамата почти ясно - два изрода, садисти. Но какви са онези, които купуват и се "наслаждават" на клипове с такова съдържание. Трябва да има разследване и тях също да привлекат под отговорност и осъдят подобаващо. Това са потенциални убийци и на хора.
То е ясно че най най най вероятно помагача е действал чрез нея.Тя сама никога нямаше да прави тези неща.Била е под негово влиание и врятно е правила каквото той и каже нещо като подчинена.Доброволно няма как да си признаят затва има детектори на лъжата
Проблема е много по широкомащабен и регионален.Имах един познат много прилича на помагача беше от едно китно Бг село цялото му тяло беше в татуировки мургав сладникъв горе долу такъв тип с голяма къща.С какво се занимаваше ами избиваше животни като най нормалното нещо.Зимата си пълнеше мазето с буркаи пълни със заешко...гледаше гълъби в клетки и ги готвеше през останалото време ходеше на лов.Такака живеят хората в провинцията селяните .Така или иначе си избиват животни а да им се дават и пари за това си е направо бонус..Въпроса е че тези селяндури заляха София.Някои селяни са добре образовани не пречат на никой но са груби не са свикнали да говорят на вие..въртят селски номера.Други селяни са опасни защото превръщат София в голямо село.Софянци не са свикнали така ...те са теьи които търпят щети..Мисълта ми е да им се сложат на селяниите някакви ограничения идвайки в София все пак са на гости...да не го забравят
Софиянци са най-големите селяндури.
На тези са им платили да ги използват, за да отклонят фокуса от истинските важни въпроси в парламента и хората лапнаха въдицата, но след време като ни го натаковат отново ще се усетите, но късно.
вместо да се правите на много просветлени, къде бяхте по време на изборите??? Защо имаше избори няколко години и си клатехте краката, а сега се оплаквате за политика и парламента?? България има много проблеми и в парламента, и в хората, поне за едно нещо са се събрали хора и пак сте недоволни. Ами разберете се следващия път и за парламента вместо само да се оплаквате
Щом ви харесва да ви лъжат и да затъва България, така да е. Бог да прости България! Да живеят кучетата и котките!
Хайде, стига толкова. И аз съм против измъчването на животни, но тази теме се преекспонира.
една седмица се говори за това и ти е преекспонирано? после защо България е на това дередже... като всеки проблем се обсъжда по няколко дена и се забравя, заслужаваме да сме си на дъното, а на вас като са ви изпържени мозъците от социални мрежи и търсите допамин с нещо ново всеки ден по-добре въобще не се включвайте в разговора, защото няма нещо адекватно, което да кажете
БГ елфи, мюсюлмани, свещенни котки, трендове, маски, садо-мазо, убийства... Ебати цирка, някой премиер що не вкарахте?
Тия двамата ако излезнат заслужават всеки като ги види, да ги заплюва по улиците. Тясна да им се стори България! Но не трябва да позволяваме да излезнат! Незабавни промени в наказателния кодекс, разрешаващи доживотен за мъчители на животни!
Голям праз, у нас всеки ден умират хора и деца от отказано лечение, тия се събрали за котките да протестират. Що не простестирахте за хората? Къде бяхте когато протестираха жените с увредени деца?! Само търсите някой върху, който да излеете омрзата с която сте отгледани. Скапан плебес.
Съгласен съм , че е садистично. Но също така е садистичен и острова на Епщайн. Защо никой не го коментира. За " Лолита експрес" чували ли сте. А другарката Зеленска чували ли сте с какво се занимава. Много големи защитници на животни се извъдихте. Лицемери!!!
2 секунди след като пуснах моето мнение получих минус. Браво бе. Сега ми кажи ,кое е това, което не вярно в мнението ми?
А бе Вие идиоти ли сте. Защо не протестирате срещу " бусификацията" , срещу изнасилването на жени във ВСУ(техните собствени жени). В ивицата Газа, какво става? В Сирия, изродите колят и бесят наред, бременни , деца и старци. Никой не казва, че не е садистично, поведението на тези пернишки уроди, но протестите Ви са ЛИЦЕМЕРНИ!!!
Е, аз натиснах минус, ама го отчете като плюс. Протестираме срещу всяко беззаконие, зло и престъпление. Огромната разлика е, че човешките същества имат свободата да взимат самостоятелни решения, имат интелекта да преценят последиците от взетите решения, упражняват и членоразделна реч, което им позволява да оплачат на властите. Животните са лишени от тези три способности и имат нужда от по-високо развит в интелектуално отношение вид, който да поеме защитата върху правото им да не бъдат измъчвани до смърт за удоволствие на люде с болно съзнание. И ако някога попаднеш в ръцете на подобни изроди ще разбереш, че не правят никаква разлика между теб, котка, магаре или съсел - ще те измъчват по същия начин, стига само да имат възможност и да знаят, че няма да бъдат хванати.
Тези двамата извън затвора няма дълго да оцелеят...доста хора са им се заканили, а ако останат в затвора, момчетата там ще им покажат нагледно какво е да изнасилваш животни. Ще разберат и Габриела и Красимир какво е да бъдеш изнасилван по няколко пъти на ден.
Гледал съм по филмите за психопатите какви добри манипулатори били и как хващали някоя балъчка да им помага и не го разбирах! Сега го виждам на живо. Ясно ми е, че е така и пак не го разбирам! Виж как няколко жени не са позволили, но тази се вързала! Явно хора всякакви! Но в никакъв случай не бива да му се размине!
садизма е вид психично заболяване. дано си получат заслуженото и не се измъкнат и двамата безполезници.
Това само показва какво поколение е отгледано ! Готови на всичко за няколко $ ! Сбъркани ценности ! Истински евроатлантици !
А пък в Америка даже ако гледаш престъпление и не се намесиш те съдят наравно с убиеца. Но американците са упаднала нация все пак
Вече е време и "елфите" а иначе БГ боклуци да бъдат осъдени за проникване в чужди данни.
"И затова наблягам на факта, че майката няма отношение към престъпленията." важно е да се наблегне, че ППДБ са невинни - сакън, някой да не помисли, че в редиците им са изверги и психопати. Нищо, че майката на убийцата е от ДБ. Нищо, че Габриела, която удуши мъжа си в тандем с майка си, а после му запали трупа, е кандидат-депутат от ПП. Нищо, че Кирцата уби човек с кола на НСО и после покри случая. Повтаряйте след мен - ППДБ са супер!
Съвсем логично е тези фрийкове да се чувстват част от ляво-либералното политическо крило. Както и всичко останали лгбт----я с всички нясно какво означаващи буквички. Не бих искал да партизирам този ужас, но нека протестиращите защитници на животните да видят врага в своя си лагер. На никой традиционалист не му е минавало през ум да измъчва котки, например.
Инициатор Красимир е путинист и привърженик на Вгъзраждане, и тогава кво правиш тъп малоумнико?
Може ли някой психиатър да обясни какво общо имат убийствата на котки със сека? Възможно ли е по-възрастното поколение да сме тотално неинформирани за това какво се случва в главите на най-новите граждани? За момента не мога да разбера нито да си представя с какво точно са се занимавали тези фрийкове. А информацията, че това нещо, неясно какво, е вайръл с честота 1 15 в някакъв си сайт ме шокира. За нещо несрещано в цялата човешка история ли става дума? Всеки сайт в който могат да се видят напълно неприемливи дивотии следва да бъде баннат на национално ниво.
Честно, не ви ли притеснява поне малко как някаква частна група на елфи в продължение на месеци следи денонощно някакви хора, прави разследване, събира улики, получава информация от чужди граждани, научава в най-малки подробности целия живот и навици на въпросните обвиняеми? Направо е страшно това което този елф си признава чистосърдечно, това си е държава в държавата. Няма значение дали престъплението е убиване на животни или телефонни измами. Ни най-малко ли не ви притеснява? Или целта оправдава средствата?
разбира се, че е притеснително. затова подобно "правосъдие" не е правилно. утре нарочват мен или теб, ходи доказвай после, че си невинен.
ако полицията си вършеше работата, немаше да има нужда от гражданско правосъдие. В по-груба форма такова се извършва Македония сега, където също полицията е проспала престъплението
Ако това не е забранено от закона, значи е разфешено. Нали има частни детективи? АКо смяташ, че трябва да бъде забранено, сезирай партиите и депутатите да създадат сътветният регламент.
такаааа... след като неправителствена организация от аматьори се е справила толкова добре с разследването, за чий поддържаме най-раздутата на глава от населението милиция? значи пичовете аматьори са се организирали, направили капан, свързали се с чужди организации, следили, засекли транзакции, документирали и всичко. редовно, за други престъпления, от съда се вършат на разследващите, щото няма достатъчно събран материал. ми айде тия пичове да ги ангажират и за други работи, не само за котки, например финансови злоупотреби, немърливост в здравеопазването и т.н., пък милиционерите да гледат видеа с котки в ютюб. и айде стига сте й дигали акциите на тая нискоразрядна проститутка със статии за нея и нейни снимки с лачени дрехи за по 20 лева по всички сайтове. сега ще иде за година и половина в Сливен дето ще се научи да издевателства и над момичета, че после като излезе всичкото извратеняк ще се изреди при нея да й носи кинти. за 5 години ще я направите милионер с тая кампания.
Защо сега ги заловиха - за отвличане на вниманието от гласуването на бюджета, в който се готви кражда на 8 милиарда през ББР, и пресъпленията извършени на изборите за парламент. В момента света ври и кипи, потънал е кръв, умират хиляди дневно, а ни правим протести заради двама изверги аматьори, но не правим протести за вжните неща. И Сърбия и Македония се събухиха и ще имат демокрация, а България още живее .в мутренските времена от 90-те
Ами хората, които са им плащали да гледат тези изродщини? Тях не ги споменават! Те са също за линч.
Просто си представям как може да започнеш връзка с такъв човек като тези и той да се прави на "обичащ котенца"изтръпвам толковя зло и лицемерие има по този свят.
Тези двамата явно са банго с главите,да убиваш животни за кеф по особено жесток и мъчителен начин и да печелиш пари от това,това са психично болни хора. Добре,че са ги хванали навреме,защото ако са продължили с убийствата нищо чудно да са стигнали и до убийство на човек и то също по особено жесток и мъчителен начин. Психопати,тези трябва да ги лекуват освен,че трябва да лежат в затвора. А пък това,че са имали над 1 000 абонати говори,че бая народ за лудницата живее на свобода,тръпки ме побиват...
Тия заслужават да ги екзекутират законно по най-мъчителния начин и да ги качат в публичното пространство безплатно без пари.
Но за съжаление има и по лошо. Едно мръсно житско корумпе си продаде народа за провеждане на садистични военни експерименти с него и с последваща цел унищожаването му, та да му прилапат ресурсите еврогеюве и кравари.
Мръсни долни същества. Доживотен затвор им трябва и на двата боклука.
В една Държава, претендираща да е "Демократична" и "Либерална", и изповядваща "Западните европейски ценности" е абсолщтно недопустимо да се извършва "Лов на вещици" под формата на протести, майдани и прочее цветности, както и да се оказва влияние на институцията Съд. Всеки гражданин е невинен до доказване на противното и виновността на даден подсъдим се удостоверява чрез съдебно решение по съответният член от заккона. На който не му харесва, да отиде да стачкува пред Арменската патриаршия, доживотно, ако иска и пожизнено. Нещо много почнахме да си чувствате "правата", а задълженията хич не си "усещаме"!
Всички идиоти подкрепящи тези психопати нали знаете, че в Интернет никой не е анонимен?
Много хубаво ще бъде да ги облещят на мегдана както в Средновековието и да ги обесят пред всички.
Четете бавно че виждам че сте дебили. Тия като са следили извергите освен че са позволили още повече животни да бъдат убити мъчително но и са извършили множество престъпления като са нарушили конституция, наказателният кодекс и други закони. Според конституцията на България никой не може да бъде следен и записван освен в предвидените в закона случаи. Тия псевдо детективи са нарушили конституцията и трябва да си понесат наказанието Освен това са крали лични данни което също е престъпление за което трябва да бъдат съдени.. Записвайте се за канала ми в телеграм ППРАЗУМ с латински букви за да ми помогнете да направя България нормална просперираща и модерна държава която работи за народа и в която няма насилие, няма разделение и омраза и всички сме равни. Ако спечеля аз печели цял народ, а ако загубя печелят само мутрите.
Аз разбрах следното: 1. Елфите, орките или останалите джуджета, късопишковци и полуръстове ГЛЕДАТ И ПОВРЪЩАТ, ПОВРЪЩАТ И ГЛЕДАТ, значи са ПОРЪЧИТЕЛИ. 2. Щом гледат и повръщат, значи ѝм доставя сексуално удоволствие да повръщат, гледайки, или да гледат, повръщайки. Не знам на кой от ОПГ-то (с котките, токените и убийствата) ще му се размине и на кой - не, обаче знам на кой със сигурност ще му се размине - НА КИФЛИТЕ, ДЕТО СИ ФРИМИРАТ КУЧЕТАТА, ОБЛИЧАТ ГИ ОТ ДРУГ ВИД, ДЪРЖАТ ГИ В ЧАНТИЧКИ НА БОЛТЧЕ И МАДАМА, И ХОДЯТ ПО ГРАНТАДЖИЙСКИ МЕРОПРИЯТИЯ "В ЗАЩИТА НА ЖИВОТНИТЕ"... Горките животинки, трябва да търпят какви ли не издевателства - да ѝм ограничават движенията в чантики, да ги тормозат с прически, да ѝм нарушават правата на животни, обличайки, ги като мръсни хора....страшно е... Гаврата с животни, пък макър и домашни или бутикови, също трябва да е наказуема! Може и да не е със смъртно наказание, но поне едно доживотно без право на замяна, ще е прекрасно!
Прекалено голямо внимание се отдава на това. Деца убиват и ги пускат на свобода, а заради животни такъв шум.
И след 8 или 10 години в затвора не вярвам да се излекуват от това влечение. Това си е за доживот в психиатрична болница, може би след 8 в затвор
Наскоро попаднах на подкаст от психопат за психопатите. Жената каза, че са много но се прикриват! Тези 3000 са само върхът на айсберга. Психопатията е често срещана болест при хората. Някои успяват да я контролират но други са по-слаби и се отдават. Психопата не изпитва вина, няма чувство са съпричастност, точно обратното изпитва удоволствие когато причини болка на някого. Като желанието става все по-силно. Тези които гледат такива извращения просто си задоволяват нуждите. Луда работа, човешката психика е сложна!
Явно д време държавата да инвестира в психиатрии - паихиатрии-затвори, психиатрични болници със строг режим, добри заплати за персонала и текстове в закона, с които държавата да освидетелства болните, както и разширени правомощия на държавата да вкарва там, при това за дълго, ако ли не завинаги
Не ви ли е срам бе много хора тук? Става дума за САДИЗЪМ от най-долен вид. По света сигурно се прави и върху всякакви животни Товя е някакъв извратен фетиш. И тук пишете простотии за кокошки и прасета. Не ям месо,но всяко учийство за храна може да бъде направено възможно най-хуманно..
Болни хора, разболяват обществото. Тези заслужават бавна и мъчителна смърт. Майките им също
Тези двамата са сатанисти. Правели са сатанстки ритуали и жертвоприношения. Мисля, че по тази линия са засечени, а не по линия на защата на животните. Във всеки случай зад кадър едва ли ще се разбере какво реално се е случвало. В случая в тези събития мъченията на животните са на втори план. Другото е далеч по-опасно. Ходенето на различни места също не е случайно. А тези две същества са тотално развалени.
Ти си олигофрен! Прочети ЛаВейската сатанистка библия! Остро критикува такива изродщини! Но знаеш ли кой обожава жертвоприношения? Господ!
Не предполагах, че толкова много ми личи, че съм олигофрен. Сатанистки библии или каквото е, няма какво да ви чета. невинни заблудени душици. Такива материи не се чете. Не се изучава с ментални гимнастики. След като дори това не знаеш, твърде си далеч от смисъла на нещата. А гимнастика на ума и езика може да си правиш колкото искаш. Но сте в залез, отпадате в този еволюционен цикъл. Тъй че вземи се пребоядисвай докато е време. И без това е модерно. Но ще бъде съвсем безсмислено. А хората с разследването май са свършили брилянтна работа, в подводната част на айсберга.
Ясно е, че тези двамата са болни психопати, но и купувачите на тези зверски видеа за удоволствие не са много по-различни!
А хората са на свършване. Някакви изчадия са плъзнали., обсебени и демони. Тия двамата са ясни, но ония близо 3 000 дето са поръчители на клиповете? И то 3 000 само на тия двамата клиенти. А съпротива слаба.и вяла..ужасно. И някакви тъпоумници дето обясняват че имало по големи проблеми от изтезанията на животни. Злото е едно и ако мислите различно, значи сте наполовина обсебени от него. Една малка крачка и сте се предали напълно.
Клипове , съдържание , качване,а чий е хостингът и на Българска територия ли е той.В България ли са сървърите на които извратеняците са качвали, своето гнусно съдържание? Ако е така държавата дазаведе дела и да ги закрие ,докато не докажат,че са способни и могат да филтрират и контролират съдържанието на каченото. Безброй безхаберно наглихорица предоставят услуги и място за качване на какви ли не гнусотии, без да се вълнуватизобщо ,че на сървърите им се колят и бесят по поръчка хора,животни и деца се изнасилват.
Телеграм. Павел Дуров. Руснак, живеещ във Франция. Човекът е направил платформа с добри намерения, където частната сфера е неприкосновена. Което от една страна е добре, но е и рай за такива дивотии. За това и го арестуваха и тактично го приканиха да съдейства на службите. И оттам нататък Телеграм тръгна леко надолу.