Арестуваха мъж за продажба на банкноти от $1 млн.
Африканец бе задържан в Обединените арабски емирства (ОАЕ) за опит да продаде фалшиви банкноти с номинал 1 милиона щатски долара.
Обратно в новинатаКоментари - Арестуваха мъж за продажба на банкноти от $1 млн. | Днес.dir.bg
Коментари
Банкнота от 1 млн. долара, която някога да е била валидна няма. Спомням си веднъж, как родните митници хванаха някакво момче с такава банкнота и го държаха като роб в ареста. 10 дена експертизи, разпити, десетки хиляди левове разходи... Чудя се каква ли е била реакцията на ченгетата, когато са им казали, че това е било сувенирна банкнота. :D
И за какво точно е арестван? За незаконна продажба на сувенири ли? Все едно българска работа :)
В емиратствата имат с какаво да си купуват такива банкноти. У нас търсенето ще е малко.
"и се използват само като сувенир от членовете на клуб на милионерите в САЩ". Не само. Продават се като сувенири. Аз имам 11 ми.лиона,:)
и как така разбрахте че са фалчиви...да не би да липсва нещо напечатано или правите човека на простак за да му ги отнемете и да ги пласирате някаде....доутодхнете какво не им е било нередно на банкнотите *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.