Коментари - ДСБ иска свикване на КСНС заради ”натиска” от Турция и Русия | dnes.dir.bg
назад

ДСБ иска свикване на КСНС заради ”натиска” от Турция и Русия

ДСБ подкрепя искането за свикване на Консултативен съвет за национална сигурност (КСНС) при президента, заяви лидерът на партията Радан Кънев.

Обратно в новината

Коментари - ДСБ иска свикване на КСНС заради ”натиска” от Турция и Русия | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

келемето нали беше на обучение в УСА за там му е мило

Где бяхте вчера вий, герои днешни? Къде бяхте, когато бащицата ви Костов разпродаде България? Когато подари на безценица Лукойл, Кремиковци, Балкан? Къде бяхте, когато взриви Мавзолея, а министрите му се черпеха и празнуваха насред взривовете като модерни Нероновци? Къде бяхте, когато Мистър 10 процента прибираше комисионни от всяка приватизационна сделка? Къде бяхте, когато подслушваше и следеше невинни? Къде бяхте, когато трупаше тлъсти лихви от КТБ и заедно с Цветан Василев създаде най-голямата банкова пирамида в историята? #ПСИХО десни Днес вие довършвате неговото дело. Довършвате страната ни. Унищожавате българския съд, българското следствие, българската прокуратура. Създавате цяла прослойка от продажни грантаджии. Насилвате ни да мразим Русия, нашия брат. Няма да стане. Няма да се продадем. Доларите на Сорос не могат да купят целия народ. #ПСИХО десни България не е филиал на "Америка за България. youtube. com/watch?v=aMI3TsChLPM

И в какво по-точно се изразява влиянието на Руската православна църква? Нали и нашата е православна? /Или нещо се заблуждавам/?

То бива да изпростяваш, но явно главата на ДСБ нява спирачки. Малко повечко от хейтърче и подлизурко, та да го забележан от американското посолство колко е техен. Избори идват и му е нужно рамо, щото е отсвирен.

Ни слагай /-/, а отговори на въпроса /ако можеш, разбира се/.

Никакви вицета на Герб! Достатъчно беше това че РБ влезе в управлението МУ! Последиците ще са трайни,но поне засега оцеляхте. Не повтаряйте грешките си.

абе този кой го пита, та все се изказва? и все го цитират, сякаш е някакъв капацитет

"Не трябва да се пренебрегва и прякото политическо влияние на Русия върху Българската православна църква, подчерта Кънев" А за много по-силното политическо влияние на Турция върху българското мюфтийство нищо. На този трезвия ум вече му е абдикирал тотално...

Тези, които са поставили минусите могат ли да обяснят със смислени аргументи с какво точно от написаното не са съгласни?

Изказванията на Радан Кънев все повече заприличват на онези телевизионни дебати, в който са поканени "видни общественици". Порой от думи, порой от критики, порой блеснали погледи, порой от размахани пръсти... Еманация на всичко, което ме отвращава от политиката. Предпочитам един асфалтиран селски път пред празните мисли на едни празни хора, които цял живот са давали акъл, но не са оставили нов покрив на външна селска тоалетна след себе си.

остри, безпочвени, парадиращи, крайно десни, почти фашистки. С поведението си Радан може да ни докара повече международни неприятности от колкото прекия сблъсък с Русия или Турция.

Нито в Турция, нито в Русия някой се интересува какво казал Радан - ДСБ са по-малка партийка от тази на Светльо Хиподилски. Радан вдига неизмерима с важността си пушилка, като се надява хората да приемат пушека за сила и присъствие.

е ДСБ. Смело напред. Един въпрос само ме гложди...отношението ви към посещението на Касим Дал на митингите в подкрепа на Ердоган.

TMontana

Що не вземат да си свикат един гей-парад,тези само за това стават!

Гейовете обикновено са ги вербували чрез шантаж от КГБ да пишат против България и такива патриоти като Радан..ха.ха Ха не са ги писали им са показали мръсотиите..ха.ха

Този за нищо не става освен да прави свирки , що си се захванал с политика Дълбока Рада я марш на магистралата ... Ще ви се наглата напаст а кандидатите Чеп за зеле не стават .

трябва да се започне освободителна война от простотията ни , това всеки го може , нали ? надявам се !

Прав е Радан. Двамата кръвни братя диктаторите от Сибир и Анадола са заплаха както за България, така и за човечеството.

най-голямата заплаха у нас е наивността и овчедушието , от което бг управляващи винаги печелят , а ние печелим само робския статут ! престанете да вярвате на хора, за които ние сме нищо !

Ищо ще решаваме? Ще им пляскаме шамарчета ли,що ли? И Дянков нещо такова ..с шамарчета ,после ходи при тях.

Глупостта и невежеството на такива като теб по-скоро са заплаха за човечеството, не Путин и Ердоган

Кученцето Радан не го бива за политик. Всичките му прогнози се оказват грешни, всичките му разсъждения - смешни. Само джавка, джавка и наляво и надясно. Кой ли би го наел и за адвокат? То бива липса на здрав разум, бива, ама да не е подплатена с такова категорично самочувствие.

тия е луд за връзване. не бива да се гласува за него и групата му

много приказки с понятия около но не и по темата това проблем на бг науката ли е или просто сме си ПРОСТИ:)

Другарят Борисов, явно се изживява като политик, но той не е нито генерал, нито политик и последното го доказва години наред... Напуска пожарната с чин майор, следва стаж при мутрите и след това без да завърши Генералщабна академия, а без завършване на такава, никой в света не може да стане генерал, с "царски" указ го правят оперетен "генерал" ! Единият се мисли за цар, а другият за генерал!. През периода 1985-90 г., според стилизираната му автобиография, Бойко е преподавател във Висшия институт за подготовка на офицери и научноизследователска дейност на МВР. Защитава дисертация на тема Психо-физическата подготовка на оперативния състав и е станал кандидат на науките, сега доктор, а за това се изисква т.н. кандидатски минимум, включващ и изпит по чужд език. А Бойко не знае чужд език. А и къде са научните трудове на Бойко? Да прочетем и научим нещо и ние, които сме без титли...Да си го кажем направо - Бойко Методиев Борисов е неук. Почти цяла България говори като него: ще биемЕ, можемЕ да си го позволимЕ, а и да ви го нач у камЕ, докато ви грабимЕ...

КАКВА ЗАПЛАХА ОТ РУСИЯ ТЕ ТРЕСЕ, БЕ! СТИГА 27 ГОДИНИ СТЕ ЛАЕЛИ ЕДНО И СЪЩО? ЗАПЛАХАТА Е ОТ ТУРЦИЯ И САЩ! ЦЯЛ СВЯТ ВИЖДА ЗАПЛАХАТА ОТ ТЕЗИ 2 СТРАНИ, А НАША РАДКА И РОСКО ГИ ТРЕСЕ ДРУГО - ЗАПЛАХА ОТ РУСИЯ, А Я НЯМА! ТОВА СЕ НАРИЧА ШИЗОФРЕНИЯ, ПАРАНОЯ!

На Русия и президента с име на детероден женски полов орган да не вярваш. И за Украйна подписаха...повтарям...подписаха че ще са гарант за териториалната и цялост. Свидетели сме че руските деверсанти подпалиха война.

Името на Путин сигурно се превежда пътеводец или водач. Така че си коментриай Буш-мените.

Няма с какво друго ,да си чешем езиците в ПарАламента.

Може ли , партия от 3 човека , да имат ПРИЩЕВКИ ?

Видно е , че може.

Тъпак. Руското влияние върху българската православна църква. Алоу, Рамадане, демократино ниеден! Еврогейатлантиците ни затриват, той едно си баба знае, едно си бае.

не му се сърди , толкова му стига акъла на продажника !

Тука някакви форумни мишки, си позволяват да поставят на коментара ми минуси. Разбира се това не значи нищо за целокупният български народ. Но все пак искам да им помогна в мъглата, в която се движат. Вижте в Уйкито, че паметника пред парламента се нарича "ЦАР ОСВОБОДИТЕЛ". И това не съм го писал аз или някой русофил. Това е официалното име на паметника и него промените на историята не го докоснаха. За това аз казвам - благодарноста към загиналите за нашата свобода е въпрос на народопсихология, а не на политика, както го изкарват някои нещастни политици. Приятен ден.

се изграждат паметници в условията на "чуждо военно присъствие"И по-преди и по-скоро.

Има още причини за свикване на КСНС - например, това, че Касим Дал от Реформаторския блок ходи на ислямистки митинг в Турция.

А кои са ДСБ ??? ---0.001 % ли ?

Ма, Радке ма, де са беше загубила толкоз време, та ми стана тъжно за тебе? Ама сега знам, че още не си се подмила.

Радане, може ли да ми обясниш, какво разбираш под "концентриран руски натиск". Да не лък тия хора, вярно искат да ни заробят, пък ние нищо да не знаем. Знаеш ли, че дядо ти за тя приказки трябва да ти тегли един здравословен шамар. Мишле, в българската народопсихология, руският народ винаги ще бъде освободител. Нещо да ти говори паметника пред Парламента. Или ти го не забелязваш. Няма да изкараш дълго в политиката с подобни приказки.

Не в "българската народопсихология", освободител е само в празните глави на русофилистиците. На практика винаги стремежът на мурзилките е бил да ни поробят и за съжаления са успяли. Но все някога ще се отървем от тях и Черно море няма да бъде наречено "руско" , както си мечтаят

Браво, кажи му го в очите.А кажи му и , че американците са ни освободили

Ами симпатични хора, може и "равностойни" да са, ама чак за президент???????? Трябват силни личности, обществено значими и достатъчно познати на обществото!

"безкомпромисния бойко"" май е се е позлатил в тащите от страх, защото сега вече в черквите привиква Господ да му върши работата!!! Да, такъв съвет е спешно необходим, и на него да се вземат спешни мерки за изпращане на войска по границите!! Войска, а не мамини пикльовци-като бойко!! Войска, която ще се държи адекватно при опит за нашествие, ще стреля и прогонва нашествениците, а няма да им се моли, като бойко-той главна буква не заслужава, бой заслужава

То бива бива ма п едераси за президент!!!!!!!!!!!!!!!