Коментари - Прокуратурата погва 4 футболни клуба за данъци | dnes.dir.bg
назад

Прокуратурата погва 4 футболни клуба за данъци

Има данни за укрити задължения за 4 футболни отбора, заяви зам.-градският прокурор на София Роман Василев, след като се запозна с данните от проверката на НАП в клубове.

Обратно в новината

Коментари - Прокуратурата погва 4 футболни клуба за данъци | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

аз съм фен на цск нотова няма значение .Неможе да вземаш по 5-10 хиляди лева и да не плашташ никакви данаци.Да ги потърсят назад в годините и даим ги вземат но тава можеда се случи, някъде другадеможе но не и в българия

sigurno ne e zska tam sa golemite mutri

Zakonite sa ednakvi za vsichki. Az nenavijdam bylgarskia futbol zashto triabva i da go toleriram pozvoliavayki mu da ne plashta danatzi? Da plashtat maloumnitzite!!!!!!! Vednaga !!!!!!!!!!

Говедата пак се опитват да насочат вниманието към ЦСКА ,като не могат да играят,поне нещо да съсипят. Но мача свърши за тях. Съсипаха целият футбол в България с покупко-продажби ,съдии и пр. и се чудят ,защо не им върви в Европа . Поздрави от бате ви наско...

От изказванията на отговрни лица в последно време стана ясно, че във всеки клуб има скрити анекси с футболистите за реалните суми, които получават. Така че цялата А и Б група (които са уж професионални) са в кюпа.

Цска за какво да плащат данъци те си купуват футболисти

В сайта на НАП няма нито един футболен клуб-длъжник. Защо ли ?

ДРЪН-ДРЪН,В ТОЗИ САЙТ НЕ СЕ ИЗНАСЯТ НА ПОКАЗ ДЛЪЖНИЦИТЕ...

Няма и да има, мафиата НАП и футбол са под калпака на общата мафиа наречена правителство и организирана престъпност. В Булгаристан нищо никога не се случва, защото Булгаристан това си ти. Шлакен Шлекенов