Коментари - Фенове на Левски и ЦСКА в меле в София (снимки) | dnes.dir.bg
назад

Фенове на Левски и ЦСКА в меле в София (снимки)

Запалянковци на Левски и ЦСКА се сбиха пред зала "Христо Ботев" по време на третия решителен мач от финалната серия за титлата в женското волейболно първенство.

Обратно в новината

Коментари - Фенове на Левски и ЦСКА в меле в София (снимки) | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

за Левски, ОЛЕ !

Тия от Левски са червиви с пари, карат скъпи коли, ходят на почивки по Хаваите, пият вина за по 1000 лева бутилката, взимат доста пари, щото това им е работата и щото има балами... Хем си ритат за кеф, хем са бъкани с пари, ми ти синковецо с промит мозък, работещ за 300 лева, какъв Левски те е подгонил? Какво " за" Левски бе, смешнико смешен ?

полов член ;-)

ЧУК

То човек да се бие за по-голяма заплата за добър живот и просперитет.Ама за една глупава топка ?

Една здрава сопа и да ги почне човек наред

Ха-ха. Малоумни, безработни, дрогирани изроди ! Пуста тояга....Работа, само работата ще ви оправи...Ни Левски, ни ЦСКА ще мислите тогава....Киндили.

Пишете олиго-фени! Какви фенове, какви поддръжници, тъпанари, дайте им едно поле и да се изпозаколят едни друг, тъкмно после няма да ги заглеждат булки, че е жените все по такива от"ф"орковци си падат - тъпа държава, малоумен народ!