Свалиха руска пиеса заради ръста на президента
Пиеса, озаглавена "Добре дошло, смешно джудже!", която трябваше да бъде представена в театър в руския град Омск, беше свалена от сцена заради предстоящата визита там на руския президент Дмитрий Медведев.
Обратно в новинатаКоментари - Свалиха руска пиеса заради ръста на президента | Днес.dir.bg
Коментари
За Империята на ЗЛОТО , парите НЯМАТ значение.ТАМ, императорът НЕ се отчита пред мужиците..) Няма контрол и нормален парламент..За Империята е важно - да увеличава влиянието си и да го ВРЪЩА , там , където е изритана..) Русия НЯМА да търгува с нас , ТАКА, както с други страни.Предвид на това , че сме били нейна КОЛОНИЯ, търговията с Русия НЕ Е била и НЯМА да бъде -САМО икономическа..) Тя търси и очевидно ВЕЧЕ намира , пак и отново , ПОЛИТИЧЕСКО влияние в Свободна България.. Няма си топли морета..)Освен това , иска да получи и икономически лостове за влияние и изнъдване , в разнородния ЕС.. Въпросът е дали НИЕ, ще им съдействаме..А ако отиваме натам , то Мартине, вече е време да ИЗЛИЗАШ в опозиция !!! НЯМА... Проч на целия коментар страна или народ , ПРОКОПСАЛ, под 'управлението или влиянието на Империята на ЗЛОТО...:) ФАКТ !!!..)) Всички нещастия на България ,са дошли от ИЗТОК..))
Не мисля че ръст и интелигентност в прека зависимост. Ако е така - нашия ББ ще е Нобелов лауреат
да, не е като високия, усмихнат, боядисан и силиконов Азис :) аре пак русофобия, нали?