Фенове на Левски и ЦСКА в меле в София (снимки)
Запалянковци на Левски и ЦСКА се сбиха пред зала "Христо Ботев" по време на третия решителен мач от финалната серия за титлата в женското волейболно първенство.
Обратно в новинатаКоментари - Фенове на Левски и ЦСКА в меле в София (снимки) | Днес.dir.bg
Коментари
за Левски, ОЛЕ !
Тия от Левски са червиви с пари, карат скъпи коли, ходят на почивки по Хаваите, пият вина за по 1000 лева бутилката, взимат доста пари, щото това им е работата и щото има балами... Хем си ритат за кеф, хем са бъкани с пари, ми ти синковецо с промит мозък, работещ за 300 лева, какъв Левски те е подгонил? Какво " за" Левски бе, смешнико смешен ?
То човек да се бие за по-голяма заплата за добър живот и просперитет.Ама за една глупава топка ?
Ха-ха. Малоумни, безработни, дрогирани изроди ! Пуста тояга....Работа, само работата ще ви оправи...Ни Левски, ни ЦСКА ще мислите тогава....Киндили.