Коментари - Орязват ДАНС и за агентите под прикритие | dnes.dir.bg
назад

Орязват ДАНС и за агентите под прикритие

Заличава се възможността ДАНС да използва служител под прикритие, както и контролирани доставки и поверителни сделки.

Обратно в новината

Коментари - Орязват ДАНС и за агентите под прикритие | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Още едно недоразумение за да се скопи напълно тази служба.Но какво можем да очакваме в една държава , в която са скопени правата на президента, органите от полиция, митници, правосъдие мислят само за джоба си и дълго време беше управлявана от коалиция, която по отношение на крадене беше много изпечена, а по отношение на управление на държавата беше скопена.Сега може пък новите управляващи както върви да скопят и държавата.Но тактиката на Бойко е ясна.Да се менажира до президентските избори и да се опита да смени поста си на тях.

Цялата власт на ББ

Е нищо ново не казвате - преди няколко седмици писах, че целта е да се закрие ДАНС. Това и ще стане! Костов е цар на тия неща - дай му да унищожава и да замазва престъпленията си. Естествено прикрит зад колективната отговорност. Никога няма да се откаже тоя престъпник от начина си на мислене и действие!!! Явно е надушил, че разполагат с доказателства за престъпленията му и бърза да ликвидира тия които биха го изобличили. А не е само таой в тая каша.

ДАНС беше създадена по подобие на Гестапо - служба, която има прекомерни и всевластни правомощия и почти никаква очетност. Това бе предпоставка тя да бъде използвана за лични интереси, както и стана.

Абе нещастници, нали така работят в цял сват, включително и при господарите от САЩ! Как се хваща престъпник в милионен град, ако не го натопи някой информатор. Ама, леле, колко беше лошо при Тошо, като имаше информатори, т.е. мръсни доносници! Да, ама нямаше престъпления и доматите бяха по пет стинки килото!

danukoplatsite tryabva da budat informirani taka-edi kolko si slujbi na sigurnostta, edi kolko si sus slujiteli funktsionirashti pod prikritie. Ako ima 4 i DANS epetatat, bih kazal, che sa [poveche ot dostatuchno. Mnogo chesto nyakak si sme nedoinformirani.

И на това куче му извадиха зъбите. Ще могат само да дъвчат папки и да дават интервюта.

Тия в ДАНС какво работят изобщо? Само ги хрантутим и тях!

Можем и без ДАНС да минем, негоден е за нищо! Пълен е с социалистически апаратчици, милиционери цъфнали там със старите си връзки да отърват пенсионирането!

То кой ли има за цел да хваща престъпниците? Нали те управляват бе, брато! Няма полиция, няма правосъдие - тогава за какво им е ДАНС. Костофф ще бъде ДАНС, онзи - ген. Атанасов също, а шумното Яне ще е говорител. За интригата е достатъчно, а и купона си тече! :)

По дяволите!

Още едно недоразумение за да се скопи напълно тази служба.Но какво можем да очакваме в една държава , в която са скопени правата на президента, органите от полиция, митници, правосъдие мислят само за джоба си и дълго време беше управлявана от коалиция, която по отношение на крадене беше много изпечена, а по отношение на управление на държавата беше скопена.Сега може пък новите управляващи както върви да скопят и държавата.Но тактиката на Бойко е ясна.Да се менажира до президентските избори и да се опита да смени поста си на тях.

Цялата власт на ББ

Е нищо ново не казвате - преди няколко седмици писах, че целта е да се закрие ДАНС. Това и ще стане! Костов е цар на тия неща - дай му да унищожава и да замазва престъпленията си. Естествено прикрит зад колективната отговорност. Никога няма да се откаже тоя престъпник от начина си на мислене и действие!!! Явно е надушил, че разполагат с доказателства за престъпленията му и бърза да ликвидира тия които биха го изобличили. А не е само таой в тая каша.

ДАНС беше създадена по подобие на Гестапо - служба, която има прекомерни и всевластни правомощия и почти никаква очетност. Това бе предпоставка тя да бъде използвана за лични интереси, както и стана.

Абе нещастници, нали така работят в цял сват, включително и при господарите от САЩ! Как се хваща престъпник в милионен град, ако не го натопи някой информатор. Ама, леле, колко беше лошо при Тошо, като имаше информатори, т.е. мръсни доносници! Да, ама нямаше престъпления и доматите бяха по пет стинки килото!

danukoplatsite tryabva da budat informirani taka-edi kolko si slujbi na sigurnostta, edi kolko si sus slujiteli funktsionirashti pod prikritie. Ako ima 4 i DANS epetatat, bih kazal, che sa [poveche ot dostatuchno. Mnogo chesto nyakak si sme nedoinformirani.

И на това куче му извадиха зъбите. Ще могат само да дъвчат папки и да дават интервюта.

Тия в ДАНС какво работят изобщо? Само ги хрантутим и тях!

Можем и без ДАНС да минем, негоден е за нищо! Пълен е с социалистически апаратчици, милиционери цъфнали там със старите си връзки да отърват пенсионирането!

То кой ли има за цел да хваща престъпниците? Нали те управляват бе, брато! Няма полиция, няма правосъдие - тогава за какво им е ДАНС. Костофф ще бъде ДАНС, онзи - ген. Атанасов също, а шумното Яне ще е говорител. За интригата е достатъчно, а и купона си тече! :)

По дяволите!