Коментари - Международен ден на думата ”Благодаря” | dnes.dir.bg
назад

Международен ден на думата ”Благодаря”

Всяка година хората по света празнуват Международния ден на думата "Благодаря", който се чества на 11 януари.

Обратно в новината

Коментари - Международен ден на думата ”Благодаря” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Сервантес: Нищо не струва толкова евтино и не се цени така скъпо, както учтивостта Благодаря за доброто на всички, които са ми го дали, и нека те да добруват, и техните приятели и роднини!!! Благодаря за лошото на всички, които са ми го дали, защото то ме направи по-силен и ме накара да ценя повече доброто! И моля Бог да ни даде сили и знание да не отвръщаме на злото със зло!!!

На всички добри и достойни хора - благодаря ви, че сте такива и си останете такива! А на всички долни душици, боклуци, мръсници, тунеядци и лентяи, егоисти и самогъзници и прочие неблагодарни кучета ми се ще да им кажа да си е..ат пу....ата майчина, ама все пак и на тях да им кажа: Благодаря ви, че ви има, та да оценям още по-високо тия, които са ви пълна противоположност!

А на думата осрахме се няма ли международен ден след като виждаме че мнозинството лидери са се омазали до темето??Май някой се чуди какво да измисли след като думата ''благодаря'' и същността и би следвало да се знае още от детските години.