Шефът на Панаира оглави БСП-Пловдив
Бизнесменът Георги Гергов бе избран за председател на Обастния съвет на БСП в Пловдив, като замени на поста бившия министър на транспорта Петър Мутафчиев.
Обратно в новинатаКоментари - Шефът на Панаира оглави БСП-Пловдив | Днес.dir.bg
Коментари
ТАКА Е Мен! Сиреч ''ДВА КОНГРЕСА - ЕДНА ЦЕЛ''! Да живей живота, нощо ново! И ББ ще бъде там след мандата! Сега първо да уреди ЦУМ-а за музей, пък после щего жземат!
Георги Гергов е изпълнителен директор на Международен панаир - Пловдив и почетен консул на Русия в града no comment
НАС ЧЕРВЕНОТО ЗНАМЕ РОДИ ..., НАС НЕ ЩЕ НИ УПЛАШИ СМЪРТААА ... НИ СМЕ НА ВСЯКА ДАЛАВЕРА, НИЕ СМЕ ВЪВ ВСЯКА ДАЛАВЕРА И ТАКА ДО КРАЯ НА СВЕТА. ...
за да можем ние данъкоплаците да плащаме милиони годишно наем на гергов, и това ако не е крадене от народа здраве му кажи
ВРЕМЕ ЗА ПРОМЯНА С ГЕРГОВ ХАХАХА СМЯХ С ТОЯ СВИНАР СКОРО ЖЕ СЕ ВЪРНЕ ОТНОВО ПРИ СВИНЕТЕ.
Е, ТАКА ДЕ... НЯМА КАКВО ДА СЕ ПРАВИТЕ НА ПАРТИЯ НА БЕДНИТЕ! Всички в ръководството трябва да се МИЛИОНЕРИ, че да знаят хората (особено пенсионерите) за каква партия гласуват! Само ОЛИГАРСИ ... и КАПИТАЛИСТИ. "Да живей, живей труда! Пролетарии от всички страни... " Маркс дали се обръща в гроба, а?! )))
толкова време е бил послушен дойде и неговия ред. скоро очаквайте и най лаещото куче на бсп - слави "патриота" в редиците на партията!
това ли ви е "социалната партия" бе? намърдахте в нея разни мутри и хора , които търсят начин да влезат в политиката за да не ги закача прокуратурата
каква символика - крадеца на Пловдивския панаир, оглавява шефското място на партията ограбила цяла България.
Сит на гладен не вярва! В БСП пак искат гладните да вярват на добре заситените. Социално, твърде социално!
Митът за партията на пролетариата окончателно е разбит. Това е проруска партия на корумпирани олигарси. Вижте само "Георги Гергов е мажоритарен собственик на Международен панаир - Пловдив и почетен консул на Русия в града". За съжаление Бойко е от същототесто, а истинските десни са прекалено слаби.
Станишев, зелена ливадо! Семейство не можеш да завържеш, Партия се натискаш да водиш! Наистина си за изхвърляне с гръм и трясък, щом допускаш до партийния връх на 119 годишна лява партия олигарси със съмнителен образ в публичното пространство! Това лява България няма да ти прости!
а по-добре ли е мутра-президетг? а иван костов вавйв е? а симеон - цар-премиер? ечно се кментират простотии.
Този още ли не е укаушен? Дето се казва хората в село не го искат , а той в поповата къща!
И без това напоследък приходите и поточетата към партията все повече пресъхват ли, пресъхват.......А по Марица още тече .....Въобще климатът по света се променя, става все по-горещо /на някои/, засушава, другаде пък порои давят цели съсловия. Ето, далновидните и загрижени отговорни хора взимат мерки отдалече. Браво и честито. Двес панаира - утре и целия цирк....!
Нали Борисов щеше да опандизва Гергов, какво стана? Май върви народната приказка "Олагарх олигарху око не вади". В нашия сайт има хубав памфлет за отношениета между БСП и ГЕРБ" БСП- ДПС- ГЕРБ- Щърбела срещу хърбела. Европа нази гледа..."Идея за България- алтернатива на статуквото!
Само парите на този олигарх ще стигнат за тройно увеличение на пенсиите на измъчените ни родители.Срам и позор за бесепарите комунисти...
Явно всички лидери на БСП са безкрайно талантливи капиталисти и милионери. Този е особено загрижен за държавата - с цел да запази дейности и имущество е готов да обсеби всичко не за друго, а защото той ще се грижи най-добре. Сигурно и маса работници и служители трябва да му целуват ... краката, че им осигурява работа и подхвърля пари за къшей хляб. Важното е за него да има, че да се инвестира и е конкурентен на световните богаташи. Забележете обаче как лидер на БСП си е взел за ръководител не кой да е бивш министър от правителството на СДС. Е, изводите всеки си прави сам - фактите са такива. Дали и БСП не закриля някои лица с високи постове в партията - после ще слушаме за политически репресии сигурно. Ако не друго поне името на Гергов не е замесвано в тежка престъпност, а за приватизиране ... има ли въобще чисти и невъзползвали се. По-скоро кой позволи само такава да е приватизацията е питането