Домашен арест в психиатрия и с проследяваща гривна за мъжа, нападнал метеоролози на Мургаш
Извеждането му от лечебното заведение би представлявало опасност за него и за околните, посочват медици в становището си
Обратно в новинатаКоментари - Домашен арест в психиатрия и с проследяваща гривна за мъжа, нападнал метеоролози на Мургаш | Днес.dir.bg
Коментари
Глупостите на търкалета на психиатрите! Как може да отидеш през нощта на студения месец март на връх Мургаш за да убиеш двамата метеоролози Румяна и Георги Златанови, и да не осъзнаваш какво правиш?! Всичко това е умишлено извършено действие. Трябва само разследващите да се позаровят в случая и ще открият връзката на нещата!
Като не е осъзнавал какво върши и като е луд тия дето са дали книжка на луд и те ли са луди? Родителите му, които са го пуснали да ходи на море с кола, знаейки че е луд и те ли са луди? Ако той е луд родителите му и този, който му е дал книжка трябва да понесат отговорността за действията му.
Този е за психиатрията в затвора, а не някакви бутафорни домашни арести. Той много добре е осъзнавал действията си, тъй като е образован, независимо от диагнозата и заболяването, образованието и възпитанието му дава възможност за осъзнаване.
Най-добре е да бъде освободен под домашен арест вкъщи при мама и тати - които впрочем, ако те сте разбрали не са случайни хора и разполагат с мнооого пари - та пуснете горкото дете вкъщи, майка му 1000 лъжи изрече, включително твърдеше, че "той умира". Нека е вкъщи и да се упражнява върху мама и тате - категорично си го заслужават това, особено майка му.
И кой наслага плюсове на тази глупост? Обяснението е на ниво детска градина: понеже е завършил училище, значи не може да е луд.