Коментари - Осъден по делото “Борилски“ обжалва ареста си | dnes.dir.bg
назад

Осъден по делото “Борилски“ обжалва ареста си

Осъденият на 17 години затвор по делото “Борилски“ Стоян Стоичков обжалва наложената му мярка за неотклонение “задържане под стража“.

Обратно в новината

Коментари - Осъден по делото “Борилски“ обжалва ареста си | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Точен си, Додо!

Големи корифеи на юридическата мисъл са писали тук. Ами молбата се подава от името на адвоката, като пълномощник на осъдения, не е задължително да се е чувал с него и да е подписана от подсъдимия. А иначе за абсурда в правораздването съм съгласна - цели 10г. се точи това дело по разни инстанции.

Абе докога ще тьрпим такива адвокати,коити защитавайки убийци и мафиоти стават ТЕХНИ сьучастници

В папките трябва да има МАНГИЗИ така каза КРАСЬО.Тия докато ги осъдят ще починат от СТАРОСТ.

Nikakvo obzalvane! I DVAMATA SA ZA DOZIVOTEN ZATVOR!!! A i hubavo NIKOGA njama da vidjat! Tova sa zlobni sadisti i ubijci!!! Takiva sa PETNO za sveta! Mir na praha na zertvata!